SEB bankas pradeda viešai platinti dviejų SEB grupės investicinių fondų vienetus

Publikuota: 2015 m. liepos 20 d. pirmadienis

SEB bankas pradeda viešai platinti Liuksemburge registruotų SEB grupės investicinių fondų „SEB Credit Multi Strategy“ ir „SEB Global Chance/ Risk Fund“ vienetus. Iš viso SEB bankas viešai platina jau 30 investicinių fondų, investuojančių į įvairias turto klases, vienetų. Vertinant pagal Lietuvoje viešai platinamų investicinių fondų turtą SEB bankas užima 41 proc. rinkos.

„Nuolat analizuojame rinkose veikiančius investicijų fondus ir siekiame aktyviems savarankiškiems investuotojams pasiūlyti naujus šiandieninius poreikius atitinkančius sprendimus ir taip praplėsti investavimo galimybes“, – sako SEB banko Baltijos šalių taupymo ir investavimo vadovas Gediminas Milieška.

Naujas fondas investicijoms į obligacijas

Pasak G. Milieškos, dabartinėje mažo pajamingumo aplinkoje investuotojams vis sunkiau pasirinkti tinkamą investavimo strategiją, kuri leistų uždirbti teigiamą grąžą, investuojant į obligacijas.

„Laukiamas bazinių palūkanų normų didinimas JAV gerėjant ekonominei aplinkai ir tikėtinas obligacijų pajamingumo augimas neišvengiamai didins svyravimus obligacijų rinkose. Todėl manome, kad bendrovių skolos vertybinių popierių rinkoje investuojantis fondas „SEB Credit Multi Strategy“, kuris pagal investavimo strategiją yra apribotos rizikos fondas, siekiantis absoliučios grąžos per ilgą laikotarpį, turėtų būti patrauklus sprendimas aktyviems investuotojams“, – sako G. Milieška.

Fondo „SEB Credit Multi Strategy“ lėšos daugiausia investuojamos į Europos bendrovių obligacijas ir kredito rizikos apsikeitimo sandorius. Fondas siekia gauti teigiamą grąžą, nesvarbu, kokie būtų obligacijų kainų pokyčiai.

Plečiamas investicijų į akcijas pasirinkimas

„Pristatydami fondą „SEB Global Chance/Risk Fund“ investuotojams praplečiame galimybes rinktis visame pasaulyje investuojančius akcijų fondus. Nuo 2001 metų veikiantis fondas sėkmingai investuoja įvairiuose ekonomikos sektoriuose visame pasaulyje. Dalis investicijų tenka ir besivystančioms rinkoms. Tai aktyviai valdomas akcijų fondas investuojantis į mažesnį bendrovių skaičių“, – dėsto p. Milieška.

Fondo valdytojų nuomone, aiškios investavimo proceso taisyklės yra svarbi priemonė vertinant rinkos riziką ir rinkos informaciją ir siekiant uždirbti daugiau už rinkos indeksų pokyčius. Šio fondo rezultatai lyginami su „MSCI AC World Net Return“ indekso rezultatais. Šiuo metų birželio mėnesį fondo veiklos rezultatai buvo įvertinti penkiomis „Morningstar“ žvaigždutėmis – t.y. aukščiausias fondo įvertinimas, kuris suteikiamas tik dešimtadaliui visame pasaulyje investuojančių akcijų kategorijos fondų. Nepriklausoma investicijų tyrimų agentūra „Morningstar“ reitinguoja investicinius fondus pagal rezultatus lyginant su kitais tos pačios kategorijos fondais.

Abu fondai SEB banke bus platinami eurais. Fondo „SEB Credit Multi Strategy“ platinimo mokestis – 0,5 proc., fondo „SEB Global Chance/ Risk Fund “ – 1 procentas. SEB bankas netaiko išpirkimo ir keitimo mokesčių.

Šaltinis: seb.lt
Kopijuoti, platinti, skelbti bet kokią portalo News.lt informaciją be raštiško redakcijos sutikimo draudžiama.

facebook komentarai

Naujas komentaras


Captcha

Vokietijos bankai su ECB bendraus tik vokiškai

Nors oficiali Europos Centrinio Banko (ECB) kalba yra anglų, Vokietijos bankai išreiškė pageidavimą bendrauti su ECB tik vokiškai. skaityti »

Prahos viešajame transporte – bekontakčiai mokėjimai

Prahos viešojo transporto valdyba šiuo metu įgyvendina naują projektą, kurio metu testuoja, ar reikalingi ir populiarūs bekontakčiai mokėjimai sostinės transporto priemonėse. skaityti »

Olandijos degalinėse – mobilieji mokėjimai

Mobiliųjų mokėjimų kompanija „MyOrder“, valdoma Nyderlandų banko „Rabobank“, pristatė naują paslaugą. skaityti »

Mokėjimų rinkos ateitis – spartesnis inovacijų diegimas ir didesnė konkurencija

Lietuvos bankas ėmėsi iniciatyvos įgyvendinti rinkos atvirumą ir mokėjimo paslaugų bei inovacijų prieinamumą skatinančias priemones. skaityti »

Išleista 5 eurų moneta

5 eurų monetoje vaizduojamą Žemės rutulį juosia žiedas, pagamintas iš žydro permatomo plastiko. skaityti »

Panamos dokumentai privertė trauktis Austrijos banko vadovą

Atsistatydino Panamos dokumentuose paminėto Austrijos hipotekos banko „Hypo Vorarlberg“ vadovas Michaelis Grahammeris. skaityti »

Kuriama nauja biometrijos rūšis

Didžiosios Britanijos finansų institucija „Nationwide“ kuria naują biometrijos rūšį. Kartu su tokiomis organizacijomis kaip „BehavioSec“ ir „Unisys“ kompanija kuria algoritmą, kuris leidžia stebėti unikalų asmens elgesį su naudojamu įrenginiu. skaityti »

Čekijoje pradėjo veikti pirmieji bekontakčiai bankomatai

Čekijos bankas „Air Bank“ pirmasis šalyje pasiūlė gyventojams bekontakčių bankomatų paslaugų. skaityti »

„Citadele“ bankas smulkiajam verslui suteikė 3.3 mln. eurų mikrokreditų

„Citadele“ bankas pirmąjį šių metų ketvirtį su mažomis įmonėmis pasirašė sutarčių dėl 3,265 mln. eurų mikrokreditų. Daugiausiai mikrokreditų suteikta mažmeninės prekybos ir paslaugų, aptarnavimo sektoriaus įmonėms iš Vilniaus, Kauno ir Klaipėdos regionų. skaityti »

„Panasonic“ sukūrė mokėjimo terminalą lėktuvų keleiviams

„Panasonic“ antrinė įmonė „Panasonic Avionics“ pristatė bekontaktį mokėjimo terminalą, skirtą lėktuvų keleiviams aptarnauti. skaityti »