SEB bankas pristato interneto banko programėlę, pritaikytą išmaniesiems telefonams

Publikuota: 2011 m. liepos 22 d. penktadienis

Nuo šiandien visi išmaniųjų „iPhone“ ir „Android“ telefonų turėtojai gali atsisiųsti nemokamą SEB banko programėlę ir naudotis banko paslaugomis telefonu. Programėlė taip pat padės interaktyviame žemėlapyje surasti artimiausią kelią iki SEB banko padalinio ar bankomato, sužinoti valiutų kursus ir susisiekti su banku.

„Atsižvelgdami į vis didėjantį išmaniųjų telefonų populiarumą, nusprendėme pristatyti specialiai jiems pritaikytą programėlę, kuri supaprastintų naudojimąsi SEB banko paslaugomis ir padėtų greitai bei patogiai susisiekti su banku“, – sako SEB banko prezidento pavaduotojas ir Mažmeninės bankininkystės tarnybos direktorius Virginijus Doveika.

SEB banko klientai, naudodamiesi šia programėle, galės prisijungti prie išmaniesiems telefonams pritaikytos banko paslaugų internetu svetainės, pervesti pinigus į savo sąskaitas ar kitiems gavėjams,tikrinti sąskaitų likučius ir atliktas operacijas, naudotis sukurtais mokėjimo nurodymų ruošiniais. Prisijungti prie išmaniesiems telefonams pritaikytos banko elektroninės bankininkystės sistemos galima naudojantis tomis pačiomis atpažinimo priemonėmis kaip ir jungiantis prie sistemos internetu.

Programėlės naudotojai vieno mygtuko paspaudimu taip pat galės susisiekti su SEB banku: paskambinti į Kontaktų centrą, išsiųsti paklausimą elektroniniu paštu. Be to, naujoji programėlė susieta su interneto svetainėje „YouTube“ esančiu SEB banko ekspertų puslapiu, kuriame skelbiami ekspertų komentarai aktualiais ekonomikos ir finansų klausimais.

Išmaniųjų „iPhone“ telefonų turėtojai SEB banko programėlę gali nemokamai atsisiųsti iš „App Store“, o „Android“ telefonų savininkai – iš „Android Market“ parduotuvių.

Birželio pabaigoje SEB bankas atnaujino banko paslaugų internetu svetainės versiją, pritaikytą ir įprastiems, ir išmaniesiems telefonams.

Šaltinis: pranešimas spaudai
Kopijuoti, platinti, skelbti bet kokią portalo News.lt informaciją be raštiško redakcijos sutikimo draudžiama.

facebook komentarai

Naujas komentaras


Captcha

Paskelbti nauji mobiliosios bankininkystės standartai

Tarptautinė standartizacijos organizacija išleido naują naudojimosi finansinėmis paslaugomis specifikaciją. skaityti »

Australijoje susimokėti bus galima patvirtinant tapatybę balsu

Australijos bankas ANZ netrukus pradės bandyti atsiskaitymų patvirtinimo balsu sistemą, kuri veiks per mobilųjį telefoną. skaityti »

Apsipirkti „Amazon“ bus galima ir neturint banko kortelės

„Amazon“ paskelbė pradėjusi teikti paslaugą „Amazon Cash“ tiems pirkėjams, kurie nori apsipirkti interneto parduotuvėje Amazon.com, tačiau neturi kreditinės kortelės. skaityti »

Anglijos bankas pinigų gamybai ruošiasi naudoti palmių aliejų

Po kritikos dėl gyvūnų taukų panaudojimo gaminant plastikinę 5 svarų sterlingų kupiūrą Anglijos bankas svarsto galimybę 20 svarų sterlingų kupiūros gamybai naudoti palmių aliejų. skaityti »

Estija išleis du kolekcinius eurus

Estijos banko stebėtojų taryba patvirtino dviejų atminties monetų dizainą. skaityti »

60 proc. europiečių per internetą apsiperka bent kartą per mėnesį

Kas ketvirtas prieigą prie interneto turintis europietis interneto parduotuvėje apsiperka bent kartą per savaitę. skaityti »

Futbolininkai baudas susimokės savo marškinėliais

„Mastercard“ bekontakčio atsiskaitymo technologija bus integruota į futbolo teisėjų korteles ir žaidėjų marškinėlius, kad pastarieji galėtų susimokėti už baudas tiesiog žaidimo lauke. skaityti »

Europos pirkėjai nebesidomi skaitmenine valiuta

Neseniai „Mastercard“ atliktas tyrimas rodo, kad Europos pirkėjai nenoriai naudojasi skaitmenine valiuta. skaityti »

Amerikoje grynuosius pinigus iš bankomato jau galima išsiimti be banko kortelės

Amerikos bankas „Wells Fargo & Co“ pasiūlė klientams galimybę išsiimti grynuosius pinigus iš bankomatų be banko kortelių, naudojantis vien išmaniuoju telefonu. skaityti »

Latvijos bankas išleido eurą su pirštine

Latvija išleido kolekcinę monetą, iliustruojančią pasaką apie pirštinaitę. skaityti »