SEB bankas skelbia išplatintų obligacijų investavimo koeficientus

Publikuota: 2014 m. vasario 6 d. ketvirtadienis

SEB bankas sėkmingai baigė platinti keturias su finansine priemone susietų obligacijų emisijas ir skelbia jų investavimo koeficientus. Trijų obligacijų emisijų „SEB Vidurio Rytų Europa 3“ pelningumas priklauso nuo Vidurio Rytų Europos šalių įmonių akcijų kainų indekso „CECE Composite Index in EUR“ vertės pokyčio. Vienos obligacijų emisijos „SEB Europos įmonės 2“ pelningumas priklauso nuo Europos įmonių akcijų krepšelio vertės pokyčio. Obligacijų buvo galima įsigyti 2014 m. sausio 7—vasario 3 dienomis.

Indeksas „CECE Composite Index in EUR“ apskaičiuojamas įtraukiant likvidžiausių įmonių laisvai rinkoje cirkuliuojančių akcijų, kuriomis prekiaujama Varšuvos, Prahos ir Budapešto vertybinių popierių biržose, kainas. Su šiuo indeksu susietos obligacijos buvo platinamos po 100 litų, 110 litų ir 100 eurų. Pirmosios emisijos litais tikroji investavimo koeficiento reikšmė yra 30 proc., antrosios — 125 proc., emisijos eurais — 30 procentų.

Akcijų krepšelį, su kuriuo susietos emisijos „SEB Europos įmonės 2“ obligacijos, lygiomis dalimis sudaro dešimties Europos įmonių — „Vinci SA“, „Bayerische Motoren Werke (BMW) AG“, „Deutsche Telekom AG“, „Muenchener Rueckversicherungs-Gesellschaft AG (MunichRe)“, „Siemens AG“, „TeliaSonera AB“, „Air Liquide SA“, „GDF Suez“, „Eni S.p.A“ ir „Unilever NV“ — akcijos. Šios emisijos obligacijos buvo platinamos po 110 eurų. Tikroji šios emisijos investavimo koeficiento reikšmė — 150 procentų.

SEB bankas yra su finansine priemone susietų ne nuosavybės vertybinių popierių rinkos šalyje pradininkas. Nuo 2004 metų bankas yra išleidęs 339 su finansine priemone susietų ne nuosavybės vertybinių popierių emisijas, kurių nominalioji vertė 1,260 mlrd. litų.

Šaltinis: seb.lt
Kopijuoti, platinti, skelbti bet kokią portalo News.lt informaciją be raštiško redakcijos sutikimo draudžiama.

facebook komentarai

Naujas komentaras


Captcha

Biometrijos būdai mokėjimo operacijoms atlikti

28 proc. 25–34 m. JAV, Didžiosios Britanijos ir Australijos gyventojų jau įgyvendina atsiskaitymus naudodamiesi biometrijos technologijomis: pirštų atspaudų, rainelės ir venų skenavimo atpažinimu. skaityti »

Lietuvoje nukalta „porcelianinė“ latviška moneta

Latvijos bankas išleido unikalios formos sidabrinę kolekcinę monetą „Baltars. Porcelianas“. skaityti »

Įsigyti prekes bus galima per virtualiosios realybės akinius

Užsidėjus „Alibaba“ virtualiosios realybės akinius „Buy+“, bus galima elektroninėje parduotuvėje virtualiai paliesti patikusias prekes ir jas įsigyti. skaityti »

Vasaros olimpinėse žaidynėse – bekontakčiai atsiskaitymo būdai

Vasaros olimpinių žaidynių dalyviai gali išbandyti šiuolaikiškas atsiskaitymo priemones, kurias pasiūlė pagrindinė žaidynių rėmėja „Visa“. skaityti »

„Global Finance“: SEB interneto bankas – geriausias Lietuvoje

Tarptautinis verslo ir finansų žurnalas „Global Finance“ SEB interneto banką įmonėms ir privatiems klientams pripažino geriausiu Lietuvoje. skaityti »

S. Kropas. Kartais jokio reguliavimo geriau nei per didelis reguliavimas?

Būkime pakankamai drąsūs nereguliuoti – taikliai pastebėjo dabar jau buvęs Europos Komisijos komisaras J. Hill, atsakingas už finansų sektorių. Sukurti aibę taisyklių, baksnoti pirštu į jas ir viską grįsti pernelyg detaliu reglamentavimu, ko gero, vienas lengvesnių kelių. skaityti »

Pradėta vieša konsultacija dėl būtiniausių mokėjimo paslaugų krepšelio ir jo kainos ribos nustatymo

Lietuvos bankas pradėjo viešą konsultaciją dėl mokėjimo paslaugų, kurių kaina bus ribojama, krepšelio sudėties ir jo galimos didžiausios kainos nustatymo metodikos. skaityti »

„Wincor Nixdorf“: įsibėgėjanti restruktūrizacija ir didėjančios pardavimo apimtys

Pirmieji devyni finansinių metų mėnesiai Vokietijos bankinių technologijų kompanijai „Wincor Nixdorf“ buvo sėkmingi. Įsibėgėjo bendrovės restruktūrizacijos programa, augo pardavimo apimtys. skaityti »

„Visa“ atidarys biurą Silicio slėnyje

Planuojama, kad Silicio slėnyje bus bendrovės „Visa“ įkurtas verslo informacijos analizės bei duomenų apsaugos tyrimo centras. skaityti »

Testavimo nepalankiausiomis sąlygomis rezultatai rodo padidėjusį euro zonos bankų sistemos atsparumą

Europos Centrinis Bankas (ECB) paskelbė, kad, remiantis ES mastu atlikto bankų testavimo nepalankiausiomis sąlygomis rezultatais, euro zonos bankų atsparumas padidėjo ir bendri priežiūriniai reikalavimai dėl kapitalo, palyginti su 2015 m., iš esmės nesikeis. skaityti »