„SEB investicijų valdymo“ pensijų fondas „SEB pensija 2“ pripažintas geriausiu pensijų fondu Rytų ir Vidurio Europoje

Publikuota: 2011 m. lapkričio 22 d. antradienis

Europoje žinomas specializuotas leidinys apie investicijas ir pensijų fondus IPE (Investment & Pensions Europe), kasmet skiriantis apdovanojimus geriausiems Europos rinkoje pensijų fondams, įvertino ir SEB grupę Lietuvoje. SEB banko bendrovės „SEB investicijų valdymas“ siūlomas pensijų fondas „SEB pensija 2“ paskelbtas geriausiu fondu Rytų ir Vidurio Europoje. Tokį tarptautinį pripažinimą pensijų fondas Lietuvoje pelnė pirmą kartą.

Rinkdama geriausius pensijų fondus, šiandien siūlomus Europos rinkoje, IPE sudaryta ekspertų komisija išskirtinį dėmesį skiria ilgalaikiam fondų valdymui, taikomoms investavimo strategijoms, valdytojų kompetencijai.

„Tai, kad mūsų rinkai siūlomas pensijų fondas išrinkas geriausiu fondu tokiame dideliame regione, rodo, jog SEB grupės Lietuvoje specialistų kompetencija įvertinta tarptautiniu mastu. Tai svarbus įvertinimas ir mūsų gana nedidelei pensijų fondų rinkai, bylojantis, kad Lietuvoje siūlomi fondai yra valdomi efektyviai ir padeda kurti ilgalaikę vertę klientui“, – sako „SEB investicijų valdymo“ generalinis direktorius Gediminas Milieška.

Šiuo metu daugiau negu 175 tūkst. žmonių Lietuvoje yra pasirinkę pensijų fondą „SEB pensija 2“, kuris yra pats didžiausias pagal dalyvių skaičių pensijų fondas Lietuvoje.

„SEB pensija 2“ yra vidutinės rizikos fondas, kurį pasirinkus investicijų portfelyje akcijos gali sudaryti nuo 20 iki 60 proc., o likusi turto dalis investuojama į vyriausybių ir įmonių skolos vertybinius popierius, pinigų rinkos ir kitas priemones.

Šaltinis: seb.lt
Kopijuoti, platinti, skelbti bet kokią portalo News.lt informaciją be raštiško redakcijos sutikimo draudžiama.

facebook komentarai

Naujas komentaras


Captcha

Skaitmeniniais bankais 2021 m. naudosis 3 mlrd. žmonių

Žmonės vis labiau vertina skaitmeninius bankus dėl patogumo atlikti finansines operacijas greitai, per įvairius renginius ir iš bet kurios vietos. skaityti »

SEB banko privačiosios bankininkystės paslaugos – geriausios Lietuvoje

Įtakingas tarptautinis kapitalo ir finansų rinkas analizuojantis žurnalas „Euromoney“ penktą kartą aukščiausia vieta už privačiosios bankininkystės paslaugas Lietuvoje įvertino SEB banką. skaityti »

Australijoje bus galima susimokėti piršto atspaudu arba asmenuke

„Mastercard“ paskelbė, kad naudos programą „Mastercard Identity Check“ įgyvendinti biometriniams atsiskaitymams Australijoje. skaityti »

Vienoje atidarytas pirmasis pasaulyje bitkoinų bankas

Pirmajame bitkoinų banke klientai gali išsikeisti grynuosius pinigus į bitkoinus, taip pat sužinoti visą rūpimą informaciją apie skaitmeninę valiutą. skaityti »

Sukurta plastikinė NFC kortelė

Žymi žaidimų kortelių ir stalo žaidimų gamintoja „Cartamundi“ kartu su nanoelektronikos tyrimų centru „Imec“ ir bendrove „Holst Centre“ pristatė pirmą pasaulyje NFC kortelę, pagamintą iš plastiko. skaityti »

Anglijoje traukinių bilietus pakeis biometrijos sistema

Didžiosios Britanijos geležinkelio bendrovė „Chiltern Railways“ jau pusmetį kuria technologiją, kuri leistų keleiviams patogiau važinėti traukiniais atsisakant bilietų. skaityti »

Brangiausias pasaulio bankas – Kinijos pramonės ir prekybos bankas

Kinijos pramonės ir prekybos bankas nukonkuravo Amerikos banką „Wells Fargo“. skaityti »

SEB bankas pristato naują išskirtinių privilegijų kredito kortelę „MasterCard World Elite“

SEB banko klientai pirmieji Lietuvoje jau gali įsigyti naują išskirtinių privilegijų kredito kortelę „MasterCard World Elite“, o banko privačiosios bankininkystės klientai ja galės naudotis kartu su paslaugų planu „Elite“. skaityti »

Populiarėja skaitmeniniai bankai

Viena iš svarbiausių 2017 metų bankinio sektoriaus tendencijų – skaitmeninių bankų populiarėjimas. Prognozuojama, kad skaitmenizacija bankų sektoriuje iš esmės pakeis paties banko pobūdį. skaityti »

„Google“ baigė testuoti atsiskaitymą be jokių priemonių

„Google“ pranešė, kad 2017 m. vasario 8 d. baigia savo atsiskaitymo programos „Hands Free“ eksperimentą. skaityti »