Vasaros olimpinių žaidynių sportininkai dėvės „Visa“ žiedus

Publikuota: 2016 m. birželio 15 d. trečiadienis

Europos futbolo čempionato sirgaliai naudojasi bekontaktėmis apyrankėmis, o vasaros olimpinių žaidynių dalyviai gaus dar patogesnę atsiskaitymo priemonę – žiedus.

Bekontakčius žiedus sukūrė viena iš oficialių olimpinių ir parolimpinių žaidynių rėmėjų – „Visa“. Bendrovė eksperimentui išbandyti pasirinko 45 sportininkus.

NFC žiedai sudaryti iš mikrolusto mokėjimo informacijai saugoti ir NFC modulio bekontakčiam atsiskaitymui atlikti. Duomenų apsaugai sustiprinti taip pat naudojama speciali duomenų skaitmenizavimo technologija.

Žieduose netgi nėra maitinimo elementų, jų nereikia įkrauti. Jie nebijo vandens ir veikia net 50 metrų gylyje. Taigi plaukikas galėtų tokiu žiedu atsiskaityti tiesiai iš baseino, jei tik jame būtų mokėjimo terminalas.

Vasaros olimpinės žaidynės vyks 2016 m. rugpjūčio 5–21 d. Rio de Žaneire, Brazilijoje. „Visa“ jau įrengė šio miesto centre apie 4 tūkst. mokėjimo terminalų, kurie  priima bekontakčius atsiskaitymus.

„Visa“ žiedai – tikrai išskirtinė naujovė. Manau, kad visi olimpiados sportininkai bus ja sužavėti. Juk bus galima iškart po treniruotės nueiti apsipirkti, negrįžtant į drabužinę piniginės“, – džiaugėsi plaukimo čempionė Missi Franklin.

Ateityje „Visa“ planuoja išplėsti bekontakčių įrenginių pasirinkimą: tai bus ne tik laikrodžiai, apyrankės, žiedai, bet ir kiti įvairūs aksesuarai – papuošalai, drabužių detalės.

Mados renginio „London Fashion Week“ metu „Visa“ pademonstravo, kaip bekontakčiu žiedu galima įsigyti patinkančią suknelę tiesiai nuo podiumo.

Šaltinis: psm7.com
Kopijuoti, platinti, skelbti bet kokią portalo News.lt informaciją be raštiško redakcijos sutikimo draudžiama.

facebook komentarai

Naujas komentaras


Captcha

Būtiniausių mokėjimo paslaugų įkainiai bus apriboti jau kitų metų pradžioje

Pakeistos Mokėjimų įstatymo nuostatos įpareigoja bankus ir kredito unijas jau kitų metų vasarį gyventojams pasiūlyti pagrindinę mokėjimo sąskaitą su būtiniausiomis mokėjimo paslaugomis. skaityti »

Bankas persikrausto į telefoną

DNB banko atlikta apklausa parodė, kad naudotojai vis labiau linkę banką nešiotis savo kišenėje – beveik 60 proc. respondentų norėtų viena jų telefone esančia programėle valdyti visas savo sąskaitas skirtinguose bankuose. skaityti »

Skelbiami SEB banko grupės Lietuvoje 2016 metų pirmo pusmečio veiklos rezultatai

Preliminariais duomenimis, per 2016 metų pirmą pusmetį AB SEB bankas uždirbo 45,1 mln. eurų, o AB SEB banko grupė – 43,1 mln. eurų neaudituoto grynojo pelno. skaityti »

Didinamas dėmesys naujoms finansinėms technologijoms ir „Fintech“ sektoriaus plėtrai Lietuvoje

Sparti finansinių technologijų („Fintech“) sektoriaus plėtra pasaulyje lemia poreikį efektyviau išnaudoti šioje srityje turimą Lietuvos potencialą. skaityti »

Nuo kriauklyčių iki virtualių pinigų

Per 8 000 metų atsiskaitymo tarp žmonių būdai labai keitėsi. Kaip atsiskaitysime ateityje? skaityti »

Japonijoje bandomi atsiskaitymai pagal veido atpažinimą

Bendrovė NEC Japonijoje pradėjo mokėjimo sistemos pagal pirkėjo nustatymą iš veido bandymus. skaityti »

Tarptautinis žurnalas „Euromoney“ SEB banką pripažino geriausiu Lietuvoje

Pasaulio kapitalo ir finansų rinkas analizuojantis leidinys „Euromoney“ SEB banką vėl pripažino geriausiu banku Lietuvoje. skaityti »

„Euromoney“ banko „Citadele“ pokyčius pripažino geriausiais Vidurio ir Rytų Europos bankininkystės sektoriuje

Remdamasis 2016 m. tyrimo „Euromoney Awards of Excellence“ rezultatais, prestižinis žurnalas „Euromoney“ „Citadele“ banko pokyčius pripažino „Geriausia Vidurio ir Rytų Europos banko transformacija“ (angl. Central and Eastern Europe’s Best Bank Transformation). skaityti »

Vasaros olimpinėse žaidynėse – bekontakčiai „Swatch“ laikrodžiai

Šveicarijos laikrodžių gamintoja „Swatch“ išleido išmanųjį laikrodį su NFC lustu „Swatch Bellamy“. skaityti »

Singapūro gyventojai pinigus perves naudodamiesi socialiniais tinklais

Singapūro bankai nusprendė pasiūlyti savo klientams galimybę susieti socialinių tinklų „Facebook“ ir „Twitter“ paskyras su banko sąskaita. skaityti »