Vasaros olimpinių žaidynių sportininkai dėvės „Visa“ žiedus

Publikuota: 2016 m. birželio 15 d. trečiadienis

Europos futbolo čempionato sirgaliai naudojasi bekontaktėmis apyrankėmis, o vasaros olimpinių žaidynių dalyviai gaus dar patogesnę atsiskaitymo priemonę – žiedus.

Bekontakčius žiedus sukūrė viena iš oficialių olimpinių ir parolimpinių žaidynių rėmėjų – „Visa“. Bendrovė eksperimentui išbandyti pasirinko 45 sportininkus.

NFC žiedai sudaryti iš mikrolusto mokėjimo informacijai saugoti ir NFC modulio bekontakčiam atsiskaitymui atlikti. Duomenų apsaugai sustiprinti taip pat naudojama speciali duomenų skaitmenizavimo technologija.

Žieduose netgi nėra maitinimo elementų, jų nereikia įkrauti. Jie nebijo vandens ir veikia net 50 metrų gylyje. Taigi plaukikas galėtų tokiu žiedu atsiskaityti tiesiai iš baseino, jei tik jame būtų mokėjimo terminalas.

Vasaros olimpinės žaidynės vyks 2016 m. rugpjūčio 5–21 d. Rio de Žaneire, Brazilijoje. „Visa“ jau įrengė šio miesto centre apie 4 tūkst. mokėjimo terminalų, kurie  priima bekontakčius atsiskaitymus.

„Visa“ žiedai – tikrai išskirtinė naujovė. Manau, kad visi olimpiados sportininkai bus ja sužavėti. Juk bus galima iškart po treniruotės nueiti apsipirkti, negrįžtant į drabužinę piniginės“, – džiaugėsi plaukimo čempionė Missi Franklin.

Ateityje „Visa“ planuoja išplėsti bekontakčių įrenginių pasirinkimą: tai bus ne tik laikrodžiai, apyrankės, žiedai, bet ir kiti įvairūs aksesuarai – papuošalai, drabužių detalės.

Mados renginio „London Fashion Week“ metu „Visa“ pademonstravo, kaip bekontakčiu žiedu galima įsigyti patinkančią suknelę tiesiai nuo podiumo.

Šaltinis: psm7.com
Kopijuoti, platinti, skelbti bet kokią portalo News.lt informaciją be raštiško redakcijos sutikimo draudžiama.

facebook komentarai

Naujas komentaras


Captcha

Mokėjimo korteles pakeis balti žiedai

Netrukus Europoje žmonės pradės mūvėti baltus žiedus. skaityti »

El. komercija Europos šalyse per metus išaugs 14 proc.

„European Ecommerce Report 2017“ duomenimis, šių metų pabaigoje el. komercijos sektorius bus vertinamas 602 mlrd. eurų. skaityti »

Biometrinis žiedas atstos raktus ir banko kortelę

Naudojantis vienu žiedu bus galima atidaryti duris, prisijungti prie kompiuterio, užvesti automobilį ir atlikti mokėjimus. Tokį išmanųjį žiedą „Token“ sukūrė įmonė „Tokenize“. skaityti »

Finansinėmis paslaugomis besinaudojančių klientų tapatybę finansų įstaigos galės nustatyti paprasčiau

Finansų įstaigoms ir vartotojams suteikiamos platesnės galimybės naudotis elektroninėmis finansinėmis paslaugomis, supaprastinant kai kuriuos kliento tapatybės nustatymo reikalavimus ir išplečiant nuotolinio tapatybės nustatymo būdus. skaityti »

Bankomatai švenčia 50-ąjį gimtadienį

1967 m. liepos 27 d. pasaulyje pradėjo veikti pirmasis bankomatas. Jį „Barclays“ bankas įrengė Londone. skaityti »

Išleista 0 eurų kupiūra

Europos Centrinis bankas suteikė teisę Vokietijai išleisti 0 eurų kupiūrą. skaityti »

Pusė lietuvių norėtų išbandyti bekontakčius mokėjimus

Apie galimybę atsiskaityti neįvedant PIN kodo Lietuvoje jau yra girdėję 77 proc. gyventojų, 43 proc. respondentų šią galimybę vertina teigiamai. skaityti »

Žvilgsnis į artimą ateitį: apsiperkant tereikės turėti mobilųjį telefoną?

Į finansų rinką įžengusios finansinės technologijos sukėlė kai kuriuos griaunamuosius tradicinės bankininkystės reiškinius. skaityti »

Mokėjimo kortelių naudojimas pasaulyje auga

2016 m. užregistruota 257,17 mlrd. dolerių atsiskaitymų mokėjimo kortelėmis. Tai 13,3 proc. daugiau, nei pernai. skaityti »

Finansų sistema stabili, tačiau horizonte matyti iššūkių, rinkos dalyviai turi jiems pasirengti

Šalies bankų sektorius veikia pelningai ir yra atsparus galimiems šokams. skaityti »