Afrika jau turi savo planšetinį kompiuterį

Publikuota: 2012 m. vasario 1 d. trečiadienis

Šaltinis: www.itbaze.lt

Konge prasidėjo vietinės kompanijos VMK sukurto planšetinio kompiuterio „Way–C“ pardavimas. Kol kas įrenginį už maždaug 300 dolerių galima įsigyti tik didžiuosiuose šalies miestuose.

Kaip, ko gero, reikėjo ir tikėtis, planšetė pagaminta Kinijoje, kadangi Konge tai padaryti nėra galimybių. Prietaiso kainos riba, deja, ne itin daug nutolusi nuo kitų rinkoje jau esančių analogų ir absoliučiai daugumai Afrikos gyventojų yra neįkandama.

„Way–C“ turi 7 colių įstrižainės 800 x 480 taškų raiškos sensorinį ekraną, 1,2 GHz taktinio dažnio mikroprocesorių, 512 MB operatyviosios atminties, 4 GB SSD standujį duomenų kaupiklį, „MicroSD“ atminties kortelių skaitytuvą, „Wi–Fi“ belaidžio ryšio modulį, „MicroUSB 2.0“ jungtį ir akselerometrą. Aparato baterijos talpa siekia 4200 mAh.

Planšetiniame kompiuteryje įdiegta operacinė sistema „Android 2.3.3„ (“Gingerbread"). Įrenginio svoris siekia 380 g, o dydis – 190 x 117 x 12,5 mm. Vasario viduryje „Way–C“ bus galima įsigyti dar dešimtyje Afrikos valstybių bei Belgijoje, Prancūzijoje ir Indijoje.

 

Kopijuoti, platinti, skelbti bet kokią portalo News.lt informaciją be raštiško redakcijos sutikimo draudžiama.

facebook komentarai

Naujas komentaras


Captcha

susiję straipsniai

Kokią ateitį pranašauja „Microsoft“

„Microsoft“ Tyrimų skyriaus darbuotojai prognozuoja, kad per artimiausius dešimt metų išnyks paieškos laukelis, naudojamas interneto puslapiuose, o virtualioji realybė taps neatsiejama nuo realybės. skaityti »

„Cisco Systems Inc.“ pajamos iš paslaugų išaugo

Pajamos iš „Cisco Systems Inc.“ teikiamų paslaugų išaugo 7,5 proc. Daugiausia paslaugų sudarė tinklo įrangos atnaujinimo darbai, taip pat įsigytos įrangos priežiūra. skaityti »

IRT studentai Europos Sąjungos lyderiams įteikė „Skaitmeninės Europos manifestą“

74-ių informacinių ir technologijų studentų grupė iš visos Europos parengė ir Europos Sąjungos lyderiams pristatė „Rytojaus skaitmeninės Europos manifestą“ (angl. Manifesto for the Digital Europe of Tomorrow). skaityti »

Pasaulinėje informacinių technologijų ataskaitoje Lietuva užima 29-ą vietą

Pasaulio ekonomikos forumo parengtoje Pasaulinėje informacinių technologijų ataskaitoje, kurioje skelbiamas Įtinklinto pasirengimo indeksas, įvertinantis valstybių galimybes išnaudoti informacinių ir ryšių technologijų potencialą, 2016 m. Lietuva, surinkusi 4,9 taško iš 7 galimų, užima 29-ą vietą tarp 139 pasaulio valstybių. skaityti »

„Dell Technologies“ ištyrė įmonių pasirengimą skaitmeninei revoliucijai

Skaitmeninės technologijos ne tik negrįžtamai keičia visas veiklos sritis – kaip mes gyvename, dirbame ir bendraujame, bet ir diktuoja pokyčių kryptį verslui bei ištisiems pramonės sektoriams. skaityti »

E. sveikata – greita, patogu ir paprasta

Nuo 2016 m. Lietuvos sveikatos priežiūros įstaigos pradėjo naudoti sukurtus e. sveikatos sprendimus, t. y. įstaigų informacines sistemas kartu su centrine e. sveikatos informacine sistema (ESPBI IS). skaityti »

Lietuva – viena iš debesų kompiuterijos naudojimo lyderių

Lietuvos verslas itin sparčiai pritaiko debesų kompiuterijos sprendimus savo veiklai. Tarp 15 Centrinės ir Rytų Europos šalių Lietuvos bendrovės yra pirmajame trejetuke pagal tai, kokią dalį jų versle užima debesų kompiuterijos sprendimai. skaityti »

Lietuvos moksleiviai į virtualią realybę kels žymiausius Baltijos kaimynių objektus

Gebėjimas programuoti gali padėti ne tik profesinėje karjeroje, bet ir sprendžiant problemas bei ieškant sprendimų gyvenime. skaityti »

Kuo skiriamės nuo kaimynų, pirkdami naują išmanųjį?

Net 81 proc. Lietuvos gyventojų šiuo metu naudojamą išmanųjį telefoną įsigijo ne seniau nei prieš dvejus metus – rodo rinkos tyrimas. skaityti »

RRT skelbia išankstinius elektroninių ryšių rinkos 2016 m. III ketvirčio duomenis

Lietuvos Respublikos ryšių reguliavimo tarnyba (RRT) skelbia išankstinius 2016 m. III ketvirčio elektroninių ryšių rinkos duomenis. skaityti »