Amerikietė sukūrė pažinčių portalą vieniems į kitą panašiems žmonėms

Publikuota: 2011 m. kovo 10 d. ketvirtadienis

Niujorke gyvenanti rašytoja Kristina Blum (Christina Bloom) ketina pasiūlyti pažinčių portalą žmonėms, išoriškai panašiems vieniems į kitą. Idėjos autorė papasakojo nusprendusi tokį portalą sukurti išsiskyrusi su vyru ir įsimylėjusi vaikiną, kuris itin panašus į ją.

K. Blum prisipažino pradžioje nepastebėjusi, jog ji ir jos naujasis išrinktasis panašūs. Tačiau draugai atkreipė į tai dėmesį, ir ji ėmė domėtis, kaip žmonių panašumas lemia jų tarpusavio santykius bei šeiminę laimę. Be to, ji ieškojo ir domėjosi poromis, kurių abu partneriai yra labai panašūs.

K. Blum priėjo prie išvados, jog panašių veido bruožų žmones traukia vienus prie kitų. Taigi, rašytoja nusprendė sukurti pažinčių portalą tiems, kurie tiki šia teorija. Neseniai ji įregistravo domeną FindYourFaceMate.com ir kovo pabaigoje šis pažinčių tinklalapis jau turėtų pradėti veikti.

K. Blum teigimu, tinklalapyje FindYourFaceMate.com galima įkelti savo nuotrauką, o po to programa ją išanalizuos ir suras panašų atvaizdą. Analizuojant duomenis, dėmesys bus kreipiamas į veido bruožus ir formą.

K. Blum hipotezę, jog žmonės dažnai ieško į save panašių partnerių, mokslininkai tikrino ne kartą. 2009 metais Škotijos Sent Endriuso universiteto mokslininkai atliko tyrimą ir išsiaiškino, kad moterys paprastai renkasi panašius į save vyrus. Prie panašios išvados 2006 metais priėjo ir Liverpulio universiteto mokslininkai.

Daugiau informacijos >>>

Šaltinis: parengta pagal canoe.ca
Kopijuoti, platinti, skelbti bet kokią portalo News.lt informaciją be raštiško redakcijos sutikimo draudžiama.

facebook komentarai

Naujas komentaras


Captcha

susiję straipsniai

„Microsoft“ sukūrė nemokamą programėlę silpnaregiams

„Microsoft“ sukūrė nemokamą mobilią programėlę „Seeing AI“ silpnaregiams, kuri analizuoja vaizdo kameros informaciją ir pasakoja balsu, ką mato aplink. skaityti »

Skaitmeninė evoliucija: kokios šalys lyderiauja?

Flečerio mokykla ir „Mastercard“ atliko tyrimą ir paskelbė ataskaitą „Skaitmeninės evoliucijos indeksas 2017 metais“, kurioje vertinami šalių pasiekimai skaitmeninės ekonomikos srityje. skaityti »

18 proc. elektronikos prietaisų Lietuvos gyventojų namuose yra nenaudojami

Elektronikos platintojų asociacijos (EPA) užsakymu atlikto tyrimo duomenimis, 18 proc. visų laikomų elektronikos prietaisų Lietuvos gyventojų namuose yra nenaudojami. skaityti »

Pristatytas įrankis, pakeisiantis šiandieninę skaitmeninę ekonomiką

Neseniai „Dell EMC“ užsakymu atliktas tyrimas atskleidė, kad organizacijos, kurios IT transformacijai skiria daug dėmesio, į IT žiūri kaip į konkurencinį pranašumą septynis kartus dažniau. skaityti »

Vairuotojų dėmesiui: 4 išmanūs sprendimai saugiam eismui

Pasirodo, eismo saugumo sprendimai gimsta ne tik automobilių gamyklose, bet ir išmaniųjų telefonų gamintojų dirbtuvėse. skaityti »

Sukurtas trimatis infraraudonųjų spindulių veido skeneris

Bendrovė „Morpho“ išleido naują biometrijos terminalą „3D Face Reader“, skirtą identifikuoti darbuotojus, skenuojant jų veidus. skaityti »

Elektroninės komercijos naujienos: siuntas pristatantys dronai ir auganti Kinijos galia

Elektroniniai verslai smarkiai keičia ne tik mažmeninės prekybos, bet ir logistikos sektorių. Kas ir kaip mums pristatinės mūsų internetinius pirkinius ir kas mums parduos prekes? skaityti »

Augantis kompiuterinių žaidimų įrangos pardavimas skatina inovacijas

Viename seniausių ir didžiausių žaidimams skirtų renginių pasaulyje „Electronic Entertainment Expo“ (E3) pristatyta daugybė naujų kompiuterinių žaidimų ir jiems skirtos techninės įrangos. skaityti »

„Microsoft“ pristatė klaviatūrą su įtaisytu pirštų atspaudų skeneriu

Klaviatūra panaši į pirmtakę „Surface Keyboard“, tačiau turi atskirą mygtuką su jutikliu „Fingerprint ID“, kuris geba pažinti naudotoją. skaityti »

Saulėtekio slėnyje kuriamos aukštosios technologijos Silicio slėniui

Saulėtekio slėnyje Vilniuje įsikūręs Fizinių ir technologijos mokslų centras bendradarbiauja su Silicio slėnio kompanija „Lam Research Corporation“. skaityti »