„Canon“ – skaitmeninių fotoaparatų su keičiamaisiais objektyvais lyderė

Publikuota: 2013 m. balandžio 26 d. penktadienis

„Canon Inc.“ paskelbė, kad bendrovės skaitmeniniai fotoaparatai su keičiamaisiais objektyvais (skaitmeniniai veidrodiniai ir kompaktiniai sisteminiai fotoaparatai) 10 metų – nuo 2003 iki 2012 – užima didžiausią skaitmeninių fotoaparatų keičiamaisiais objektyvais pasaulio rinkos dalį.

„Canon“ taip pat gamina kitas svarbiausias fotoaparatų su keičiamaisiais objektyvais sudedamąsias dalis – CMOS vaizdo jutiklius ir vaizdo procesorius. Pažangiausios šios srities technologijos įdiegtos į serijos EOS-1D gaminius.

2003 m. „Canon“ pristatė kompaktišką, lengvą ir paprastą naudoti fotoaparatą „EOS 300D Digital“. Šis modelis ne tik paskatino pasaulinės skaitmeninių veidrodinių fotoaparatų rinkos augimą, bet ir padėjo kompanijai užimti didžiausią šios rinkos dalį. „EOS 5D“ serija buvo pirmoji, kuriai pradėta taikyti vaizdo įrašymo skaitmeniniais fotoaparatais technologija.

2012 m. „Canon“ paminėjo sistemos EOS pristatymo 25 metų sukaktį.  Kompanija šiais metais išleido kompaktinį sisteminį fotoaparatą EOS M, kuriuo buvo papildytas pradedantiesiems vartotojams skirtų bendrovės gaminių asortimentas. Taip pat buvo pristatytas EOS 6D – mažiausias ir lengviausias pasaulyje skaitmeninį veidrodinį fotoaparatą modelis su 35 mm viso kadro CMOS jutikliu.

Šiais metais „Canon“ pristatė EOS 100D – mažiausią ir lengviausią DSLR fotoaparatą pasaulyje – su APS-C dydžio jutikliu. Su šiuo gaminiu bendrovė siekia vienuoliktus metus iš eilės išlikti pasaulio rinkos lydere.

Šaltinis: pranešimas spaudai
Kopijuoti, platinti, skelbti bet kokią portalo News.lt informaciją be raštiško redakcijos sutikimo draudžiama.

facebook komentarai

Naujas komentaras


Captcha

„Microsoft“ sukūrė nemokamą programėlę silpnaregiams

„Microsoft“ sukūrė nemokamą mobilią programėlę „Seeing AI“ silpnaregiams, kuri analizuoja vaizdo kameros informaciją ir pasakoja balsu, ką mato aplink. skaityti »

Skaitmeninė evoliucija: kokios šalys lyderiauja?

Flečerio mokykla ir „Mastercard“ atliko tyrimą ir paskelbė ataskaitą „Skaitmeninės evoliucijos indeksas 2017 metais“, kurioje vertinami šalių pasiekimai skaitmeninės ekonomikos srityje. skaityti »

18 proc. elektronikos prietaisų Lietuvos gyventojų namuose yra nenaudojami

Elektronikos platintojų asociacijos (EPA) užsakymu atlikto tyrimo duomenimis, 18 proc. visų laikomų elektronikos prietaisų Lietuvos gyventojų namuose yra nenaudojami. skaityti »

Pristatytas įrankis, pakeisiantis šiandieninę skaitmeninę ekonomiką

Neseniai „Dell EMC“ užsakymu atliktas tyrimas atskleidė, kad organizacijos, kurios IT transformacijai skiria daug dėmesio, į IT žiūri kaip į konkurencinį pranašumą septynis kartus dažniau. skaityti »

Vairuotojų dėmesiui: 4 išmanūs sprendimai saugiam eismui

Pasirodo, eismo saugumo sprendimai gimsta ne tik automobilių gamyklose, bet ir išmaniųjų telefonų gamintojų dirbtuvėse. skaityti »

Sukurtas trimatis infraraudonųjų spindulių veido skeneris

Bendrovė „Morpho“ išleido naują biometrijos terminalą „3D Face Reader“, skirtą identifikuoti darbuotojus, skenuojant jų veidus. skaityti »

Elektroninės komercijos naujienos: siuntas pristatantys dronai ir auganti Kinijos galia

Elektroniniai verslai smarkiai keičia ne tik mažmeninės prekybos, bet ir logistikos sektorių. Kas ir kaip mums pristatinės mūsų internetinius pirkinius ir kas mums parduos prekes? skaityti »

Augantis kompiuterinių žaidimų įrangos pardavimas skatina inovacijas

Viename seniausių ir didžiausių žaidimams skirtų renginių pasaulyje „Electronic Entertainment Expo“ (E3) pristatyta daugybė naujų kompiuterinių žaidimų ir jiems skirtos techninės įrangos. skaityti »

„Microsoft“ pristatė klaviatūrą su įtaisytu pirštų atspaudų skeneriu

Klaviatūra panaši į pirmtakę „Surface Keyboard“, tačiau turi atskirą mygtuką su jutikliu „Fingerprint ID“, kuris geba pažinti naudotoją. skaityti »

Saulėtekio slėnyje kuriamos aukštosios technologijos Silicio slėniui

Saulėtekio slėnyje Vilniuje įsikūręs Fizinių ir technologijos mokslų centras bendradarbiauja su Silicio slėnio kompanija „Lam Research Corporation“. skaityti »