„Canon“ pristatė mažiems biurams ir namams skirtus lazerinius spausdintuvus „i–SENSYS“

Publikuota: 2011 m. rugpjūčio 29 d. pirmadienis

„Canon“ pristatė naują spalvinių lazerinių spausdintuvų seriją „i–SENSYS“ LBP7010C ir LBP7018C bei daugiafunkcį lazerinį spausdintuvą „i–SENSYS“ MF3010. Šie moderniomis „Canon“ technologijomis pasižymintys spausdintuvai siūlomi patraukliomis kainomis tiek namų, tiek ir nedidelių biurų vartotojams.

„i–SENSYS“ LBP7010C ir LBP7018C serija

LBP7010C ir LBP7018C – tai nebrangūs spalviniai lazeriniai spausdintuvai, skirti individualiems naudotojams, namų bei nedidelių įmonių biurams, nespalvotai spausdinantys šešiolikos puslapių per minutę, o spalvotai – keturių puslapių per minutę sparta. Kitos svarbios šių nedidelių spausdintuvų savybės – itin paprasta priežiūra ir greitas įšilimas iš neaktyvios būsenos. Abu modeliai vienas nuo kito skiriasi tik spalva – spausdintuvas LBP7010C prieinamas baltos, o LBP7018C – juodos spalvos.

„i–SENSYS“ MF3010

„i–SENSYS“ MF3010 – nebrangus, kompaktiškas nespalvinis daugiafunkcinis lazerinis spausdintuvas, turintis nuskaitymo bei kopijavimo funkcijas. Spausdintuve įdiegta „Canon“ spartaus pirmojo puslapio spausdinimo ir kopijavimo funkcija, leidžianti taupyti laiką ir sparčiai dirbti iškart po to, kai prietaisas paleidžiamas iš neaktyvios būsenos. Nespalvotai spausdinama ir kopijuojama 18 puslapių per minutę sparta, o pirmojo puslapio spausdinimo trukmė – vos 7,8 sekundės.

Lietuvoje visi trys lazeriniai spausdintuvai bus parduodamas nuo 2011 m. rugsėjo mėnesio.

Šaltinis: pranešimas spaudai
Kopijuoti, platinti, skelbti bet kokią portalo News.lt informaciją be raštiško redakcijos sutikimo draudžiama.

facebook komentarai

Naujas komentaras


Captcha

Lietuvoje informacinių ir ryšio technologijų plėtra išlieka stabili (170)

Tarptautinės telekomunikacijų sąjungos duomenimis, Lietuva užima 41 vietą pagal informacinių ir ryšio technologijų plėtrą šalyje. skaityti »

Lapkričio 21 d.– Pasaulinė televizijos diena

Pirmoji televizija atsirado dar 1884 m., o kaip ji pasikeitė iki šiol? skaityti »

Vilnius pateko į klestinčių išmaniųjų miestų 100-uką

Švedų IT bendrovė „Easypark“ ištyrė 500 pasaulio miestų, iš kurių atrinko 100, atitinkančių aukštą technologinį lygį pagal žmogaus potencialo plėtros indeksą. skaityti »

Po sunkių traumų ligoniams atsigauti padeda ir virtuali realybė (20)

Virtualiosios realybės technologija nebėra inovacija, skirta vien tik pramogauti, ją įvertino ir medikai. skaityti »

Kas sukūrė pirmąją kompiuterio programą?

Pirmoji programuotoja gyveno laikais, kai kompiuteriai dar net neegzistavo skaityti »

JAV kuriamas dronas, kuris įvykdęs užduotį tiesiog išnyksta

JAV kuriamas dronas, kuris po užduoties įvykdymo tiesiog išnyksta - mokslinei fantastikai prilyginami reikalavimai buvo išpildyti skaityti »

5 neįtikėtinos inovacijos, greitai tapsiančios mums prieinama realybe

Naujausi technologijų gamintojų išradimai kuriami siekiant ne tik palengvinti žmonių kasdienybę, bet ir praturtinti jų gyvenimus. skaityti »

Holografinis kompiuteris „Microsoft HoloLens“ atkeliavo į Lietuvos rinką

Holografinis kompiuteris „Microsoft HoloLens“ nuo šiol tapo prieinamas dar 29 naujose šalyse. Inovatyviu technologiniu įrenginiu nuo šiol galės džiaugtis ir lietuviai. skaityti »

Ar žinote, kam dar naudojamas šviesolaidinis kabelis?

Šiais laikais išgirdęs žodį „šviesolaidis“ arba „optinis kabelis“ iš karto pagalvoji apie internetą. Tačiau, pasirodo, šviesolaidinis kabelis naudojamas ne tik interneto ryšiui užtikrinti. skaityti »

Lietuviai kurs sistemą, užkertančią neteisėtus ir kenkėjiškus bepiločių orlaivių veiksmus

Nepaisant spartaus plėtros tempo, dronai vis dar laikoma nauja technologija, todėl Europos Sąjungos mastu bepiločių orlaivių naudojimas iki šiol nėra vieningai reglamentuotas. skaityti »