„Canon“ pristato universalų teleobjektyvą

Publikuota: 2013 m. gegužės 14 d. antradienis

„Canon“ pristatė L serijos gaminį „EF 200-400mm f/4L IS USM Extender 1.4x“ teleobjektyvą. Šis gaminys papildė didelio židinio nuotolio teleobjektyvų asortimentą nauja kategorija.

Perteikite įvykius iš arčiau

Objektyvo „EF 200-400mm f/4L IS USM Extender 1.4x“ židinio nuotolio diapazonas išplečiamas 1,4 karto artinančiu vidiniu ilgintuvu, kuris įjungiamas arba išjungiamas stumtelėjus svirtelę. Ilgintuvu židinio nuotolį galima padidinti iki 280-560 mm. Optinę sistemą sudaro fluorito ir itin mažos dispersijos (UD) elementai, padedantys sumažinti spalvinę aberaciją (spalvų iškraipymą) ir pašalinti spalvų blankumą. Patobulinta „SubWavelength Structure Coating“ (SWC) ir „Super Spectra“ dangos sumažina šešėlių ir tviskėjimo efektus. Vaizdų kokybė, įjungus ilgintuvą, nenukenčia.

Su nereguliuojamąja f/4[i] vertės diafragma, nustačius didelį užrakto greitį, galima užfiksuoti greitus ir staigius judesius arba fotografuoti prastai apšviestoje aplinkoje. Objektyve įmontuotas keturių žingsnių naujos konstrukcijos optinis vaizdo stabilizatorius (OIS).  Nustačius IS režimą „Mode 3“, vaizdas stabilizuojamas ekspozicijos metu. Ši funkcija naudinga, kai fotografuojamas greitai besivystantis veiksmas. Todėl itin pravers sporto fotografams.

Veiksmingas fokusavimas

Objektyve „EF 200-400mm f/4L IS USM Extender 1.4x“ įdiegtas „Canon“ žiedinis ultragarsinis variklis (angl. Ultrasonic Motor). Galima pasirinkti nuolatinio rankinio fokusavimo funkciją, leidžiančią bet kuriuo metu pataisyti automatinės sistemos sufokusuotą vaizdą.

Režimas „Power Focus“ (PF) skirtas vaizdams fiksuoti filmuojant fotoaparatais EOS-1D C arba EOS-1D X. Operatorius vienu iš dviejų greičių gali gauti tikslų fokusuotės efektą. Šiam efektui išgauti fokusuotės atkūrimo žiedas pasukamas ir sustabdomas iš anksto nustatytoje padėtyje.

Kokybiška konstrukcija

Korpusas pagamintas iš magnio lydinio, todėl, net ir turėdamas 1,4 karto artinantį ilgintuvą, objektyvas nėra sunkesnis už kitus panašaus židinio nuotolio objektyvus. Priekinis ir užpakalinis lęšis padengtas fluoro danga, kuri neleidžia ant paviršiaus kauptis nešvarumams, o dulkėms ir vandeniui nelaidi konstrukcija teikia galimybę fotografams dirbti nepalankiomis oro sąlygomis.

Pagrindinės „EF 200-400mm f/4L IS USM Extender 1.4x“ ypatybės:

1,4 karto artinantis įmontuotasis ilgintuvas – prireikus, papildoma artinimo geba.

Keturių žingsnių vaizdo stabilizatorius – galimybė fotografuoti esant prastam apšvietimui.

Fluorito elementai – aukšta vaizdų kokybė.

Ultragarsinio variklio (USM) technologija – spartus automatinis fokusavimas.

Tvirta konstrukcija – galimybė dirbti nepalankiomis sąlygomis.

Šaltinis: pranešimas spaudai
Kopijuoti, platinti, skelbti bet kokią portalo News.lt informaciją be raštiško redakcijos sutikimo draudžiama.

facebook komentarai

Naujas komentaras


Captcha

„Microsoft“ sukūrė nemokamą programėlę silpnaregiams

„Microsoft“ sukūrė nemokamą mobilią programėlę „Seeing AI“ silpnaregiams, kuri analizuoja vaizdo kameros informaciją ir pasakoja balsu, ką mato aplink. skaityti »

Skaitmeninė evoliucija: kokios šalys lyderiauja?

Flečerio mokykla ir „Mastercard“ atliko tyrimą ir paskelbė ataskaitą „Skaitmeninės evoliucijos indeksas 2017 metais“, kurioje vertinami šalių pasiekimai skaitmeninės ekonomikos srityje. skaityti »

18 proc. elektronikos prietaisų Lietuvos gyventojų namuose yra nenaudojami

Elektronikos platintojų asociacijos (EPA) užsakymu atlikto tyrimo duomenimis, 18 proc. visų laikomų elektronikos prietaisų Lietuvos gyventojų namuose yra nenaudojami. skaityti »

Pristatytas įrankis, pakeisiantis šiandieninę skaitmeninę ekonomiką

Neseniai „Dell EMC“ užsakymu atliktas tyrimas atskleidė, kad organizacijos, kurios IT transformacijai skiria daug dėmesio, į IT žiūri kaip į konkurencinį pranašumą septynis kartus dažniau. skaityti »

Vairuotojų dėmesiui: 4 išmanūs sprendimai saugiam eismui

Pasirodo, eismo saugumo sprendimai gimsta ne tik automobilių gamyklose, bet ir išmaniųjų telefonų gamintojų dirbtuvėse. skaityti »

Sukurtas trimatis infraraudonųjų spindulių veido skeneris

Bendrovė „Morpho“ išleido naują biometrijos terminalą „3D Face Reader“, skirtą identifikuoti darbuotojus, skenuojant jų veidus. skaityti »

Elektroninės komercijos naujienos: siuntas pristatantys dronai ir auganti Kinijos galia

Elektroniniai verslai smarkiai keičia ne tik mažmeninės prekybos, bet ir logistikos sektorių. Kas ir kaip mums pristatinės mūsų internetinius pirkinius ir kas mums parduos prekes? skaityti »

Augantis kompiuterinių žaidimų įrangos pardavimas skatina inovacijas

Viename seniausių ir didžiausių žaidimams skirtų renginių pasaulyje „Electronic Entertainment Expo“ (E3) pristatyta daugybė naujų kompiuterinių žaidimų ir jiems skirtos techninės įrangos. skaityti »

„Microsoft“ pristatė klaviatūrą su įtaisytu pirštų atspaudų skeneriu

Klaviatūra panaši į pirmtakę „Surface Keyboard“, tačiau turi atskirą mygtuką su jutikliu „Fingerprint ID“, kuris geba pažinti naudotoją. skaityti »

Saulėtekio slėnyje kuriamos aukštosios technologijos Silicio slėniui

Saulėtekio slėnyje Vilniuje įsikūręs Fizinių ir technologijos mokslų centras bendradarbiauja su Silicio slėnio kompanija „Lam Research Corporation“. skaityti »