„Canon“ pristato universalų teleobjektyvą

Publikuota: 2013 m. gegužės 14 d. antradienis

„Canon“ pristatė L serijos gaminį „EF 200-400mm f/4L IS USM Extender 1.4x“ teleobjektyvą. Šis gaminys papildė didelio židinio nuotolio teleobjektyvų asortimentą nauja kategorija.

Perteikite įvykius iš arčiau

Objektyvo „EF 200-400mm f/4L IS USM Extender 1.4x“ židinio nuotolio diapazonas išplečiamas 1,4 karto artinančiu vidiniu ilgintuvu, kuris įjungiamas arba išjungiamas stumtelėjus svirtelę. Ilgintuvu židinio nuotolį galima padidinti iki 280-560 mm. Optinę sistemą sudaro fluorito ir itin mažos dispersijos (UD) elementai, padedantys sumažinti spalvinę aberaciją (spalvų iškraipymą) ir pašalinti spalvų blankumą. Patobulinta „SubWavelength Structure Coating“ (SWC) ir „Super Spectra“ dangos sumažina šešėlių ir tviskėjimo efektus. Vaizdų kokybė, įjungus ilgintuvą, nenukenčia.

Su nereguliuojamąja f/4[i] vertės diafragma, nustačius didelį užrakto greitį, galima užfiksuoti greitus ir staigius judesius arba fotografuoti prastai apšviestoje aplinkoje. Objektyve įmontuotas keturių žingsnių naujos konstrukcijos optinis vaizdo stabilizatorius (OIS).  Nustačius IS režimą „Mode 3“, vaizdas stabilizuojamas ekspozicijos metu. Ši funkcija naudinga, kai fotografuojamas greitai besivystantis veiksmas. Todėl itin pravers sporto fotografams.

Veiksmingas fokusavimas

Objektyve „EF 200-400mm f/4L IS USM Extender 1.4x“ įdiegtas „Canon“ žiedinis ultragarsinis variklis (angl. Ultrasonic Motor). Galima pasirinkti nuolatinio rankinio fokusavimo funkciją, leidžiančią bet kuriuo metu pataisyti automatinės sistemos sufokusuotą vaizdą.

Režimas „Power Focus“ (PF) skirtas vaizdams fiksuoti filmuojant fotoaparatais EOS-1D C arba EOS-1D X. Operatorius vienu iš dviejų greičių gali gauti tikslų fokusuotės efektą. Šiam efektui išgauti fokusuotės atkūrimo žiedas pasukamas ir sustabdomas iš anksto nustatytoje padėtyje.

Kokybiška konstrukcija

Korpusas pagamintas iš magnio lydinio, todėl, net ir turėdamas 1,4 karto artinantį ilgintuvą, objektyvas nėra sunkesnis už kitus panašaus židinio nuotolio objektyvus. Priekinis ir užpakalinis lęšis padengtas fluoro danga, kuri neleidžia ant paviršiaus kauptis nešvarumams, o dulkėms ir vandeniui nelaidi konstrukcija teikia galimybę fotografams dirbti nepalankiomis oro sąlygomis.

Pagrindinės „EF 200-400mm f/4L IS USM Extender 1.4x“ ypatybės:

1,4 karto artinantis įmontuotasis ilgintuvas – prireikus, papildoma artinimo geba.

Keturių žingsnių vaizdo stabilizatorius – galimybė fotografuoti esant prastam apšvietimui.

Fluorito elementai – aukšta vaizdų kokybė.

Ultragarsinio variklio (USM) technologija – spartus automatinis fokusavimas.

Tvirta konstrukcija – galimybė dirbti nepalankiomis sąlygomis.

Šaltinis: pranešimas spaudai
Kopijuoti, platinti, skelbti bet kokią portalo News.lt informaciją be raštiško redakcijos sutikimo draudžiama.

facebook komentarai

Naujas komentaras


Captcha

Kino pramonė ar televizoriai – kas pirmesni?

Besirenkant naują televizorių, geresnei vaizdo kokybei skiriamas bene didžiausias dėmesys, todėl natūralu, kad šiuo metu rinkoje vis dažniau atsigręžiama ir į 4K raišką. skaityti »

Keičiasi įmonių požiūris į gamybos modernizaciją

Naujausia Lietuvos pramonininkų konfederacijos atlikta 150 didžiausių Lietuvos įmonių vadovų apklausa rodo, kad įmonių požiūris į gamybos modernizaciją keičiasi - pramonės įmonės vis dažniau investuoja į moderniąją pramonę. skaityti »

B. Geitsas neleido vaikams naudotis išmaniaisiais telefonais iki 14 metų

Ne vienas technologijų įmonių vadovas riboja išmaniųjų prietaisų naudojimą savo vaikams. skaityti »

Lietuvos įmonės investuoja į inovacijas

Per pastaruosius trejus metus inovacijas Lietuvoje diegė daugiau nei pusė, t.y. 53 proc. įmonių. skaityti »

Kibernetinis saugumas ir dirbtinis intelektas – ateities inovacija?

Ateis tokia diena, kai programuotojai galės perleisti savo darbą pačioms save mokančioms mašinoms, kompiuteriai gebės mokytis, naudotis tomis žiniomis, kurias sukaupė iš daugybės visų mūsų naudojamų įrenginių. skaityti »

Vilniuje bus pristatytas „Tesla Gigafactory“ gamykloje dirbantis robotas

Naujausi robotai niekuo neprimena žmogaus, o ekspertai aiškina, jog ateitis, kurioje jie padaro visus mūsų darbus, yra veikiau tik graži fantazija. skaityti »

Ar verslas pasirengęs dar vienai pramonės revoliucijai?

Ketvirtoji pramonės revoliucija, dar vadinama daiktų internetu, – tai ne ateitis, tai jau šių dienų realybė. Taip teigia ietuvos pramonininkų konfederacijos prezidentas Robertas Dargis. skaityti »

Lietuva siekia tapti Baltijos regiono informacinių technologijų kompetencijų centru

Lietuva laimėjo galimybę steigti pirmąjį Baltijos regione informacinių ir komunikacijos technologijų kompetencijų centrą. skaityti »

„Dell“ pirmoji rinkoje pakuotėms panaudojo iš vandenynų surinktą plastiką

Amerikiečių IT įmonė „Dell“ surado būdą taršai sumažinti: netrukus rinkoje pasirodys vieni naujausių bei pažangiausių kompiuterių – „XPS 13 2-in-1“, kurių pakuotės pagamintos iš vandenynuose surinkto plastiko. skaityti »

Besirenkantiems planšetę: svarbiausių parametrų ketvertukas

Norintiems nusipirkti iš tiesų gerą planšetę, ekspertai rekomenduoja nepatingėti ir atkreipti dėmesį į svarbiausius parametrus bei savybes. Kokios jos? skaityti »