„Dell“ pristatė naują „Dell Precision“ mobilių kompiuterių liniją

Publikuota: 2015 m. spalio 16 d. penktadienis

Profesionalams, siekiantiems be trikdžių dirbti su galingais, tačiau tuo pat metu ir elegantiškais kompiuteriais, sumodeliuotais pagal jų poreikius, kompanija „Dell“ pristatė naujausius „Dell Precision“ mobilius darbo kompiuterius su specialiai atnaujintu korpusu. Nauji mobilūs darbo kompiuteriai atnaujinti tiek iš vidaus, tiek iš išorės, bei jungia naujausias grafikos technologijas, grakštų industrinį dizainą, puikios kokybės ekraną, naujus procesorius ir greitesnę atmintį bei didesnę talpą.

„Siekdami sukurti aukščiausio našumo sistemas intensyviems profesionalų krūviams, mes atsižvelgėme į savo klientų iš žiniasklaidos ir pramogų pasaulio, inžinerijos, gamybos ir finansų atstovų pageidavimus, – sako Rahul'is Tikoo, „Dell Precision“ produktų generalinis direktorius. – Ši pirmaujančių sprendimų serija sujungia naujas technologijas ir programas iš mūsų partnerių kompanijų, netrikdomą funkcionalumą bei įspūdingas inovacijas, sukurtas „Dell“ komandų. Tokiu būdu mūsų klientai gauna galingus ir subalansuotus darbo kompiuterius.“

Ši serija yra itin pažangi darbo našumo atžvilgiu ir siūlo įspūdingą konfigūracijų pasirinkimą, įskaitant ir naujus šeštosios kartos „Intel® Core“ procesorius bei pirmuosius pasaulyje „Intel® Xeon®“ procesorius, skirtus mobiliems darbo kompiuteriams, ir vėlesnių kartų „Intel Xeon“ procesorius iš E3-1200 produktų šeimos. Naujausios kartos profesionalios vaizdo plokštės, sukurtos AMD ir NVIDIA, suteikia darbo kompiuteriams itin didelį pajėgumą ir padeda perteikti itin ryškius ir detalius vaizdus. Inovatyvių ekranų pasirinkimą sudaro ir pirmieji „PremierColor 4k Ultra HD“ monitoriai, pasižymintys mažiausiai 100 proc. „Adobe RGB“ spalvų diapazonu. Full HD ir UHD ekrano raiškos pasirinkimas „InfinityEdge“ monitoriuose perteikia praktiškai berėmį vaizdą itin mažų išorinių matmenų 15.6“ ekrane. Šios kartos produktų linija pasižymi naujais industrinio dizaino elementais, panaudojant anglies pluoštą bei aliuminį, kurie leidžia išlaikyti ne tik itin tvirtą, tačiau lengvesnę ir plonesnę korpuso konstrukciją. Naujasis baterijos dizainas kartu su inovatyviomis terminėmis technologijomis padeda sukurti balansą tarp baterijos darbo našumo ir išradingo dizaino.

„Dell Precision“ mobiliosios darbo stotys skirtos profesionalams: kompiuteriai yra sertifikuoti įvairioms profesionalų naudojamoms programoms, o techninė įranga pritaikoma pagal poreikius. Taip pat teikiama visapusiška pagalba, siekiant sutrumpinti vartotojų darbų prastovas. Naujosios sistemos yra sertifikuotos nepriklausomų programų pardavėjų. Maksimaliam produktyvumo lygiui pasiekti, bendrovė kartu su „Dell Precission“ serijos kompiuteriais pateikia specialią programinę įrangą „Dell Precission Optimizer“ kartu su SCCM integracija. Tai padeda maksimaliai padidinanti daugelio profesionalių programų našumą: „Adobe“, „Autodesk“ ir daugelio kitų.

Naujosios mobilios darbo stotys palaikys naujausias USB technologijas, įskaitant ir „Thunderbolt™ 3“ bei naujus „M.2 PCIe NVMe“ duomenų laikmenų sprendimus, kurie užtikrins maksimalų pralaidumą, dirbant su itin didelės apimties failais. Klientui pageidaujant, taip pat bus galima rinktis „ProSupport Plus“ paslaugą kompiuteriams ir planšetėms, kuri suteiks vartotojams pilną pagalbos bei palaikymo paketą. Šį paketą sudaro prioritetinė ekspertų pagalba, netyčinių sugadinimų remontas bei nuolatinis sistemos stebėjimas, iš anksto įspėjantis apie galimą sistemos gedimą bei galimą problemos sprendimą[1]. Taip vartotojai galės mažiau nerimauti ir daugiau kurti, naudojant „Dell Precision“ mobilias darbo stotis.

„Dell“, kaip pirmaujančios pasaulyje monitorių gamintojos, monitorių pasirinkimas suteikia galimybę profesionalams iš pagrindų pakeisti savo monitorių naudojimo patirtį: lygių neturintis darbo našumas ir patikimumas bei inovatyvus dizainas jau ilgą laiką keri vartotojus. Naujieji „Dell UltraSharp 25 PremierColor“ ir „Dell UltraSharp 27 PremierColor“ monitoriai leidžia klientams mėgautis aukštos kokybės vaizdais, o itin ploni korpuso rėmeliai leidžia naudoti du ekranus ir sukurti dar didesnio, kvapą gniaužiančio vaizdo įspūdį. Šie monitoriai sukasi ir prieš, ir pagal laikrodžio rodyklę. Tai leidžia sukurti įtraukiantį vaizdą, pasitelkiant QHD raišką. Itin ploni ekrano rėmeliai suteikia galimybę mėgautis neprilygstamu ekrano ryškumu, spalvų tikslumu bei itin plačiu matymo kampu. „Dell PremierColor“ nustato naujus standartus kūrybingiems profesionalams. Gamykloje sukalibruoti monitoriai leidžia mėgautis itin tiksliai atkuriamomis spalvomis, jų gyliu bei išskirtiniu spalvų diapazonu. Taip pat, šiuos parametrus naudotojai gali koreguoti ir patys.

Dell įsipareigoja kurti sprendimus, galinčius maksimaliai padidinti kompanijos gebėjimą gaminti mobilius produktus išlaikant ar padidinant jų produktyvumą. „Dell“ tobulins savo tvirtinimo sistemų pasirinkimą ir artimiausiu metu pristatys „Dell Dock“ ir „Dell Thunderbolt Dock“ sistemas. Į šias sistemas bus integruotos ir USB Type C, ir „Thunderbolt“ jungtys, kurios suteiks klientams būdą mėgautis sistemų patogumu ir produktyvumu.

Šaltinis: pranešimas spaudai
Kopijuoti, platinti, skelbti bet kokią portalo News.lt informaciją be raštiško redakcijos sutikimo draudžiama.

facebook komentarai

Naujas komentaras


Captcha

susiję straipsniai

Lietuvoje informacinių ir ryšio technologijų plėtra išlieka stabili (170)

Tarptautinės telekomunikacijų sąjungos duomenimis, Lietuva užima 41 vietą pagal informacinių ir ryšio technologijų plėtrą šalyje. skaityti »

Lapkričio 21 d.– Pasaulinė televizijos diena

Pirmoji televizija atsirado dar 1884 m., o kaip ji pasikeitė iki šiol? skaityti »

Vilnius pateko į klestinčių išmaniųjų miestų 100-uką

Švedų IT bendrovė „Easypark“ ištyrė 500 pasaulio miestų, iš kurių atrinko 100, atitinkančių aukštą technologinį lygį pagal žmogaus potencialo plėtros indeksą. skaityti »

Po sunkių traumų ligoniams atsigauti padeda ir virtuali realybė (20)

Virtualiosios realybės technologija nebėra inovacija, skirta vien tik pramogauti, ją įvertino ir medikai. skaityti »

Kas sukūrė pirmąją kompiuterio programą?

Pirmoji programuotoja gyveno laikais, kai kompiuteriai dar net neegzistavo skaityti »

JAV kuriamas dronas, kuris įvykdęs užduotį tiesiog išnyksta

JAV kuriamas dronas, kuris po užduoties įvykdymo tiesiog išnyksta - mokslinei fantastikai prilyginami reikalavimai buvo išpildyti skaityti »

5 neįtikėtinos inovacijos, greitai tapsiančios mums prieinama realybe

Naujausi technologijų gamintojų išradimai kuriami siekiant ne tik palengvinti žmonių kasdienybę, bet ir praturtinti jų gyvenimus. skaityti »

Holografinis kompiuteris „Microsoft HoloLens“ atkeliavo į Lietuvos rinką

Holografinis kompiuteris „Microsoft HoloLens“ nuo šiol tapo prieinamas dar 29 naujose šalyse. Inovatyviu technologiniu įrenginiu nuo šiol galės džiaugtis ir lietuviai. skaityti »

Ar žinote, kam dar naudojamas šviesolaidinis kabelis?

Šiais laikais išgirdęs žodį „šviesolaidis“ arba „optinis kabelis“ iš karto pagalvoji apie internetą. Tačiau, pasirodo, šviesolaidinis kabelis naudojamas ne tik interneto ryšiui užtikrinti. skaityti »

Lietuviai kurs sistemą, užkertančią neteisėtus ir kenkėjiškus bepiločių orlaivių veiksmus

Nepaisant spartaus plėtros tempo, dronai vis dar laikoma nauja technologija, todėl Europos Sąjungos mastu bepiločių orlaivių naudojimas iki šiol nėra vieningai reglamentuotas. skaityti »