Dešimt prognozių dėl skaitmeninių technologijų raidos 2017 m.

Publikuota: 2016 m. rugsėjo 9 d. penktadienis

2016 m. rugsėjo 7 d.. Įmonė „Oliver Wyman“ paskelbė savo naują ataskaitą „Dešimt skaitmeninių idėjų“ („Ten Digital Ideas“), kurioje kalbama apie tai, kokią naudą gali gauti įvairių sektorių lyderiai, naudodami skaitmenines inovacijas.

„Veiksmingas skaitmeninių inovacijų potencialo panaudojimas yra vienas didžiausių mūsų laikų uždavinių. Naujų skaitmeninių verslo plėtros priemonių atradimui naujausius laimėjimus reikia tirti ne tik savo srityje, bet ir kitose srityse bei geografijose“, – pareiškė Paul Beswick, vienas iš „Oliver Wyman“ skaitmeninės praktikos „Skaitmeninės technologijos“ vadovų.

„Mūsų ataskaitoje „Dešimt skaitmeninių idėjų“ pasakojama apie įmones, kurios sėkmingai diegia skaitmenines technologijas, taip pat apie tai, kaip jos tai daro“, – pridūrė Christoph Knoess, dar vienas iš „Oliver Wyman“ skaitmeninės praktikos „Skaitmeninės technologijos“ vadovų.

Ataskaitoje, kurią sudaro vienai bendrai temai skirtų straipsnių rinkinys, įmonė „Oliver Wyman“ pateikė tokias skaitmeninių technologijų raidos įvairiuose sektoriuose 2017 metais prognozes:

Finansų sektorius. Prognozuojama, kad modulinę struktūrą įgyjančiame finansinių paslaugų sektoriuje bus sutaupyta 1 trln. JAV dolerių pajamų ir išlaidų. Be to, diegdami vadinamąją „Blockchain“ technologiją, bankai savo išlaidas IT ir veiklos išlaidas gali sumažinti 150 mlrd. JAV dolerių.

Bendro vartojimo ekonomika. Pasaulio bendro vartojimo ekonomikos apimtis padidės dvylika kartų ir iki 2025 metų pasieks 300 mlrd. JAV dolerių lygį, nes bendro naudojimo paslaugų, tokių kaip „Airbnb“, „Lyft“ ir „Uber“, technologijas diegia vis daugiau ir mažmeninės, ir didmeninės prekybos įmonių.

Gamyba ir automobilių pramonė. Skaitmenizavę procesus visuose gamybos ciklo etapuose: nuo naujos idėjos atsiradimo iki pardavimo, pristatymo ir aptarnavimo po pardavimo etapo, gamintojai savo pelnus galės padidinti 1,4 trln. JAV dolerių. Skaitmeninės technologijos automobilių gamintojams išleidžiant naują modelį leis sutaupyti 100 mln. JAV dolerių, nes kurdami to modelio dizainą jie galės atsižvelgti į gamybos ypatumus.

Logistika. Programėlių naudojimas visai netrukus paskatins radikalius krovinių gabenimo sektoriaus pokyčius, kaip jau yra įvykę kitose transporto sektoriaus kryptyse. Programėlės krovinių vežėjams ir transporto įmonėms pasiūlys visa apimančius sprendimus.

Sveikatos apsauga. Išlaidos sveikatos apsaugai gali sumažėti 530 mlrd. JAV dolerių, jeigu vartotojai palaikys skaitmeninio modelio, panašaus į jiems įprastą elektroninę mažmeninės prekybos platformą, tokią kaip „Amazon“, diegimą.

Didieji duomenys (angl. big data). Skraidyklių rinkos vertė iki 2020 metų sparčiai padidės iki 7 mlrd. JAV dolerių, nes skraidyklės tampa nauju analitinių duomenų šaltiniu.

Kibernetinis saugumas. Tik trečdalis įmonių yra pakankamai apsaugotos ir pasirengusios atlaikyti pačias agresyviausias kibernetines atakas.

Skaitmeninės ir „emocinės“ technologijos. Įmonės „Lippincott“ („Oliver Wyman“ patronuojamosios įmonės) atlikta 3,5 tūkst. vartotojų apklausa parodė, kad skaitmeninės įmonės, ignoruojančios emocinio veiksnio svarbą vartotojams, gali prarasti galimybę su savo klientais sukurti ilgalaikius santykius.

Visą ataskaitą galima rasti šioje svetainėje.

Šaltinis: pranešimas spaudai
Kopijuoti, platinti, skelbti bet kokią portalo News.lt informaciją be raštiško redakcijos sutikimo draudžiama.

facebook komentarai

Naujas komentaras


Captcha

susiję straipsniai

Tiems, kuriems reikia tik telefono: „Coolpad Porto S“ apžvalga

Ar dažnai susimąstote, kiek vis dėlto mes mažai žinome apie tai, kas vyksta pasaulyje? Štai pavyzdžiui, menkai Lietuvoje žinoma kinų kompanija „Coolpad“ iš tikrųjų įeina į daugiausiai pasaulyje parduodančių išmaniųjų telefonų gamintojų TOP 5. skaityti »

„Cisco Systems Inc.“ keičia požiūrį į vaizdo turinio platinimą

Tikimasi, kad „Cisco Systems Inc.“ debesų technologija pagrįstos naujovės padės užsakovams geriau susipažinti su artėjančia debesijos era, kai keičiami vaizdo turinio pristatymo ir peržiūros būdai. skaityti »

„Samsung“ sukūrė akis apsaugančią programėlę

Kompanija „Samsung“ pristatė programėlę „Samsung Safety Screen“ padedančią vaikams ir suaugusiems, pasirinkti tinkamiausią žiūrėjimo į mobiliojo įrenginio ekraną atstumą ir taip leidžiančią apsaugoti savo akis. skaityti »

„Canon“ įteikti penki apdovanojimai

„Canon“ paskelbė apie bendrovei įteiktus penkis apdovanojimus, skiriamus vienos iš pirmaujančių pasaulyje fotografijos ir žiniasklaidos asociacijų „Technical Image Press Association“ (TIPA). skaityti »

„Cisco Systems Inc.“ padės „Hyundai“ kurti išmaniuosius automobilius

Pietų Korėjos įmonė „Hyundai Motor“ ir Amerikos tinklo įrangos gamintoja „Cisco Systems Inc.“ pasirašė susitarimą dėl prijungtų automobilių technologijų diegimo. skaityti »

Bendrovė „Apple“ atnaujino „MacBook“ kompiuterius

Nauji „MacBook“ išsiskirs naujesniu procesoriumi, ilgiau tarnaujančia baterija ir naujomis spalvomis. skaityti »

Pristatytas naujas išmanusis telefonas – „ZTE Nubia Z11 Mini“

Kinijos bendrovė ZTE pristatė naują išmanųjį telefoną „Nubia Z11 Mini“. skaityti »

2016-ieji bus virtualios realybės proveržio metai

Virtualios realybės įrenginiams tampant vis labiau prieinamiems bei atsirandant daugiau jiems pritaikyto kokybiško turinio, kyla klausimas, kokiose srityse ji bus naudinga labiausiai? skaityti »

Nauji DELL „Precision“ modeliai – darbui su virtualios realybės sistemomis

Bendradarbiaudama su techninės ir programinės įrangos kūrėjais, „Dell“ pristatė atnaujintas „Precision“ modelio darbo stotis (angl. workstations), kurios yra optimizuotos darbui su virtualios realybės (VR) turiniu bei palaiko profesionalams skirtą, trečių šalių sukurtą, programinę įrangą. skaityti »

Lietuvoje pasirodys „Coolpad“ išmanusis telefonas

Kinijos išmaniųjų telefonų gamintojas „Coolpad“ neseniai paskelbė naują išmanųjį telefoną –„Coolpad Porto S“. skaityti »