Erdvinio 3D garso LG namų kino sistema – jau Lietuvoje

Publikuota: 2012 m. birželio 29 d. penktadienis

Lietuvos rinkoje pristatoma trimačio garso namų kino sistemą „LG BH9520T“. 9.1 kanalo sistema suderinta su visų modelių „LG Smart TV" televizoriais ir leidžia perkelti duomenimis iš įvairaus tipo išorinių įrenginių.

Naujojoje namų kino teatro sistemoje įdiegta „3D Sound Zooming" technologija, kuri sinchronizuoja garso stiprumą su įvairių televizoriaus ekrane rodomų objektų padėtimi ir judesiais. Ši technologija analizuoja daugybę įvairių vaizdų, todėl leidžia priartėti ar nutolti garsui žiūrint tiek 3D, tiek ir standartinio 2D formato vaizdo įrašus.

Nuo įprastinių erdvinio garso namų kino sistemų „LG BH9520T" skiriasi trimačio garso efektais. Keturi papildomi, į lubas nukreipti garsiakalbiai kartu su 5.1 kanalo namų kino sistema paskirsto garsą įvairiomis kryptimis užpildydami visą patalpos erdvę – taip sukuriama koncertų ar kino teatrų salėms artima akustika. Technologija „Sound Field Expansion" paskirsto garso stiprumą ir sutelkia jo centrą aplink vartotoją, nepriklausomai nuo to, kurioje vietoje jis yra.

„LG BH9520T" suderinta su 3D televizorių funkcija „Smart TV", kuri suteikia platų erdvinio garso bei ryškių 3D vaizdų pasirinkimą – vartotojai gali rinktis iš daugybės programėlių, interaktyvių žaidimų, pasinaudoti vaizdo pagal pareikalavimą (VOD) paslauga. Funkcija „Smart Share" leidžia belaidžiu ryšiu perkelti ir televizoriaus ekrane peržiūrėti dokumentus iš išorinių įrenginių – kompiuterių, išmaniųjų telefonų. Iš mobiliųjų įrenginių galima perkelti bei per namų kino sistemą paleisti mėgstamą muziką.

Namų kino sistema yra elegantiškos dizaino ir modernaus platinos juodumo korpuso – ją galima be vargo priderinti prie įvairaus namų interjero.

Šaltinis: pranešimas spaudai
Kopijuoti, platinti, skelbti bet kokią portalo News.lt informaciją be raštiško redakcijos sutikimo draudžiama.

facebook komentarai

Naujas komentaras


Captcha

susiję straipsniai

Lietuvoje informacinių ir ryšio technologijų plėtra išlieka stabili (170)

Tarptautinės telekomunikacijų sąjungos duomenimis, Lietuva užima 41 vietą pagal informacinių ir ryšio technologijų plėtrą šalyje. skaityti »

Lapkričio 21 d.– Pasaulinė televizijos diena

Pirmoji televizija atsirado dar 1884 m., o kaip ji pasikeitė iki šiol? skaityti »

Vilnius pateko į klestinčių išmaniųjų miestų 100-uką

Švedų IT bendrovė „Easypark“ ištyrė 500 pasaulio miestų, iš kurių atrinko 100, atitinkančių aukštą technologinį lygį pagal žmogaus potencialo plėtros indeksą. skaityti »

Po sunkių traumų ligoniams atsigauti padeda ir virtuali realybė (20)

Virtualiosios realybės technologija nebėra inovacija, skirta vien tik pramogauti, ją įvertino ir medikai. skaityti »

Kas sukūrė pirmąją kompiuterio programą?

Pirmoji programuotoja gyveno laikais, kai kompiuteriai dar net neegzistavo skaityti »

JAV kuriamas dronas, kuris įvykdęs užduotį tiesiog išnyksta

JAV kuriamas dronas, kuris po užduoties įvykdymo tiesiog išnyksta - mokslinei fantastikai prilyginami reikalavimai buvo išpildyti skaityti »

5 neįtikėtinos inovacijos, greitai tapsiančios mums prieinama realybe

Naujausi technologijų gamintojų išradimai kuriami siekiant ne tik palengvinti žmonių kasdienybę, bet ir praturtinti jų gyvenimus. skaityti »

Holografinis kompiuteris „Microsoft HoloLens“ atkeliavo į Lietuvos rinką

Holografinis kompiuteris „Microsoft HoloLens“ nuo šiol tapo prieinamas dar 29 naujose šalyse. Inovatyviu technologiniu įrenginiu nuo šiol galės džiaugtis ir lietuviai. skaityti »

Ar žinote, kam dar naudojamas šviesolaidinis kabelis?

Šiais laikais išgirdęs žodį „šviesolaidis“ arba „optinis kabelis“ iš karto pagalvoji apie internetą. Tačiau, pasirodo, šviesolaidinis kabelis naudojamas ne tik interneto ryšiui užtikrinti. skaityti »

Lietuviai kurs sistemą, užkertančią neteisėtus ir kenkėjiškus bepiločių orlaivių veiksmus

Nepaisant spartaus plėtros tempo, dronai vis dar laikoma nauja technologija, todėl Europos Sąjungos mastu bepiločių orlaivių naudojimas iki šiol nėra vieningai reglamentuotas. skaityti »