Europos rinkoje netrukus pasirodys išmanusis telefonas „Motorola ATRIX“

Publikuota: 2011 m. balandžio 25 d. pirmadienis

Amerikietišką išmanųjį telefoną „Motorola ATRIX“, kuris jau pasirodė JAV pavadinimu „Motorola ATRIX 4G“, po mėnesio pradės platinti ir Europos bendrovė „Orange“. Įdomu tai, jog šį įrenginį bus galima gauti nemokamai – mainais į pasirašytą sutartį, numatančią, jog naudotojas kas mėnesį mokės įmonei 57 JAV dol. Be to, prietaisą „Motorola ATRIX“ galima transformuoti ir paversti 11,6 colių nešiojamuoju kompiuteriu, naudojančiu specialią darbavietę, kuri įsigyjama atskirai ir kainuoja apie 490 dol.

Didžioji Britanija – pirmoji Europos šalis, kur bus prekiaujama telefonu „Motorola ATRIX“. Kada jis pasirodys kitose valstybėse, neaišku. Įrenginio „Motorola ATRIX“ techninės charakteristikos, kurių gali pavydėti daugelis kitų gamintojų, neturi įtakos akumuliatoriaus darbo laikui – dirbant nešiojamojo kompiuterio režimu baterijos užtenka 7, pokalbių režimu – 9, o budėjimo režimu – net 400 valandų. Tai pasiekti padeda dvigubas NVIDIA procesorius „Tegra 2“ ir 4 colių 960 x 540 pikeselių ekranas.

Privalumų sąraše taip pat minima 1GB operatyvinė atmintis, 5 megapikselių kamera, Wi-Fi, „Bluetooth“, operacinė sistema „Google Android 2.2“ ir kt. telefono „Motorola ATRIX“ darbavietė atrodo kaip 11,6 colių nešiojamasis kompiuteris su QWERTY klaviatūra, tačiau neturi nuosavos vidinės elektronikos.

 

Šaltinis: motorola.com
Kopijuoti, platinti, skelbti bet kokią portalo News.lt informaciją be raštiško redakcijos sutikimo draudžiama.

facebook komentarai

Naujas komentaras


Captcha

„Dell“ pristatė naujas sistemas efektyvesniam IT infrastruktūros valdymui

„Dell“ atnaujino programinę įrangą, skirtą modulinių sistemų „Dell PowerEdge FX2“ valdymui. skaityti »

Aptarti bibliotekų informacinių sistemų konsolidavimo klausimai

Lietuvos nacionalinės Martyno Mažvydo bibliotekos generalinis direktorius prof. Renaldas Gudauskas susitiko su Lietuvos akademinių bibliotekų informacinės infrastruktūros mokslui ir studijoms palaikymo konsorciumo valdybos pirmininke Lina Bloveščiūniene, valdybos nare Meilute Kretavičiene, Lietuvos akademinių bibliotekų direktorių asociacijos tarybos pirmininke Gintare Tautkevičiene. skaityti »

Kaip išnaudoti laiką spūstyje ar laukiant gydytojo?

„Laikas – pinigai“. Užuot be tikslo naršę internete, išbandykite mobiliąsias programėles, kurios ne tik padės užpildyti laukimo valandas, tačiau ir bus naudingos saviugdai. skaityti »

„Dell“ pristatė „Vostro“ kompiuterius smulkioms ir vidutinėms įmonėms

„Dell“ atnaujino nešiojamųjų kompiuterių liniją „Vostro“, specialiai pritaikytą smulkių ir vidutinių organizacijų poreikiams. skaityti »

Patogios programėlės studentiškam gyvenimui

Šiais laikais studentai gali atsisiųsti naudingų programėlių, padedančių ne tik neužstrigti kamštyje, bet ir surasti artimiausią kebabinę. skaityti »

Europos el. ryšių reguliuotojai aptarė informacinių ir ryšių technologijų klausimus

Vilniuje Europos elektroninių ryšių reguliuotojų vadovai diskutavo svarbiais informacinių ir ryšių technologijų klausimais. skaityti »

Sukurtas rašiklis, piešiantis elektros grandines

Tokijuje įsikūrusi bendrovė „AgIC“ sukūrė rašymo priemonę, kuri geba konstruoti elektros grandines. skaityti »

Išmaniosios TV auditoriją augina didelės raiškos kanalai

Ryšių reguliavimo tarnybos duomenimis, Lietuvoje per šiuos metus IPTV abonentų padaugėjo 20,8 proc. skaityti »

„Panasonic“ kuria duomenų perdavimo lietimu technologiją

„Panasonic“ kuria technologiją, kuri leis keistis duomenimis tarp žmonių ir objektų lietimo būdu. skaityti »

„Google“ pristatė virtualiosios realybės šalmą

Pristatymo „Made by Google“ metu korporacijos atstovai pristatė virtualiosios realybė šalmą „Daydream View“, kuris susietas su išmaniuoju telefonu. skaityti »