Japonijoje pristatytas išmanusis telefonas, palaikantis dvi operacines sistemas

Publikuota: 2011 m. gegužės 23 d. pirmadienis

Jau tampa įprasta, kad tokiose Azijos šalyse kaip Kinija ar Japonija nuolatos sulaukiame naujų technologinių stebuklų, apie kuriuos, atrodytų, dar net nesvajojame. Kaip praneša Mobilecrunch.com, didžiausias Japonijos mobiliojo ryšio operatorius „NTT Docomo“ anonsavo naują išmaniojo telefono ir kompiuterio hibridą „Fujitsu LOOX F-07C“, kuris palaiko „Symbian“ ir „Windows 7“ operacines sistemas.

„NTT Docomo“ mobiliojo ryšio operatoriaus teigimu, užtenka vos trijų sekundžių, kad telefonas, naudojantis „Symbian“ platformą, virstų mažu kompiuteriu su „Windows 7“ operacine sistema. Tiksliau sakant daugiafunkciame įrenginyje veikia „Windows 7 Home Premium“ 32 bitų modifikuota Japoniška sistemos versija, kuri turi ir integruotą „Microsoft Office Personal 2010“ programinės įrangos paketą.

Be to, būtina paminėti, kad „Fujitsu LOOX F-07C“ turi viso dydžio QWERTY klaviatūrą, 4 colių 1024×600 raiškos kraną, 5 megapikselių kamerą, 1,2 GHz taktinio dažnio „Intel Atom“ centrinį procesorių ir kitas šiuolaikiniu telefonui būtinas funkcijas. Įdomu yra tai, kad šį prietaisą su „Windows 7“ operacine sistema galima naudoti apie 2 valandas, o paskui įrenginys automatiškai persijungia į „Symbian“ platformos režimą.

Remiantis to paties šaltinio informacija, „NTT Docomo“ ryšio operatorius išmaniojo telefono ir kompiuterio hibrido „Fujitsu LOOX F-07C“ prekybą  Japonijoje planuoja pradėti jau šią vasarą. Apie pasirodymą kitų regionų rinkose, gamintojas kol kas nepraneša ir abejotina, ar praneš.

Kopijuoti, platinti, skelbti bet kokią portalo News.lt informaciją be raštiško redakcijos sutikimo draudžiama.

facebook komentarai

Naujas komentaras


Captcha

Kino pramonė ar televizoriai – kas pirmesni?

Besirenkant naują televizorių, geresnei vaizdo kokybei skiriamas bene didžiausias dėmesys, todėl natūralu, kad šiuo metu rinkoje vis dažniau atsigręžiama ir į 4K raišką. skaityti »

Keičiasi įmonių požiūris į gamybos modernizaciją

Naujausia Lietuvos pramonininkų konfederacijos atlikta 150 didžiausių Lietuvos įmonių vadovų apklausa rodo, kad įmonių požiūris į gamybos modernizaciją keičiasi - pramonės įmonės vis dažniau investuoja į moderniąją pramonę. skaityti »

B. Geitsas neleido vaikams naudotis išmaniaisiais telefonais iki 14 metų

Ne vienas technologijų įmonių vadovas riboja išmaniųjų prietaisų naudojimą savo vaikams. skaityti »

Lietuvos įmonės investuoja į inovacijas

Per pastaruosius trejus metus inovacijas Lietuvoje diegė daugiau nei pusė, t.y. 53 proc. įmonių. skaityti »

Kibernetinis saugumas ir dirbtinis intelektas – ateities inovacija?

Ateis tokia diena, kai programuotojai galės perleisti savo darbą pačioms save mokančioms mašinoms, kompiuteriai gebės mokytis, naudotis tomis žiniomis, kurias sukaupė iš daugybės visų mūsų naudojamų įrenginių. skaityti »

Vilniuje bus pristatytas „Tesla Gigafactory“ gamykloje dirbantis robotas

Naujausi robotai niekuo neprimena žmogaus, o ekspertai aiškina, jog ateitis, kurioje jie padaro visus mūsų darbus, yra veikiau tik graži fantazija. skaityti »

Ar verslas pasirengęs dar vienai pramonės revoliucijai?

Ketvirtoji pramonės revoliucija, dar vadinama daiktų internetu, – tai ne ateitis, tai jau šių dienų realybė. Taip teigia ietuvos pramonininkų konfederacijos prezidentas Robertas Dargis. skaityti »

Lietuva siekia tapti Baltijos regiono informacinių technologijų kompetencijų centru

Lietuva laimėjo galimybę steigti pirmąjį Baltijos regione informacinių ir komunikacijos technologijų kompetencijų centrą. skaityti »

„Dell“ pirmoji rinkoje pakuotėms panaudojo iš vandenynų surinktą plastiką

Amerikiečių IT įmonė „Dell“ surado būdą taršai sumažinti: netrukus rinkoje pasirodys vieni naujausių bei pažangiausių kompiuterių – „XPS 13 2-in-1“, kurių pakuotės pagamintos iš vandenynuose surinkto plastiko. skaityti »

Besirenkantiems planšetę: svarbiausių parametrų ketvertukas

Norintiems nusipirkti iš tiesų gerą planšetę, ekspertai rekomenduoja nepatingėti ir atkreipti dėmesį į svarbiausius parametrus bei savybes. Kokios jos? skaityti »