„LG Electronics“ siekia tapti pirmaujančia 3D televizorių gamintoja

Publikuota: 2011 m. rugsėjo 6 d. antradienis

„LG Electronics“ (LG) Berlyne vykstančioje elektronikos technologijų parodoje „IFA 2011“ pristatė planus stiprinti pozicijas 3D televizorių rinkoje. Iki 2012 m. pabaigos kompanija siekia tapti vienu iš trijų didžiausių 3D televizorių gamintojų. Svarbiausias kompanijos išskirtinumas – pripažinimo sulaukusi televizorių linija „Cinema 3D TV“.

„Prognozuojama, jog 2012 m. dėl 3D technologijų pažangos ir padidėjusios turinio pasiūlos 3D televizorių rinka stipriai išsiplės. Vis dažniau konkurencinę sėkmę lems ne televizorius, o išmaniosios jo savybės, jų pasirinkimo gausa“, – sakė Havis Kwon, „LG Home Entertainment Company“ prezidentas ir vykdomasis direktorius.

Siekdama užimti pasaulio rinkos lyderio poziciją, didžiausią dėmesį LG skirs pramogų platformai „LG Cinema 3D Smart TV“. LG 3D televizorių rinkos dalį didinanti platforma pasipildys 3D turinio kanalais, vaizdo įrašų svetainėmis, žaidimais. Tai suteiks vartotojams platų turinio pasirinkimą, leis išplėsti 3D „Video on Demand“ (VOD) paslaugą, ją pritaikyti kiekvienai rinkai atskirai.

LG tęs bendradarbiavimą su „LG Display“ ir kitomis antrinėmis LG įmonėmis, kurios prisidės prie trimačio vaizdo technologijos „Filmed Patterned Retarder“ (FPR) galimybių plėtros. Kitais metais bendrovė 3D gaminių ir paslaugų spektrą išplės nuo profesionalams iki pradedantiems vartotojams skirtų produktų. Kone 70 proc. iš jų bus skirti namų pramogoms.

Bendradarbiaudama su „LG Display“, kompanija plėtoja itin didelės raiškos „ultra–high definition“ (UD) ekranus, kurie bus keturis kartus ryškesni, palyginti su dabar rinkoje paplitusiais „high definition“ (HD) raiškos ekranais. Naujieji UD ekranai bus taikomi LG OLED televizoriuose, kurie rinkoje pasirodys kitais metais. Kompanijos tiksluose – ir trimačio vaizdo ekranų, kuriems nereikės specialių akinių, plėtra.

Šaltinis: pranešimas spaudai
Kopijuoti, platinti, skelbti bet kokią portalo News.lt informaciją be raštiško redakcijos sutikimo draudžiama.

facebook komentarai

Naujas komentaras


Captcha

Kam dažniausiai žmonės naudoja išmaniuosius telefonus?

Šiuo metu pasaulyje yra 2,32 milijardai išmaniųjų telefonų vartotojų, o iki 2020-ųjų šis skaičius paaugs dar iki 500 milijonų. skaityti »

Per 2017 m. III ketv. Lietuvoje įregistruotas 13 281 incidentas kibernetinėje erdvėje (3)

CERT-LT duomenimis, apie penktadalį visų incidentų sudarė kenkimo programinė įranga: virusai (įskaitant išpirkos reikalaujančias kenkimo programas „ransomware“), Trojos arkliai ir pan. skaityti »

Atšalus telefonus sugadiname dažniau: 5 patarimai, kaip išmaniuoju naudotis saugiai

Beveik 60 proc. Lietuvos gyventojų labiausiai jaudinasi dėl mobilaus telefono vagystės, tačiau daug dažniau telefonus iš žmonių atima neatsakingas jų pačių elgesys. skaityti »

Vandeniui atspari išmanioji apyrankė „Samsung Gear Fit2 Pro“ jau Lietuvoje

Naujas įrenginys atitinka 5 atmosferų atsparumo vandeniui standartą, tačiau yra skirtas ne tik plaukiojimui, bet ir kitai fizinei veiklai bei sveiko gyvenimo būdo stebėsenai. skaityti »

„Dell Technologies“ įkūrė Daiktų interneto skyrių

„Dell Technologies“ neatsilieka nuo šios evoliucijos ir kuria naujas vizijas bei strategijas, kad padėtų klientams pasiekti skaitmeninę ateitį saugiai valdant sudėtingą ir dažnai fragmentuotą daiktų interneto struktūrą. skaityti »

Dirbtinis intelektas vaizduotės spąstuose – jis bus kitoks nei tikimės

Dirbtinis intelektas ne atkeliauja – jis jau čia. Ir nors iki mokslinėje fantastikoje matomo superproto liko dar mažiausiai keli dešimtmečiai, kasdien susiduriame su elementaresnėmis jo formomis. skaityti »

Galimybės, kurias verslui atveria didieji duomenys: pamatyti daugiau, įžvelgti tiksliau

Pirkėjų elgsenos realiuoju laiku stebėjimas. Naršymo internete sekimas. Tai tik nedidelė kasdien verslo renkamų duomenų dalis, toli gražu neatspindinti didžiųjų duomenų aprėpčių ir potencialo. skaityti »

ABC tėveliams: programėlės, kurias reikia įdiegti vaiko išmaniajame

Remiantis „Influence Central“ vykdyto tyrimo duomenimis, 10 metų – tai amžius, kuomet vaikai paprastai gauna savo pirmąjį išmanųjį telefoną. skaityti »

Lietuviai vis dažniau perka internetu

Interneto naudotojų Lietuvoje pirkimo įpročiai rodo, kad pusė elektroninių parduotuvių klientų pinigines internetiniam pirkiniui atveria bent kartą per 3 mėnesius. skaityti »

Kaip pasirinkti monitorių, jei daug laiko praleidžiate prie kompiuterio

Šiais laikais siūloma monitorių įvairovė reiškia, kad beveik kiekvienas gali atrasti tai, ko jam reikia. skaityti »