LG leis 3D monitorius žiūrėti be specialių akinių

Publikuota: 2011 m. gruodžio 13 d. antradienis

„LG Electronics“ (LG) išplėtė 3D monitorių seriją ir sukūrė 25 colių įstrižainės „DX2500“. Šiame monitoriuje trimatį vaizdą galima žiūrėti be specialių 3D akinių – juos atstoja ir 3D vaizdo efektą perteikia monitoriuje įdiegtos „Parallax barrier 3D“ ir galvos judesių sekino technologijos. „LG DX2500“ yra pirmasis rinkoje monitorius, kurio be specialių akinių matomo 3D vaizdo kokybę patvirtino sertifikavimo agentūra „TÜV Rheinland“.

„Tikimės, kad „DX2500“ įkvėps pažangą visoje augančioje specialių akinių nereikalaujančių 3D monitorių rinkoje. 2012 m. plėsime šio tipo monitorių seriją, papildydami ją skirtingo dizaino ir pažangių funkcijų modeliais“, – sakė Si–hwan Park, „LG Electronics Home Entertainment Company“ monitorių padalinio viceprezidentas.

Priešingai, nei daugelis analogiškų 3D monitorių, „LG DX2500“ neapriboja žiūrėjimo laisvės ir patogumo – „Parallax barrier 3D“ ir galvos judesių sekino technologijos išplečia žiūrėjimo kampą, leidžia žiūrėti iš tolesnio atstumo, o vaizdo kokybė nepriklauso nuo vartotojo sėdėjimo padėties, galvos judesių. Monitoriuje įmontuota kamera fiksuoja akių lygio bei galvos judesių pakitimus realiu laiku, todėl kiekvieną kartą atitinkamai parenka geriausią žiūrėjimo kampą, kokybiškai atkuria 3D vaizdo efektus. Be to, „DX2500“ turi vaizdo konvertavimo iš 2D formato į 3D funkciją, kuri išplečia turinio – filmų, nuotraukų, žaidimų – pasirinkimą.

Monitorių „DX2500“ pasaulinėje rinkoje planuojama pristatyti 2012 m. pradžioje.

Šaltinis: pranešimas spaudai
Kopijuoti, platinti, skelbti bet kokią portalo News.lt informaciją be raštiško redakcijos sutikimo draudžiama.

facebook komentarai

Naujas komentaras


Captcha

„Microsoft“ sukūrė nemokamą programėlę silpnaregiams

„Microsoft“ sukūrė nemokamą mobilią programėlę „Seeing AI“ silpnaregiams, kuri analizuoja vaizdo kameros informaciją ir pasakoja balsu, ką mato aplink. skaityti »

Skaitmeninė evoliucija: kokios šalys lyderiauja?

Flečerio mokykla ir „Mastercard“ atliko tyrimą ir paskelbė ataskaitą „Skaitmeninės evoliucijos indeksas 2017 metais“, kurioje vertinami šalių pasiekimai skaitmeninės ekonomikos srityje. skaityti »

18 proc. elektronikos prietaisų Lietuvos gyventojų namuose yra nenaudojami

Elektronikos platintojų asociacijos (EPA) užsakymu atlikto tyrimo duomenimis, 18 proc. visų laikomų elektronikos prietaisų Lietuvos gyventojų namuose yra nenaudojami. skaityti »

Pristatytas įrankis, pakeisiantis šiandieninę skaitmeninę ekonomiką

Neseniai „Dell EMC“ užsakymu atliktas tyrimas atskleidė, kad organizacijos, kurios IT transformacijai skiria daug dėmesio, į IT žiūri kaip į konkurencinį pranašumą septynis kartus dažniau. skaityti »

Vairuotojų dėmesiui: 4 išmanūs sprendimai saugiam eismui

Pasirodo, eismo saugumo sprendimai gimsta ne tik automobilių gamyklose, bet ir išmaniųjų telefonų gamintojų dirbtuvėse. skaityti »

Sukurtas trimatis infraraudonųjų spindulių veido skeneris

Bendrovė „Morpho“ išleido naują biometrijos terminalą „3D Face Reader“, skirtą identifikuoti darbuotojus, skenuojant jų veidus. skaityti »

Elektroninės komercijos naujienos: siuntas pristatantys dronai ir auganti Kinijos galia

Elektroniniai verslai smarkiai keičia ne tik mažmeninės prekybos, bet ir logistikos sektorių. Kas ir kaip mums pristatinės mūsų internetinius pirkinius ir kas mums parduos prekes? skaityti »

Augantis kompiuterinių žaidimų įrangos pardavimas skatina inovacijas

Viename seniausių ir didžiausių žaidimams skirtų renginių pasaulyje „Electronic Entertainment Expo“ (E3) pristatyta daugybė naujų kompiuterinių žaidimų ir jiems skirtos techninės įrangos. skaityti »

„Microsoft“ pristatė klaviatūrą su įtaisytu pirštų atspaudų skeneriu

Klaviatūra panaši į pirmtakę „Surface Keyboard“, tačiau turi atskirą mygtuką su jutikliu „Fingerprint ID“, kuris geba pažinti naudotoją. skaityti »

Saulėtekio slėnyje kuriamos aukštosios technologijos Silicio slėniui

Saulėtekio slėnyje Vilniuje įsikūręs Fizinių ir technologijos mokslų centras bendradarbiauja su Silicio slėnio kompanija „Lam Research Corporation“. skaityti »