LG naujovė – išmanusis personalinis televizorius „TM2792“

Publikuota: 2012 m. rugpjūčio 28 d. antradienis

Šią savaitę Berlyne prasidėsiančioje elektronikos parodoje „IFA 2012“ kompanija „LG Electronics“ (LG) pristatys televizorių „TM2792“. Personaliniu televizoriumi vadinamas "TM2792" išsiskirs įvairaus tipo turinį siūlančių programų bei technologijų gausa – tarp jų ir pramogų platforma „Smart TV", trimačio vaizdo technologija „Cinema 3D", turinio perkėlimo iš išorinių įrenginių funkcija „Smart Share".

Naujasis televizorius už „Cinema Screen" dizainą yra sulaukęs tarptautinių apdovanojimų „IDEA 2012" pripažinimo – išrinktas į geriausių gaminių-finalininkų gretas. „Cinema Screen" dizainas pasižymi itin plonu, vos milimetro storio rėmeliu, kuris vizualiai išplečia ekraną, todėl geriau atkuria trimačio vaizdo efektus, leidžia pritaikyti televizorių prie įvairaus interjero.

„TM2792" yra neeilinis televizorius, nes siūlo kino salėms prilygstančią vaizdo kokybę. Mes vadiname jį personaliniu televizoriumi, nes jis suteikia prieigą prie įvairiapusio turinio tiek internete, tiek iš įvairių programų ar išorinių įrenginių", – sakė J.J. Lee, „LG Home Entertainment Company" vykdomasis viceprezidentas ir IT verslo skyriaus vadovas.

Funkcija „SmartShare" leidžia televizoriuje peržiūrėti vaizdo įrašus iš išorinių įrenginių – nešiojamų kompiuterių, išmaniųjų telefonų ar išorinių kietųjų diskų, o funkcija „Home Dashboard" suteikia prieigą prie interneto. MHL jungtis leidžia peržiūrėti nuotraukas ar žaisti žaidimus tiesiai iš telefono, o technologija „WiDi" – perkelti vaizdo medžiagą belaidžiu ryšiu iš nešiojamo kompiuterio. Be to, „TM2792" galima sujungti belaidžiu ryšiu su DLNA standartu bei „WiFi Direct" suderintais įrenginiais.

Naujajame televizoriuje įdiegta funkcija „Home Dashboard", kuri suteikia greitą prieigą prie įvairias turinio programų bei funkcijų internete, tarp jų – „Video on Demand" (VOD), „3D World", „Game World", „LG Smart World" ir „Social Center". Visas jas patogu valdyti pulteliu „Magic Remote" ar alternatyviu valdikliu – kompiuterio pele ar įprastine klaviatūra.

„TM2792" televizoriuje naudojama IPS technologija atkuria aukštos raiškos vaizdus, sumažina akių nuovargį, išplečia matymo kampą. Populiarūs VOD filmai ar vartotojų kurti vaizdeliai televizoriuje atkuriami Full HD raiška, o vaizdo kokybė išlieka nepakitus žiūrint iš įvairių pozicijų – sėdint, stovint ar gulint.

Technologija „LG Cinema 3D" leidžia peržiūrėti vaizdą trimačiu formatu, naudojant lengvus, baterijos nenaudojančius akinius. Jų dėka vaizdas nemirkčioja, sumažinamas akių nuovargis. Technologija „3D Sound Zooming" padidina trimačio vaizdo efektus sinchronizuodama garsą su objektų judėjimu ekrane.

Šaltinis: pranešimas spaudai
Kopijuoti, platinti, skelbti bet kokią portalo News.lt informaciją be raštiško redakcijos sutikimo draudžiama.

facebook komentarai

Naujas komentaras


Captcha

Kokią ateitį pranašauja „Microsoft“

„Microsoft“ Tyrimų skyriaus darbuotojai prognozuoja, kad per artimiausius dešimt metų išnyks paieškos laukelis, naudojamas interneto puslapiuose, o virtualioji realybė taps neatsiejama nuo realybės. skaityti »

„Cisco Systems Inc.“ pajamos iš paslaugų išaugo

Pajamos iš „Cisco Systems Inc.“ teikiamų paslaugų išaugo 7,5 proc. Daugiausia paslaugų sudarė tinklo įrangos atnaujinimo darbai, taip pat įsigytos įrangos priežiūra. skaityti »

IRT studentai Europos Sąjungos lyderiams įteikė „Skaitmeninės Europos manifestą“

74-ių informacinių ir technologijų studentų grupė iš visos Europos parengė ir Europos Sąjungos lyderiams pristatė „Rytojaus skaitmeninės Europos manifestą“ (angl. Manifesto for the Digital Europe of Tomorrow). skaityti »

Pasaulinėje informacinių technologijų ataskaitoje Lietuva užima 29-ą vietą

Pasaulio ekonomikos forumo parengtoje Pasaulinėje informacinių technologijų ataskaitoje, kurioje skelbiamas Įtinklinto pasirengimo indeksas, įvertinantis valstybių galimybes išnaudoti informacinių ir ryšių technologijų potencialą, 2016 m. Lietuva, surinkusi 4,9 taško iš 7 galimų, užima 29-ą vietą tarp 139 pasaulio valstybių. skaityti »

„Dell Technologies“ ištyrė įmonių pasirengimą skaitmeninei revoliucijai

Skaitmeninės technologijos ne tik negrįžtamai keičia visas veiklos sritis – kaip mes gyvename, dirbame ir bendraujame, bet ir diktuoja pokyčių kryptį verslui bei ištisiems pramonės sektoriams. skaityti »

E. sveikata – greita, patogu ir paprasta

Nuo 2016 m. Lietuvos sveikatos priežiūros įstaigos pradėjo naudoti sukurtus e. sveikatos sprendimus, t. y. įstaigų informacines sistemas kartu su centrine e. sveikatos informacine sistema (ESPBI IS). skaityti »

Lietuva – viena iš debesų kompiuterijos naudojimo lyderių

Lietuvos verslas itin sparčiai pritaiko debesų kompiuterijos sprendimus savo veiklai. Tarp 15 Centrinės ir Rytų Europos šalių Lietuvos bendrovės yra pirmajame trejetuke pagal tai, kokią dalį jų versle užima debesų kompiuterijos sprendimai. skaityti »

Lietuvos moksleiviai į virtualią realybę kels žymiausius Baltijos kaimynių objektus

Gebėjimas programuoti gali padėti ne tik profesinėje karjeroje, bet ir sprendžiant problemas bei ieškant sprendimų gyvenime. skaityti »

Kuo skiriamės nuo kaimynų, pirkdami naują išmanųjį?

Net 81 proc. Lietuvos gyventojų šiuo metu naudojamą išmanųjį telefoną įsigijo ne seniau nei prieš dvejus metus – rodo rinkos tyrimas. skaityti »

RRT skelbia išankstinius elektroninių ryšių rinkos 2016 m. III ketvirčio duomenis

Lietuvos Respublikos ryšių reguliavimo tarnyba (RRT) skelbia išankstinius 2016 m. III ketvirčio elektroninių ryšių rinkos duomenis. skaityti »