LG pristatė pirmą lenktos formos išmanųjį telefoną

Publikuota: 2013 m. spalio 29 d. antradienis

„LG Electronics“ (LG) oficialiai pristatė „LG G Flex“, pirmąjį rinkoje išmanųjį telefoną lenktu korpusu. Naujausias „G“ serijos telefonas turės specialiai kurtą „LG Display“ ekraną ir „LG Chem“ bateriją, naujas vartotojo sąsajos savybes.

„LG G Flex“ yra kol kas geriausias lankstaus išmaniojo telefono pavyzdys. Lenktas ne tik jo korpusas, bet ir ekranas. Be to, tarp rinkoje esančių telefonų naujasis „G Flex“ išsiskirs pažangia programine įranga ir vartotojo sąsaja“, sakė Dr. Jong-seok Park, „LG Electronis Mobile Communications Company“ prezidentas ir vykdomasis direktorius.

Forma ir funkcionalumas

Vertikaliai lenktas „LG G Flex“ telefono dizainas sumažina nuotolį tarp burnos ir mikrofono, kai įrenginys laikomas prie ausies. Lenkta forma perteikia geresnę vaizdo ir garso kokybę, o garso lygį padidina 3dB, lyginant su standartiniais plokščio korpuso telefonais. Be to, lenkta korpuso forma pritaikyta patogiau laikyti telefoną rankoje, suteikti geresnį matymo kampą žiūrint vaizdo įrašus, žaidžiant žaidimus.

„LG G Flex“ įmontuotas galinis mygtukas, pristatytas pirmajame „G“ serijos telefone „LG G2“. Galinėje korpuso dalyje įmontuotas mygtukas sumažina galimybę netyčia išjungti telefoną, leidžia patogiai padidinti ar sumažinti garsą pokalbio metu. Kaip ir pirmtakas, „LG G Flex“ neturės mygtukų korpuso šonuose.

Kurtas kartu su „LG Display“ ir „LG Chem“

„LG G Flex“ kurtas kartu su kompanijomis „LG Chem“ ir „LG Display“. Pastaroji naujajam telefonui pritaikė 6 colių įstrižainės ekraną, kuris yra plačiausias lankstus plastiko OLED (POLED) ekranas, skirtas išmaniesiems telefonams. Vietoje stiklo ekrano ir lanksčios OLED panelės pagrindui naudojamas plastikas suteikia lankstumo ir atsparumo dūžiams. Ekranui naudojama „Real RGB“ kombinacija atkuria ryškius ir tikslius vaizdus.

„LG Chem“ specialiai naujajam telefonui pritaikė lanksčią bateriją, kuri pagaminta pagal patentuotą technologiją „Stack & Folding“. Baterijos forma sumažina fizinį krūvį lenktoje telefono formoje ir nepaisant plono storio turi 3500 mAh galią.

Vartotojams skirtos technologijos

„LG G Flex“ yra pirmasis telefonas, kurio galinė korpuso dalis turi „savęs gydymo“ dangą. Elastinė danga sumažina nuo kasdieninio naudojimo atsirandančius įbrėžimus, todėl telefonas ilgesnį laiką išlaiko gražią išvaizdą.

„LG G Flex“ suderintas su skirtingais muzikos įrašų formatais – MP3, CD ar 24 bit/192 kHz Hi-Fi. Jame bus „G2“ telefone pristatytos savybės, tokios, kaip „KnockON“, „Guest Mode“ ir „Plug & Pop“, taip pat naujos funkcijos:

- „QTheater“ leidžia atverti fotografijas, vaizdo įrašus, „YouTube“ iš užrakinto ekrano.

- „Dual Window“ suskirsto 6 colių ekraną į du skirtingus langus.

- „Swing Lockscreen“ keičia vaizdus užrakintame ekrane.

- „Face Detection Indicator“ uždega galinį mygtuką žalia LED šviesa patvirtindama veido nustatymo ir fokusavimo statusą.

- „Camera Timer“ parodo, kad laiko skaičiavimas pradėtas galiniam mygtukui mirksint LED šviesa.

- „Urgent Call Alert“ uždega galinį mygtuką raudona LED šviesa, kai neatsakyta į kelis iš eilės to paties asmens skambučius.

„LG Flex“ prekyba prasidės Pietų Korėjoje lapkričio mėn. Vėliau telefonas bus prieinamas kitose rinkose.

Pagrindinės techninės specifikacijos:

- Procesorius: 2,26 GHz keturių branduolių Qualcomm Snapdragon 800 (MSM 8974).

- Grafikos procesorius: Adreno 330, 450 MHz.

- Ekranas: 6 colių HD (1280 x 720 taškų/ 312) lenktas P-OLED (Real RGB).

- Atmintis: 2 GB, LP DDR3 RAM/ 32 GM eMMc.

- Kamera: 13 MP (galinė)/ 2,1 MP (priekinė).

- Baterija: 3500 mAh.

- Operacinė sistema: Android Jelly Bean 4.2.2.

- Dydis: 160,5 x 81,6 x 8,7 mm.

- Svoris: 177 g.

- Tinklai: LTE-A/ LTE/ HSPA+/ GSM.

- Jungtys: BT 4.0/ USB 3.0/ WiFi (802.11 a/b/g/n/ac) / NFC.

- Spalvos: titano pilka.

- Kita: TDMB / Hi-Fi 24bit, 192kHz.

Šaltinis: penki.lt
Kopijuoti, platinti, skelbti bet kokią portalo News.lt informaciją be raštiško redakcijos sutikimo draudžiama.

facebook komentarai

Naujas komentaras


Captcha

Lietuviai bandys kurti dirbtinį intelektą

Balandį į „AI Camp“ hakatoną Vilniuje susiburs inovatyviausių technologijų kūrėjai, duomenų analitikai, programuotojai, mokslininkai ir inžinieriai. skaityti »

Merginų susidomėjimas technologijomis susilpnėja paauglystės metu

Merginų trūkumas IT rinkoje – problema ne tik pasaulyje, bet ir Lietuvoje. Kaip rodo technologijų bendrovės „Microsoft“ atliktas tyrimas, dauguma merginų susidomi technologijomis nuo 11,5 metų, o sulaukus 15 metų ši sritis joms ima darytis ne tokia įdomi. skaityti »

Kad piniginė neplonėtų: programėlės, padėsiančios sutaupyti

Išmaniosios programėlės gali pagelbėti atidžiau stebėti situaciją parduotuvėse bei savo piniginėje. skaityti »

Dešimtadalis Lietuvos gyventojų rizikuoja gaisru įkraudami telefoną

Nors šiuolaikinės technologijos užtikrina maksimalų ličio jonų baterijų saugumą, tačiau ilgai ar nesaugiai įkraunamos jos gali įkaisti, o maždaug kas dešimtas lietuvis linkęs savo mobilųjį telefoną laikyti ant minkštų baldų ar net lovos, kai prietaisas įjungiamas į elektros tinklą. skaityti »

Žaidimų entuziastų laukia neramus kovas

Užkietėjusiems žaidėjams šių metų kovas – metas, kai teks patuštinti savo kišenes, mat pirmąją pavasario savaitę numatomos net kelių žaidimų premjeros. skaityti »

„Samsung“ pristatė savo naująją planšetę „Galaxy Tab S3“

Barselonoje vykstančioje tarptautinėje mobiliųjų technologijų parodoje „Mobile World Congress”, bendrovė „Samsung” pristatė savo naująją planšetę „Samsung Galaxy Tab S3”. skaityti »

Lietuviai nori vis brangesnių kompiuterių, o planšetes išmaino į didesnius telefonus

2016 m. sumažėjo parduodamų kompiuterių, tačiau jų įsigijimui pirkėjai nusprendžia išleisti vis didesnes vidutines pinigų sumas. skaityti »

Kinijos fabrikas 90 proc. darbuotojų pakeitė robotais

Pakeitus darbuotojus robotais Kinijos bendrovės „Changying Precision Technology“ produktyvumas išaugo 250 proc., o broko atvejų sumažėjo 80 proc. skaityti »

„Apple“ investuoja į biometrijos technologijas

„Apple“ paskelbė įsigijusi Izraelio pradedančiąją įmonę „RealFace“, kurios specializacija – veidų atpažinimo technologijų kūrimas. skaityti »

Žiemos olimpinėse žaidynėse dirbs robotai vertėjai

Kitose žiemos olimpinėse žaidynėse, kurių pradžia numatyta 2018 m. vasario 25 d., pirmą kartą dirbs robotai vertėjai. skaityti »