LG ruošia „G“ serijos telefoną su „Qualcomm Snapdragon 800“ procesoriumi

Publikuota: 2013 m. birželio 20 d. ketvirtadienis

„LG Electronics“ (LG) kartu su „Qualcomm Incorporated“ ir jos dukterinė kompanija „Qualcomm Technologies“ pranešė apie ruošiamą telefono „LG Optimus G“ įpėdinį, kuris veiks su procesoriumi „Snapdragon 800“. Tai šiuo metu pažangiausias procesorius mobiliųjų rinkoje.

„Pagrindinės LG išmaniųjų telefonų technologijos ir „Qualcomm Snapdragon 800“ procesoriaus leis sukurti galingą flagmaną. Bendro darbo rezultatas daugeliu atžvilgių bus pavyzdys kitiems įrenginiams mobiliųjų rinkoje“, – sakė Dr. Jong-seok Park, „LG Electronics Mobile Communications Company“ prezidentas ir vykdomasis direktorius.

Naujasis „G“ serijos telefonas su „Qualcomm Snapdragon 800“ procesoriumi išsiskirs galingu veikimu, turtinga grafika ir efektyvia baterija. Procesorius suteiks galimybę naudotis LTE 4G ryšiu, padidins duomenų pralaidumą ir greitį, sumažins gaišaties laiką.

„Bendras darbas su LG leido pilnai parengti ir integruoti „Qualcomm Snapdragon 800“ procesorių „G“ serijos platformai. Naujasis procesorius maksimaliai padidins naršymo internete greitį, turės labai kokybišką grafiką, užtikrins sklandų daugialypės terpės veikimą“, – sakė Murthy Renduchintala, „Qualcomm Technologies“ vykdantysis viceprezidentas ir „Qualcomm mobile and computing“ prezidentas.

Lyginant su „Qualcomm Snapdragon S4 Pro“ daugiau nei 75 proc. našesnis „Snapdragon 800“ turės daugelį rinkoje pirmaujančių technologijų, įskaitant:

- Konfigūracija su centriniu procesoriumi „Krait 400“ suteiks didesnį greitį, duomenų tvarkymo ir perdavimo efektyvumą;

- Sustiprinta aSMP architektūra suteikia aukščiausią branduolių apdorojimo galią, taip pat prailgina baterijos veikimą nenaudojant specializuotų branduolių;

- Integruotas ryšys su plačiu komunikacijos galimybių, įskaitant 4G LTE, pasirinkimu;

- Naujas „Adreno 330“ grafikos procesorius suteikia daugiau nei du kartus geresnį programėlių veikimą nei dabartinis „Adreno 320“;

- Vaizdo fiksavimas, grojimas ir rodymas „Ultra HD“ formatu, keturis kartus didesniu nei 1080p HD;

- HD daugiakanalis garsas su DTS-HD ir „Dolby Digital Plus“, suderintas su didesne, daugiau nei 2560 x 2048 taškų raiška ir „Miracast“ 1080p HD;

- Technologija „Qualcomm IZat Location“ su pasauline palydovinės navigacijos sistema GNSS užtikrina tikslesnę navigaciją ir vietos paslaugas.

Šaltinis: pranešimas spaudai
Kopijuoti, platinti, skelbti bet kokią portalo News.lt informaciją be raštiško redakcijos sutikimo draudžiama.

facebook komentarai

Naujas komentaras


Captcha

Kokią ateitį pranašauja „Microsoft“

„Microsoft“ Tyrimų skyriaus darbuotojai prognozuoja, kad per artimiausius dešimt metų išnyks paieškos laukelis, naudojamas interneto puslapiuose, o virtualioji realybė taps neatsiejama nuo realybės. skaityti »

„Cisco Systems Inc.“ pajamos iš paslaugų išaugo

Pajamos iš „Cisco Systems Inc.“ teikiamų paslaugų išaugo 7,5 proc. Daugiausia paslaugų sudarė tinklo įrangos atnaujinimo darbai, taip pat įsigytos įrangos priežiūra. skaityti »

IRT studentai Europos Sąjungos lyderiams įteikė „Skaitmeninės Europos manifestą“

74-ių informacinių ir technologijų studentų grupė iš visos Europos parengė ir Europos Sąjungos lyderiams pristatė „Rytojaus skaitmeninės Europos manifestą“ (angl. Manifesto for the Digital Europe of Tomorrow). skaityti »

Pasaulinėje informacinių technologijų ataskaitoje Lietuva užima 29-ą vietą

Pasaulio ekonomikos forumo parengtoje Pasaulinėje informacinių technologijų ataskaitoje, kurioje skelbiamas Įtinklinto pasirengimo indeksas, įvertinantis valstybių galimybes išnaudoti informacinių ir ryšių technologijų potencialą, 2016 m. Lietuva, surinkusi 4,9 taško iš 7 galimų, užima 29-ą vietą tarp 139 pasaulio valstybių. skaityti »

„Dell Technologies“ ištyrė įmonių pasirengimą skaitmeninei revoliucijai

Skaitmeninės technologijos ne tik negrįžtamai keičia visas veiklos sritis – kaip mes gyvename, dirbame ir bendraujame, bet ir diktuoja pokyčių kryptį verslui bei ištisiems pramonės sektoriams. skaityti »

E. sveikata – greita, patogu ir paprasta

Nuo 2016 m. Lietuvos sveikatos priežiūros įstaigos pradėjo naudoti sukurtus e. sveikatos sprendimus, t. y. įstaigų informacines sistemas kartu su centrine e. sveikatos informacine sistema (ESPBI IS). skaityti »

Lietuva – viena iš debesų kompiuterijos naudojimo lyderių

Lietuvos verslas itin sparčiai pritaiko debesų kompiuterijos sprendimus savo veiklai. Tarp 15 Centrinės ir Rytų Europos šalių Lietuvos bendrovės yra pirmajame trejetuke pagal tai, kokią dalį jų versle užima debesų kompiuterijos sprendimai. skaityti »

Lietuvos moksleiviai į virtualią realybę kels žymiausius Baltijos kaimynių objektus

Gebėjimas programuoti gali padėti ne tik profesinėje karjeroje, bet ir sprendžiant problemas bei ieškant sprendimų gyvenime. skaityti »

Kuo skiriamės nuo kaimynų, pirkdami naują išmanųjį?

Net 81 proc. Lietuvos gyventojų šiuo metu naudojamą išmanųjį telefoną įsigijo ne seniau nei prieš dvejus metus – rodo rinkos tyrimas. skaityti »

RRT skelbia išankstinius elektroninių ryšių rinkos 2016 m. III ketvirčio duomenis

Lietuvos Respublikos ryšių reguliavimo tarnyba (RRT) skelbia išankstinius 2016 m. III ketvirčio elektroninių ryšių rinkos duomenis. skaityti »