Lietuvoje jau bus galima įsigyti pirmąjį pasaulyje Tri–Dual architektūros trimačio vaizdo išmanųjį telefoną

Publikuota: 2011 m. rugpjūčio 4 d. ketvirtadienis

„LG Electronics“ (LG) paskelbė, kad ilgai lauktą išmanųjį telefoną „LG Optimus 3D“ bus galima įsigyti ir Lietuvoje.

„LG Optimus 3D“ žymiai išplečia išmaniųjų telefonų galimybes. Dėl ypatingos šio telefono Tri–Dual architektūros – dviejų branduolių procesoriaus, dvikanalės atminties ir dukart didesnio jos dydžio – telefonas veikia sparčiau net ir tuomet, kai vienu metu reikia atlikti kelias užduotis, taip pat žiūrint filmus ar žaidžiant grafinius žaidimus. Nauja 3D vaizdo technologija šiame telefone geriau pritaikyta kasdieniam naudojimui – dabar vartotojai gali filmuoti ir iškart peržiūrėti vaizdo įrašus 3D formatu be specialių akinių.

„Tri–Dual architektūra atveria naują erdvę pritaikyti išmaniuosius telefonus. Naujausias mūsų “Optimus„ serijos įrenginys turėtų ypač sudominti entuziastus, nekantraujančius išbandyti naujas išmaniųjų telefonų funkcijas ir 3D atveriamas galimybes“, – sakė „LG Electronics Mobile Communications Company“ prezidentas ir vykdomasis direktorius Dr. Jong–seok Park.

Dėl LG Tri–Dual architektūros „LG Optimus 3D“ veikia daug sparčiau nei tiesiog tradiciškai padidinus įrenginio taktų dažnį. Ankstesnių išmaniųjų telefonų – net ir pasižyminčių aukštesniu taktų dažniu ir turinčių dviejų branduolių procesorius – veikimo spartą mažindavo senos technologijos vienakanalė atmintis. Dviejų kanalų atmintis duomenų perdavimą tarp dviejų branduolių procesoriaus ir dvigubo dydžio atminties užtikrina akimirksniu, todėl įrenginio veikimo sparta kur kas didesnė, o jo pajėgumai panaudojami maksimaliai. Dėl to atlikdamas kelias užduotis iš karto telefonas veikia sparčiau ir sklandžiau, jame pagerėjusi naršymo, žaidimo ar vaizdo bei kitų bylų atkūrimo kokybė.

Dėl naujosios LG 3D koncepcijos ši technologija iš naujovės tampa praktišku kasdieniu įrankiu. Įrašyti, peržiūrėti ir dalintis 3D vaizdo įrašais naudojantis „Optimus 3D“ – greičiau ir patogiau, nereikia didelių ir nepatogių akinių. Naujausias LG išmanusis telefonas leidžia nufilmuoti aukštos kokybės 3D vaizdą, nes 3D vaizdo stabilizavimo technologija ir realiu laiku atliekamo išsikraipymų koregavimo algoritmas sumažina vaizdo virpėjimą. Be to, platus telefono ekrano žiūrėjimo kampas leidžia patogiau peržiūrėti vaizdo įrašus.

4,3 colių įstrižainės WVGA ekranas ryškiai ir be mirgėjimo atkuria didelės raiškos vaizdus – iki 1080p įprastu režimu ir iki 720p trimačiu režimu. Speciali programinė įranga leis tiesiogiai konvertuoti 2D vaizdus ir įrašus 3D formatu, o trečiąjį šių metų ketvirtį bus galima atsisiųsti ir programinę įrangą, skirtą 2D žaidimų konvertavimui. Nufilmuotus 3D vaizdus vartotojai galės perkelti į 3D vaizdo televizorius per HDMI 1.4 jungtį. Telefonu turinį bus galima persiųsti ir į bet kurį DLNA jungtį turintį įrenginį. Taip pat vartotojai 3D vaizdo turinį galės skelbti ir tam skirtame „YouTube“ kanale (www.youtube.com/3D).

Bendradarbiaudama su išplėstinės realybės (angl. augmented reality) pionieriumi „Wikitude“, LG taip pat pasiūlė „LG Optimus 3D“ naudotis pirmąja pasaulyje trijų dimensijų išplėstinės realybės naršykle. Ją galima atsisiųsti iš svetainės LGWorld (www.lgworld.com).

Pirmieji telefoną galės įsigyti Europos šalių gyventojai, o per kelias artimiausias savaites – ir naudotojai, gyvenantys kitose 60 rinkų visame pasaulyje.

„LG Optimus 3D“ techninė charakteristika:

– 1GHz dviejų branduolių OMAP4 procesorius

– 4.3 colių įstrižainės 3D WVGA ekranas

– 8GB atminties ir 4Gb LP DDR2

– 1,500 mAh elementas

– 5 megapikselių dvigubo objektyvo kamera

– 2D: 1080p MPEG–4/H.264 raiška

– 3D: 720p H.264 SEI raiška

– HSPA+, DLNA/HDMI 1.4 jungtys

– H.264, H.263, DivX, MKV, WMV–9, ASF, AVI, 3GP, MP4

Šaltinis: pranešimas spaudai
Kopijuoti, platinti, skelbti bet kokią portalo News.lt informaciją be raštiško redakcijos sutikimo draudžiama.

facebook komentarai

Naujas komentaras


Captcha

Lietuvoje informacinių ir ryšio technologijų plėtra išlieka stabili (170)

Tarptautinės telekomunikacijų sąjungos duomenimis, Lietuva užima 41 vietą pagal informacinių ir ryšio technologijų plėtrą šalyje. skaityti »

Lapkričio 21 d.– Pasaulinė televizijos diena

Pirmoji televizija atsirado dar 1884 m., o kaip ji pasikeitė iki šiol? skaityti »

Vilnius pateko į klestinčių išmaniųjų miestų 100-uką

Švedų IT bendrovė „Easypark“ ištyrė 500 pasaulio miestų, iš kurių atrinko 100, atitinkančių aukštą technologinį lygį pagal žmogaus potencialo plėtros indeksą. skaityti »

Po sunkių traumų ligoniams atsigauti padeda ir virtuali realybė (20)

Virtualiosios realybės technologija nebėra inovacija, skirta vien tik pramogauti, ją įvertino ir medikai. skaityti »

Kas sukūrė pirmąją kompiuterio programą?

Pirmoji programuotoja gyveno laikais, kai kompiuteriai dar net neegzistavo skaityti »

JAV kuriamas dronas, kuris įvykdęs užduotį tiesiog išnyksta

JAV kuriamas dronas, kuris po užduoties įvykdymo tiesiog išnyksta - mokslinei fantastikai prilyginami reikalavimai buvo išpildyti skaityti »

5 neįtikėtinos inovacijos, greitai tapsiančios mums prieinama realybe

Naujausi technologijų gamintojų išradimai kuriami siekiant ne tik palengvinti žmonių kasdienybę, bet ir praturtinti jų gyvenimus. skaityti »

Holografinis kompiuteris „Microsoft HoloLens“ atkeliavo į Lietuvos rinką

Holografinis kompiuteris „Microsoft HoloLens“ nuo šiol tapo prieinamas dar 29 naujose šalyse. Inovatyviu technologiniu įrenginiu nuo šiol galės džiaugtis ir lietuviai. skaityti »

Ar žinote, kam dar naudojamas šviesolaidinis kabelis?

Šiais laikais išgirdęs žodį „šviesolaidis“ arba „optinis kabelis“ iš karto pagalvoji apie internetą. Tačiau, pasirodo, šviesolaidinis kabelis naudojamas ne tik interneto ryšiui užtikrinti. skaityti »

Lietuviai kurs sistemą, užkertančią neteisėtus ir kenkėjiškus bepiločių orlaivių veiksmus

Nepaisant spartaus plėtros tempo, dronai vis dar laikoma nauja technologija, todėl Europos Sąjungos mastu bepiločių orlaivių naudojimas iki šiol nėra vieningai reglamentuotas. skaityti »