Lietuvoje jau bus galima įsigyti pirmąjį pasaulyje Tri–Dual architektūros trimačio vaizdo išmanųjį telefoną

Publikuota: 2011 m. rugpjūčio 4 d. ketvirtadienis

„LG Electronics“ (LG) paskelbė, kad ilgai lauktą išmanųjį telefoną „LG Optimus 3D“ bus galima įsigyti ir Lietuvoje.

„LG Optimus 3D“ žymiai išplečia išmaniųjų telefonų galimybes. Dėl ypatingos šio telefono Tri–Dual architektūros – dviejų branduolių procesoriaus, dvikanalės atminties ir dukart didesnio jos dydžio – telefonas veikia sparčiau net ir tuomet, kai vienu metu reikia atlikti kelias užduotis, taip pat žiūrint filmus ar žaidžiant grafinius žaidimus. Nauja 3D vaizdo technologija šiame telefone geriau pritaikyta kasdieniam naudojimui – dabar vartotojai gali filmuoti ir iškart peržiūrėti vaizdo įrašus 3D formatu be specialių akinių.

„Tri–Dual architektūra atveria naują erdvę pritaikyti išmaniuosius telefonus. Naujausias mūsų “Optimus„ serijos įrenginys turėtų ypač sudominti entuziastus, nekantraujančius išbandyti naujas išmaniųjų telefonų funkcijas ir 3D atveriamas galimybes“, – sakė „LG Electronics Mobile Communications Company“ prezidentas ir vykdomasis direktorius Dr. Jong–seok Park.

Dėl LG Tri–Dual architektūros „LG Optimus 3D“ veikia daug sparčiau nei tiesiog tradiciškai padidinus įrenginio taktų dažnį. Ankstesnių išmaniųjų telefonų – net ir pasižyminčių aukštesniu taktų dažniu ir turinčių dviejų branduolių procesorius – veikimo spartą mažindavo senos technologijos vienakanalė atmintis. Dviejų kanalų atmintis duomenų perdavimą tarp dviejų branduolių procesoriaus ir dvigubo dydžio atminties užtikrina akimirksniu, todėl įrenginio veikimo sparta kur kas didesnė, o jo pajėgumai panaudojami maksimaliai. Dėl to atlikdamas kelias užduotis iš karto telefonas veikia sparčiau ir sklandžiau, jame pagerėjusi naršymo, žaidimo ar vaizdo bei kitų bylų atkūrimo kokybė.

Dėl naujosios LG 3D koncepcijos ši technologija iš naujovės tampa praktišku kasdieniu įrankiu. Įrašyti, peržiūrėti ir dalintis 3D vaizdo įrašais naudojantis „Optimus 3D“ – greičiau ir patogiau, nereikia didelių ir nepatogių akinių. Naujausias LG išmanusis telefonas leidžia nufilmuoti aukštos kokybės 3D vaizdą, nes 3D vaizdo stabilizavimo technologija ir realiu laiku atliekamo išsikraipymų koregavimo algoritmas sumažina vaizdo virpėjimą. Be to, platus telefono ekrano žiūrėjimo kampas leidžia patogiau peržiūrėti vaizdo įrašus.

4,3 colių įstrižainės WVGA ekranas ryškiai ir be mirgėjimo atkuria didelės raiškos vaizdus – iki 1080p įprastu režimu ir iki 720p trimačiu režimu. Speciali programinė įranga leis tiesiogiai konvertuoti 2D vaizdus ir įrašus 3D formatu, o trečiąjį šių metų ketvirtį bus galima atsisiųsti ir programinę įrangą, skirtą 2D žaidimų konvertavimui. Nufilmuotus 3D vaizdus vartotojai galės perkelti į 3D vaizdo televizorius per HDMI 1.4 jungtį. Telefonu turinį bus galima persiųsti ir į bet kurį DLNA jungtį turintį įrenginį. Taip pat vartotojai 3D vaizdo turinį galės skelbti ir tam skirtame „YouTube“ kanale (www.youtube.com/3D).

Bendradarbiaudama su išplėstinės realybės (angl. augmented reality) pionieriumi „Wikitude“, LG taip pat pasiūlė „LG Optimus 3D“ naudotis pirmąja pasaulyje trijų dimensijų išplėstinės realybės naršykle. Ją galima atsisiųsti iš svetainės LGWorld (www.lgworld.com).

Pirmieji telefoną galės įsigyti Europos šalių gyventojai, o per kelias artimiausias savaites – ir naudotojai, gyvenantys kitose 60 rinkų visame pasaulyje.

„LG Optimus 3D“ techninė charakteristika:

– 1GHz dviejų branduolių OMAP4 procesorius

– 4.3 colių įstrižainės 3D WVGA ekranas

– 8GB atminties ir 4Gb LP DDR2

– 1,500 mAh elementas

– 5 megapikselių dvigubo objektyvo kamera

– 2D: 1080p MPEG–4/H.264 raiška

– 3D: 720p H.264 SEI raiška

– HSPA+, DLNA/HDMI 1.4 jungtys

– H.264, H.263, DivX, MKV, WMV–9, ASF, AVI, 3GP, MP4

Šaltinis: pranešimas spaudai
Kopijuoti, platinti, skelbti bet kokią portalo News.lt informaciją be raštiško redakcijos sutikimo draudžiama.

facebook komentarai

Naujas komentaras


Captcha

Kinai kuria naujos kartos superkompiuterį

Kinų mokslininkai pradėjo kurti naujos kartos superkompiuterio prototipą, kuris geba atlikti milijardų milijardus operacijų per sekundę. skaityti »

Keliautojai namuose palieka ne kompiuterius, o jų apsaugą

Tyrimas atskleidė, kad net IT profesionalai tinkamai nepasirūpina savo duomenų apsauga vasaros atostogų metu. skaityti »

Prie televizorių daugiausia laiko praleidžia italai

2015 m. duomenimis, italai vidutiniškai per dieną televizorių žiūri 4 val. ir 40 min. skaityti »

Projektuotojai galės naudotis tik licencijuota programine įranga

Aplinkos ministro š. m. liepos 25 d. įsakymu patikslintas Statybos techninis reglamentas „Statinio projektavimas“. Jis papildytas nuostata, kad statinio projektui rengti privalu naudoti licencijuotą projektavimo programinę įrangą. skaityti »

„Dell“ pristatė 17-os colių nešiojamąjį kompiuterį-transformerį

IT milžinė „Dell“ neseniai pristatė naują „Inspiron“ serijos „2-in-1“ nešiojamų kompiuterių liniją, idealiai tinkamą studentams, pradedantiesiems verslininkams ir šeimoms, ieškančioms priimtino sprendimo, kuris patenkintų kasdienius jų poreikius. skaityti »

Ilgaamžis akumuliatorius veiks net 20 metų

Skelbiama, kad naujas akumuliatoriaus tipas veiks net 20 metų, t. y. 10 kartų ilgiau, nei veikia standartiniai ličio jonų akumuliatoriai. skaityti »

„Dell“ pristatė itin galingų kompiuterių liniją

IT milžinė „Dell“ pristatė naują „Alienware“ nešiojamų kompiuterių liniją – žaidėjams skirti galingieji kompiuteriai dabar dar didesnės spartos bei optimizuoti darbui su virtualiąja realybe (VR). skaityti »

5 patarimai, kaip apsaugoti telefoną nuo virusų

Telefonas – tai tarsi mažas kompiuteris, talpinantis daug asmeninės informacijos, todėl jei norite būti tikri dėl jame esančių duomenų saugumo, rekomenduojama laikytis svarbiausių saugumo taisyklių. skaityti »

Pristatyti naujos kartos serveriai milžiniškiems duomenų kiekiams apdoroti

Šiandien kaip niekada anksčiau jaučiamas didžiulis spaudimas IT rinkai pasiūlyti didelės spartos sistemas, kurios galėtų būti lengvai pritaikomos sparčiai besikeičiančioje verslo aplinkoje. skaityti »

Europos įgūdžių darbotvarkėje – ypatingas dėmesys žmonių skaitmeniniams įgūdžiams gerinti

Europos Sąjunga skatina ugdyti aukščiausios klasės įgūdžius, kurie didintų konkurencingumą, inovacijų kūrimą ir padėtų žmonėms įgyvendinti savo profesinius siekius. skaityti »