Lietuvoje pristatomos LG „G Pad 7.0“ ir „G Pad 10.1“ planšetės

Publikuota: 2014 m. rugpjūčio 7 d. ketvirtadienis

„LG Electronics“ (LG) Lietuvoje pristato du „G Pad“ serijos planšetinius kompiuterius – „G Pad 7.0“ ir „G Pad 10.1“. Pastarasis, jau prieinamas šalyje, turi platų ekraną ir galingą 8000 mAh bateriją, pritaikytą ilgam darbui ir laisvalaikio turinio peržiūrai. „G Pad 7.0“, mažiausias „G Pad“ serijos modelis, parduotuves pasieks artimiausiu metu.

Abu įrenginiai turi 1,2 GHz keturių branduolių procesorių, 1 GB RAM atminties, True IPS HD (1280 x 800) raiškos ekraną, ergonomišką dizainą, bus prieinami skirtingų spalvų. Dėl suapvalintų korpuso kampų planšetiniai kompiuteriai pritaikyti patogiai laikyti juos vienoje rankoje.

Nauji „G Pad“ serijos modeliai turi naujausias „LG G3“ telefono savybes, tarp jų ir „QPair 2.0“, kuri leidžia jungtis su „Android“ operacinės sistemos telefonais ar kitais planšetiniais kompiuteriais per „Bluetooth“ ryšį. Taip vartotojas gali gauti pranešimus apie telefono skambučius ar SMS žinutes, į jas atsakyti tiesiai iš planšetinio kompiuterio. Siekiant nuolatos didinti „G Pad“ serijos modeliams skirtų programėlių kiekį, išleistas ir „QPair 2.0“ programinės įrangos kūrimo rinkinys. Jis leidžia kurti programėles, kurios leistų vartotojams siųsti informaciją nuotoliniu būdu iš „Android“ išmaniųjų telefonų.  

Tarp kitų modernių „G Pad 7.0“ ir „G Pad 10.1“ savybių yra „Knock Code“, „Smart Keyboard“, „Dual Window“, „Touch & Shoot“ ir „Gesture Shot Selfies“. Pastaroji sugniaužus ranką prieš ekraną automatiškai pradedama trijų sekundžių skaičiavimą prieš vaizdo užfiksavimą. „Smart Keyboard“ gali padalinti ekraną į keletą langų, kad vienu metu galėtų naudotis keliomis programėlėmis. „Smart Keyboard“ fiksuoja klaidas renkant tekstą, taip sumažina netiksliai surenkamų žodžių kiekį iki 75 proc. „Knock Code“ funkcija leidžia pasirinkti ekrano užrakto kombinaciją iš daugiau nei 80 tūkst. kombinacijų. Ekranas atrakinamas patogiau ir greičiau nei įprastiniuose telefonuose, nes priklausomai nuo ekrano dydžio, užrakto kombinaciją galima surinkti nuo poros iki aštuonių bakstelėjimų ekrane. „Touch & Shoot“ funkcija leidžia paspaudus bet kurioje ekrano vietoje sufokusuoti ir užfiksuoti vaizdą, taip sumažinti dvejų žingsnių procesą iki vieno.

Techninės „G Pad 7.0 charakteristikos:

  • Ekranas: 7 colių IPS (1280 x 800, WXGA)
  • Procesorius: 1,2 GHz keturių branduolių
  • Atmintis: 8 GB eMMC/ 1 GB RAM/ galimybė išplėsti su microSD kortele
  • Kamera: 3 MP galinė/ 1,3 MP priekinė
  • Baterija: 4000 mAh
  • Dydis: 189,3 x 113,8 x 10,1 mm
  • Svoris: 293 g
  • Jungtys: Wi-Fi
  • Spalvos: juoda, balta, šviesiai oranžinė, šviesiai mėlyna
  • Kita: QPair 2.0, Smart Keyboard, Knock Code

Techninės „G Pad 10.1 charakteristikos:

  • Ekranas: 10.1 colių IPS (1280 x 800, WXGA)
  • Procesorius: 1,2 GHz keturių branduolių
  • Atmintis: 16 GB eMMC/ 1 GB RAM/ galimybė išplėsti su microSD kortele
  • Kamera: 5 MP galinė/ 1,3 MP priekinė
  • Baterija: 8000 mAh
  • Dydis: 260,9 x 165,9 x 8,9 mm
  • Svoris: 523 g
  • Jungtys: Wi-Fi
  • Spalvos: juoda, raudona
  • Kita: QPair 2.0, Smart Keyboard, Knock Code
Šaltinis: pranešimas spaudai
Kopijuoti, platinti, skelbti bet kokią portalo News.lt informaciją be raštiško redakcijos sutikimo draudžiama.

facebook komentarai

Naujas komentaras


Captcha

Lietuvoje informacinių ir ryšio technologijų plėtra išlieka stabili (170)

Tarptautinės telekomunikacijų sąjungos duomenimis, Lietuva užima 41 vietą pagal informacinių ir ryšio technologijų plėtrą šalyje. skaityti »

Lapkričio 21 d.– Pasaulinė televizijos diena

Pirmoji televizija atsirado dar 1884 m., o kaip ji pasikeitė iki šiol? skaityti »

Vilnius pateko į klestinčių išmaniųjų miestų 100-uką

Švedų IT bendrovė „Easypark“ ištyrė 500 pasaulio miestų, iš kurių atrinko 100, atitinkančių aukštą technologinį lygį pagal žmogaus potencialo plėtros indeksą. skaityti »

Po sunkių traumų ligoniams atsigauti padeda ir virtuali realybė (20)

Virtualiosios realybės technologija nebėra inovacija, skirta vien tik pramogauti, ją įvertino ir medikai. skaityti »

Kas sukūrė pirmąją kompiuterio programą?

Pirmoji programuotoja gyveno laikais, kai kompiuteriai dar net neegzistavo skaityti »

JAV kuriamas dronas, kuris įvykdęs užduotį tiesiog išnyksta

JAV kuriamas dronas, kuris po užduoties įvykdymo tiesiog išnyksta - mokslinei fantastikai prilyginami reikalavimai buvo išpildyti skaityti »

5 neįtikėtinos inovacijos, greitai tapsiančios mums prieinama realybe

Naujausi technologijų gamintojų išradimai kuriami siekiant ne tik palengvinti žmonių kasdienybę, bet ir praturtinti jų gyvenimus. skaityti »

Holografinis kompiuteris „Microsoft HoloLens“ atkeliavo į Lietuvos rinką

Holografinis kompiuteris „Microsoft HoloLens“ nuo šiol tapo prieinamas dar 29 naujose šalyse. Inovatyviu technologiniu įrenginiu nuo šiol galės džiaugtis ir lietuviai. skaityti »

Ar žinote, kam dar naudojamas šviesolaidinis kabelis?

Šiais laikais išgirdęs žodį „šviesolaidis“ arba „optinis kabelis“ iš karto pagalvoji apie internetą. Tačiau, pasirodo, šviesolaidinis kabelis naudojamas ne tik interneto ryšiui užtikrinti. skaityti »

Lietuviai kurs sistemą, užkertančią neteisėtus ir kenkėjiškus bepiločių orlaivių veiksmus

Nepaisant spartaus plėtros tempo, dronai vis dar laikoma nauja technologija, todėl Europos Sąjungos mastu bepiločių orlaivių naudojimas iki šiol nėra vieningai reglamentuotas. skaityti »