Lietuvoje pristatomos LG „G Pad 7.0“ ir „G Pad 10.1“ planšetės

Publikuota: 2014 m. rugpjūčio 7 d. ketvirtadienis

„LG Electronics“ (LG) Lietuvoje pristato du „G Pad“ serijos planšetinius kompiuterius – „G Pad 7.0“ ir „G Pad 10.1“. Pastarasis, jau prieinamas šalyje, turi platų ekraną ir galingą 8000 mAh bateriją, pritaikytą ilgam darbui ir laisvalaikio turinio peržiūrai. „G Pad 7.0“, mažiausias „G Pad“ serijos modelis, parduotuves pasieks artimiausiu metu.

Abu įrenginiai turi 1,2 GHz keturių branduolių procesorių, 1 GB RAM atminties, True IPS HD (1280 x 800) raiškos ekraną, ergonomišką dizainą, bus prieinami skirtingų spalvų. Dėl suapvalintų korpuso kampų planšetiniai kompiuteriai pritaikyti patogiai laikyti juos vienoje rankoje.

Nauji „G Pad“ serijos modeliai turi naujausias „LG G3“ telefono savybes, tarp jų ir „QPair 2.0“, kuri leidžia jungtis su „Android“ operacinės sistemos telefonais ar kitais planšetiniais kompiuteriais per „Bluetooth“ ryšį. Taip vartotojas gali gauti pranešimus apie telefono skambučius ar SMS žinutes, į jas atsakyti tiesiai iš planšetinio kompiuterio. Siekiant nuolatos didinti „G Pad“ serijos modeliams skirtų programėlių kiekį, išleistas ir „QPair 2.0“ programinės įrangos kūrimo rinkinys. Jis leidžia kurti programėles, kurios leistų vartotojams siųsti informaciją nuotoliniu būdu iš „Android“ išmaniųjų telefonų.  

Tarp kitų modernių „G Pad 7.0“ ir „G Pad 10.1“ savybių yra „Knock Code“, „Smart Keyboard“, „Dual Window“, „Touch & Shoot“ ir „Gesture Shot Selfies“. Pastaroji sugniaužus ranką prieš ekraną automatiškai pradedama trijų sekundžių skaičiavimą prieš vaizdo užfiksavimą. „Smart Keyboard“ gali padalinti ekraną į keletą langų, kad vienu metu galėtų naudotis keliomis programėlėmis. „Smart Keyboard“ fiksuoja klaidas renkant tekstą, taip sumažina netiksliai surenkamų žodžių kiekį iki 75 proc. „Knock Code“ funkcija leidžia pasirinkti ekrano užrakto kombinaciją iš daugiau nei 80 tūkst. kombinacijų. Ekranas atrakinamas patogiau ir greičiau nei įprastiniuose telefonuose, nes priklausomai nuo ekrano dydžio, užrakto kombinaciją galima surinkti nuo poros iki aštuonių bakstelėjimų ekrane. „Touch & Shoot“ funkcija leidžia paspaudus bet kurioje ekrano vietoje sufokusuoti ir užfiksuoti vaizdą, taip sumažinti dvejų žingsnių procesą iki vieno.

Techninės „G Pad 7.0 charakteristikos:

  • Ekranas: 7 colių IPS (1280 x 800, WXGA)
  • Procesorius: 1,2 GHz keturių branduolių
  • Atmintis: 8 GB eMMC/ 1 GB RAM/ galimybė išplėsti su microSD kortele
  • Kamera: 3 MP galinė/ 1,3 MP priekinė
  • Baterija: 4000 mAh
  • Dydis: 189,3 x 113,8 x 10,1 mm
  • Svoris: 293 g
  • Jungtys: Wi-Fi
  • Spalvos: juoda, balta, šviesiai oranžinė, šviesiai mėlyna
  • Kita: QPair 2.0, Smart Keyboard, Knock Code

Techninės „G Pad 10.1 charakteristikos:

  • Ekranas: 10.1 colių IPS (1280 x 800, WXGA)
  • Procesorius: 1,2 GHz keturių branduolių
  • Atmintis: 16 GB eMMC/ 1 GB RAM/ galimybė išplėsti su microSD kortele
  • Kamera: 5 MP galinė/ 1,3 MP priekinė
  • Baterija: 8000 mAh
  • Dydis: 260,9 x 165,9 x 8,9 mm
  • Svoris: 523 g
  • Jungtys: Wi-Fi
  • Spalvos: juoda, raudona
  • Kita: QPair 2.0, Smart Keyboard, Knock Code
Šaltinis: pranešimas spaudai
Kopijuoti, platinti, skelbti bet kokią portalo News.lt informaciją be raštiško redakcijos sutikimo draudžiama.

facebook komentarai

Naujas komentaras


Captcha

Kino pramonė ar televizoriai – kas pirmesni?

Besirenkant naują televizorių, geresnei vaizdo kokybei skiriamas bene didžiausias dėmesys, todėl natūralu, kad šiuo metu rinkoje vis dažniau atsigręžiama ir į 4K raišką. skaityti »

Keičiasi įmonių požiūris į gamybos modernizaciją

Naujausia Lietuvos pramonininkų konfederacijos atlikta 150 didžiausių Lietuvos įmonių vadovų apklausa rodo, kad įmonių požiūris į gamybos modernizaciją keičiasi - pramonės įmonės vis dažniau investuoja į moderniąją pramonę. skaityti »

B. Geitsas neleido vaikams naudotis išmaniaisiais telefonais iki 14 metų

Ne vienas technologijų įmonių vadovas riboja išmaniųjų prietaisų naudojimą savo vaikams. skaityti »

Lietuvos įmonės investuoja į inovacijas

Per pastaruosius trejus metus inovacijas Lietuvoje diegė daugiau nei pusė, t.y. 53 proc. įmonių. skaityti »

Kibernetinis saugumas ir dirbtinis intelektas – ateities inovacija?

Ateis tokia diena, kai programuotojai galės perleisti savo darbą pačioms save mokančioms mašinoms, kompiuteriai gebės mokytis, naudotis tomis žiniomis, kurias sukaupė iš daugybės visų mūsų naudojamų įrenginių. skaityti »

Vilniuje bus pristatytas „Tesla Gigafactory“ gamykloje dirbantis robotas

Naujausi robotai niekuo neprimena žmogaus, o ekspertai aiškina, jog ateitis, kurioje jie padaro visus mūsų darbus, yra veikiau tik graži fantazija. skaityti »

Ar verslas pasirengęs dar vienai pramonės revoliucijai?

Ketvirtoji pramonės revoliucija, dar vadinama daiktų internetu, – tai ne ateitis, tai jau šių dienų realybė. Taip teigia ietuvos pramonininkų konfederacijos prezidentas Robertas Dargis. skaityti »

Lietuva siekia tapti Baltijos regiono informacinių technologijų kompetencijų centru

Lietuva laimėjo galimybę steigti pirmąjį Baltijos regione informacinių ir komunikacijos technologijų kompetencijų centrą. skaityti »

„Dell“ pirmoji rinkoje pakuotėms panaudojo iš vandenynų surinktą plastiką

Amerikiečių IT įmonė „Dell“ surado būdą taršai sumažinti: netrukus rinkoje pasirodys vieni naujausių bei pažangiausių kompiuterių – „XPS 13 2-in-1“, kurių pakuotės pagamintos iš vandenynuose surinkto plastiko. skaityti »

Besirenkantiems planšetę: svarbiausių parametrų ketvertukas

Norintiems nusipirkti iš tiesų gerą planšetę, ekspertai rekomenduoja nepatingėti ir atkreipti dėmesį į svarbiausius parametrus bei savybes. Kokios jos? skaityti »