Lietuvoje pristatytas „Huawei“ išmanusis telefonas pradedantiesiems

Publikuota: 2012 m. liepos 17 d. antradienis

Mobiliųjų technologijų kompanija „Huawei Device" skelbia, kad Lietuvos vartotojai jau gali įsigyti naują ekonominės klasės išmanųjį telefoną „Ascend Y200". Pranešama, kad į išmaniųjų technologijų naujokus orientuotas modelis įsijungia vos per 5 sekundes, o visiškai įkrauti tuščią bateriją galima per 90 minučių. Tai – vieni geriausių rezultatų klasėje.

„Huawei Device" pardavimų vadovas Lietuvoje Wang Fei teigia, kad šiuo aparatu kompanija siekia su naujausiomis technologijomis supažindinti kuo daugiau vartotojų. „Ne kiekvienas gali įsigyti pažangiausius modelius rinkoje, o išmaniojo telefono niekad neturėjusius vartotojus pirmoji pažintis su juo gali net išgąsdinti. „Ascend Y200" turi visus būtiniausius šiuolaikinio išmaniojo aparato atributus, tačiau yra gana nebrangus ir labai paprastai valdomas. Tai – racionalus pasirinkimas pradedantiesiems“, – sako Wang Fei.

„Huawei Ascend Y200" turi 800 MHz procesorių, 3,5 colių jutiklinį ekraną ir 3,2 megapikselių kamerą su vaizdo įrašymo galimybe. 120 g svorio aparatas turi lengvą, tačiau iš malonių liesti medžiagų pagamintą korpusą. „Ascend Y200" parduodamas su „Android 2.3" operacine sistema.

Naujasis aparatas atstovauja „Huawei Ascend" „Y" modelių gamai. Tai nebrangūs išmanieji telefonai, skirti ieškantiems paprasto, tačiau visas būtiniausias funkcijas turinčio stilingo aparato. „G" modelių gamą sudaro vidutinio segmento aparatai, užimantys geriausias pozicijas klasėje. „P" segmentui atstovauja aukštos klasės flagmanai, tokie kaip netrukus Lietuvoje pasirodysiantis „Ascend P1". Tuo tarpu „D" modelių gamą sudaro pažangiausi aparatai, kuriuose pristatomos naujausios mobiliosios technologijos ir revoliuciniai sprendimai.

Lietuvoje „Huawei Ascend Y200“ kaina be sutarties siekia 409 litus.

Šaltinis: pranešimas spaudai
Kopijuoti, platinti, skelbti bet kokią portalo News.lt informaciją be raštiško redakcijos sutikimo draudžiama.

facebook komentarai

Naujas komentaras


Captcha

Lietuvoje informacinių ir ryšio technologijų plėtra išlieka stabili (170)

Tarptautinės telekomunikacijų sąjungos duomenimis, Lietuva užima 41 vietą pagal informacinių ir ryšio technologijų plėtrą šalyje. skaityti »

Lapkričio 21 d.– Pasaulinė televizijos diena

Pirmoji televizija atsirado dar 1884 m., o kaip ji pasikeitė iki šiol? skaityti »

Vilnius pateko į klestinčių išmaniųjų miestų 100-uką

Švedų IT bendrovė „Easypark“ ištyrė 500 pasaulio miestų, iš kurių atrinko 100, atitinkančių aukštą technologinį lygį pagal žmogaus potencialo plėtros indeksą. skaityti »

Po sunkių traumų ligoniams atsigauti padeda ir virtuali realybė (20)

Virtualiosios realybės technologija nebėra inovacija, skirta vien tik pramogauti, ją įvertino ir medikai. skaityti »

Kas sukūrė pirmąją kompiuterio programą?

Pirmoji programuotoja gyveno laikais, kai kompiuteriai dar net neegzistavo skaityti »

JAV kuriamas dronas, kuris įvykdęs užduotį tiesiog išnyksta

JAV kuriamas dronas, kuris po užduoties įvykdymo tiesiog išnyksta - mokslinei fantastikai prilyginami reikalavimai buvo išpildyti skaityti »

5 neįtikėtinos inovacijos, greitai tapsiančios mums prieinama realybe

Naujausi technologijų gamintojų išradimai kuriami siekiant ne tik palengvinti žmonių kasdienybę, bet ir praturtinti jų gyvenimus. skaityti »

Holografinis kompiuteris „Microsoft HoloLens“ atkeliavo į Lietuvos rinką

Holografinis kompiuteris „Microsoft HoloLens“ nuo šiol tapo prieinamas dar 29 naujose šalyse. Inovatyviu technologiniu įrenginiu nuo šiol galės džiaugtis ir lietuviai. skaityti »

Ar žinote, kam dar naudojamas šviesolaidinis kabelis?

Šiais laikais išgirdęs žodį „šviesolaidis“ arba „optinis kabelis“ iš karto pagalvoji apie internetą. Tačiau, pasirodo, šviesolaidinis kabelis naudojamas ne tik interneto ryšiui užtikrinti. skaityti »

Lietuviai kurs sistemą, užkertančią neteisėtus ir kenkėjiškus bepiločių orlaivių veiksmus

Nepaisant spartaus plėtros tempo, dronai vis dar laikoma nauja technologija, todėl Europos Sąjungos mastu bepiločių orlaivių naudojimas iki šiol nėra vieningai reglamentuotas. skaityti »