„Microsoft“ Lietuvoje pristatė naująjį „Office“

Publikuota: 2012 m. rugpjūčio 28 d. antradienis

Rugpjūčio 28 d. Lietuvoje pristatytas naujasis biuro programų rinkinys „Microsoft Office“. Naujasis „Office“ išskirtinai pritaikytas darbui su „Windows 8“ operacine sistema, yra glaudžiai susietas su socialiniais tinklais bei populiariąja „Skype“ bendravimo programa, sklandžiai veikia su visais išmaniaisiais „Windows“ įrenginiais – personaliniais kompiuteriais, planšetėmis ar išmaniaisiais telefonais. Naujajam biuro programų rinkiniui „Microsoft“ taip pat suteikė naują dizainą, prieš tai panaudotą kuriant operacinę sistemą „Windows 8“.

„Šiuo metu kas septintas kompiuterių vartotojas pasaulyje jau naudojasi „Microsoft Office“ programomis, todėl prognozuojame, kad naujasis programų rinkinys paplis itin sparčiai“, - pristatymo metu sakė Andrejs Juščenko, „Microsoft Office“ produktų rinkodaros vadovas Baltijos šalims. Statistika rodo, kad pasaulyje „Microsoft Office“ programomis naudojasi daugiau nei 1 milijardas vartotojų. Tyrimų bendrovės „Forrester“ duomenimis, 74% intelektinį darbą dirbančių specialistų darbe naudoja mažiausiai du išmaniuosius įrenginius, o 52%  - tris ir daugiau. 60% darbuotojų išmaniuosius įrenginius naudoja tiek darbo, tiek asmeniniais tikslais.

„Office“ sklandžiai veikia visuose išmaniuosiuose įrenginiuose su „Windows 8“

Naujasis „Office“ pasižymi lengvesne navigacija, modernia programų animacija ir gyvomis spalvomis.  Naujajame biuro programų rinkinyje meniu pateikiamas intuityviai, programomis naudotis tapo dar paprasčiau, vartotojai greitai perpranta „Office“ programų valdymą. 

Naująjį „Office“ paleidus planšetėje ar išmaniajame telefone peržiūrėti dokumentus arba sklaidyti jų puslapius galima pirštų brūkštelėjimu. Priartinti ar atitolinti dokumentą galima suglaudžiant arba išskleidžiant pirštus ekrane.  Naudodamiesi skaitmeniniu rašikliu vartotojai gali ranka rašyti elektroninius laiškus, kurie vėliau paverčiami spausdintu tekstu. Naudojantis tuo pačiu skaitmeniniu rašikliu galima ranka taisyti klaidas ar pasižymėti svarbiausias dokumentų vietas.

Sukūrus dokumentą su naujuoju „Office“ asmeniniame kompiuteryje jį galima redaguoti interneto naršyklėje, telefone ar planšetėje. Jei šiuose įrenginiuose veikia „Windows 8“ operacinė sistema, dokumentų formatavo ir stiliaus nustatymai lieka nepakitę. Naujasis „Office“ („Office Home“ ir „Student 2013“ versijos) bus diegiamas visuose „Windows 8“ įrenginiuose su ARM technologija, taip pat ir planšetėje „Microsoft Surface“.

Naujajame „Office“ taip pat integruotos populiariausių socialinių tinklų „Facebook“ ir „LinkedIn“ funkcijos. Norėdami įkelti nuotrauką iš „Facebook“ ar „Flickr“ nuotraukų albumų į „Word“, „PowerPoint“ ar „Publisher“ dokumentus vartotojai gali tai padaryti tiesiai iš „Office“ aplinkos.

Pagrindinės socialinių tinklų funkcijos įdiegtos į biuro programas

Naujasis biuro programų rinkinys taip pat gerai atitinka įmonių ir organizacijų poreikius. Naujasis „Office“ yra glaudžiai susisietas su dokumentų valdymo įrankiais, nuotolinių susitikimų, bendradarbiavimo ir bendravimo programomis. Su „SharePoint“ darbuotojai gali kartu tvarkyti „Office“ dokumentus, peržiūrėti nuotraukas ar vaizdo įrašus. Bendrovėse „SharePoint“ programa gali veikti kaip vidinis socialinis tinklas, kuriame darbuotojai gali bendrauti, sekti vykdomų projektų progresą, formuoti komandas.

Realaus laiko bendravimui su kolegomis naujasis „Office“ sujungia verslo komunikacijos programą „Lync“ ir vieną populiariausių pokalbių programų pasaulyje „Skype“. „Lync“ gali panaudoti „Skype“ kontaktus, todėl bendravimas ar nemokami vaizdo ir garso skambučiai vyksta vienoje aplinkoje. Be to, užsiprenumeravusieji naująjį „Office“ kaip debesijos paslaugą kas mėnesį gauna 60 nemokamų „Skype“ minučių, kurias gali panaudoti skambindami iš „Skype“ tiesiai į telefonus.

Bendrovės efektyviau valdo dokumentus ir dirba komandoje

Atnaujinta „Lync“ programa taip pat leidžia vaizdo ar garso skambučio metu stebėti rodomas prezentacijas, keistis  komentarais žodžiu ar rašant tekstą, daryti savo žymas dokumentuose. „Lync“ užtikrina aukščiausiojo lygio saugumą ir gali veikti tiek kompiuteryje, tiek interneto naršyklėje.

Jei „Lync“ sutikimo metu vartotojas pageidauja pasižymėti svarbiausius faktus, „Office“ šiam tikslui turi virtualią užrašinę „OneNote“. Į virtualią užrašinę galima suvesti ne tik tekstinę informaciją, bet ir prisegti pateiktis, lenteles, nuotraukas, garso ir vaizdo įrašus.

Naująjį „Office“ bus galima užsiprenumeruoti

Naujausios „Office“ programas „Word 2013“, „Excel 2013“, „PowerPoint 2013“, „OneNote 2013“, „Outlook 2013“, „Publisher 2013“ ir „Access 2013“ bus galima naudoti ir prenumeratos principu. Namų vartotojams siūloma „Office 365 Home Premium“, kuri suteiks 20 GB papildomos vietos „SkyDrive“ talpykloje ir 60 nemokamų „Skype“ pokalbių minučių per mėnesį. Vidutinio dydžio bendrovėms bus siūloma „Office 365 Small Business Premium“ su verslo klasės el. pašto tarnyba, bendrais kalendoriais, svetainių kūrimo įrankiais ir aukštos kokybės vaizdo konferencijų funkcija. Didžiosioms verslo bendrovėms bus skirtas „Office 365 ProPlus“ rinkinys, kuriame bus papildomų funkcijų dokumentams valdyti debesyje.

 

 

Šaltinis: pranešimas spaudai
Kopijuoti, platinti, skelbti bet kokią portalo News.lt informaciją be raštiško redakcijos sutikimo draudžiama.

facebook komentarai

Naujas komentaras


Captcha

„Microsoft“ ketina įsigyti kompaniją „Yahoo!“

Amerikiečių korporacija „Microsoft“ ketina pirkti kompaniją „Yahoo!“. Naujienų agentūros „Reuters“ duomenimis, „Microsoft“ pradėjo derybas su potencialiais „Yahoo!“ investuotojais dėl probleminės įmonės įsigijimo finansavimo. skaityti »

Dėvimoji elektronika sparčiai populiarėja

Dėvimosios elektronikos rinkos dalis 2015 m. viršijo 2 mlrd. JAV dolerių. Prognozuojama, kad 2016 m. ji pasieks 3 mlrd., o 2017 m. – 4 mlrd. skaityti »

Viskas, ką turėtumėte žinoti apie telefoną „iPhone SE“

Pirmoji „Apple“ kompanijos prezentacija šiais metais įvyks jau pirmadienį. Prognozuojama, kad pagrindinė kovo 21 dienos renginio naujiena taps naujasis 4 colių „iPhone SE“ išmanusis telefonas. skaityti »

Nauji saugumo sprendimai privers pamiršti apie tradicinius kompiuterių virusų skenavimo būdus

IT milžinė „Dell“ pristato dar vieną saugumo sprendimą kompiuteriams – BIOS tikrinimo technologiją „Dell Data Protection | Endpoint Security Suite Enterprise“ su integruota „Cylance“ dirbtinio intelekto ir sistemos mokymosi technologija (angl. „machine learning“). skaityti »

Šviesos staliukais Europą užkariaujanti kūrėja: be el. įgūdžių, kaip be gerų batų maratonui

Europą nustebinusi dar neregėtais inovatyviais šviesos staliukais Vita Markevičiūtė mano, kad domėtis technologijomis ir mokytis elektroninių įgūdžių gali ir turi visi, nepriklausomai nuo lyties ar amžiaus. skaityti »

Naujas identifikavimo metodas garantuoja 99 proc. tikslumą

Šiuo metu taikoma įvairių metodų, padedančių identifikuoti asmenybę. Tiek naudojant išmanųjį telefoną, pirštų atspaudus, skenuojant akies rainelę ir kt. skaityti »

„Google“ sukūrė verslininkams skirtą skaitmeninių įgūdžių mokymo tinklalapį

„Google“ prezidentas Europai Matt Brittin paskelbė įsipareigojimą išmokyti 2 milijonus europiečių skaitmeninių įgūdžių. Šiam tikslui pasiekti „Google“ sukūrė Lietuvos verslininkams skirtą skaitmeninių įgūdžių mokymo tinklalapį lietuvių kalba. skaityti »

„Samsung Galaxy S7“ ir „Galaxy S7 edge“ – jau Lietuvos parduotuvėse

„Samsung Electronics Co. Ltd“ Lietuvoje pradeda prekybą naujausiais „Galaxy“ linijos išmaniaisiais telefonais: „Samsung Galaxy S7 edge“ ir „S7“. skaityti »

„Facebook“ įsigijo Baltarusijos įmonę „Masquerade“

Socialinis tinklas „Facebook“ įsigijo Baltarusijos pradedančiąją bendrovę „Masquerade“ (MSQRD). Šios įmonės produktai leidžia realiuoju laiku ant išmaniuoju telefonu filmuojamo vaizdo uždėti juokingas kaukes-filtrus. skaityti »

Lietuvis robotų kūrėjas: nustokite sprogdinti saldainius telefonuose ir pradėkite kurti

Kristijonas Vasiliauskas politikos mokslus iškeitė į robotiką, nes, anot jo, robotus suprasti kur kas lengviau nei žmones. Šiuo metu 23 m. vilnietis yra „Robotikos akademijos“ bendraįkūrėjas, besistengiantis įrodyti visiems, kad programavimas, robotai ir kompiuteriai nėra tik ypatingais protiniais gebėjimais apdovanotiems žmonėms. skaityti »