„Microsoft“ patentuoja neakinantį ekraną

Publikuota: 2013 m. sausio 16 d. trečiadienis

Tikriausiai kiekvienas mobiliojo telefono savininkas yra atsidūręs tokioje situacijoje, kai po ilgo buvimo tamsoje įjungus telefoną ekranas kurį laiką atrodo itin ryškus ir nemaloniai akina. Ir tai kartais tęsiasi pusę minutės ar ilgiau. Šios problemos sprendimo ėmėsi „Microsoft“ inžinieriai.

Šios kompanijos atstovai pateikė prašymą patentui gauti ir tikisi patentuoti „neryškų režimą“. Iš esmės tai panašu į automatinio ryškumo nustatymo funkciją, kuri pagrįsta apšvietimo daviklio duomenimis. Tačiau realybėje ši funkcija nėra efektyvi ir mobilieji telefonai vis tiek akina.

„Microsoft“ siūlomas „neryškus režimas“ nustato ekrano kontekstą. Kaip teigiama dokumente, jei telefonas „supranta“, kad jis yra tamsoje, jis ne tik sumažina ekrano ryškumą – pati sistema pašalina iš ekrano ryškius elementus. Grafinėje sąsajoje padidinamas juodų detalių procentas, todėl šviesūs elementai šviečia ne taip ryškiai.

Visgi patento prašymas ar gavimas dar nereiškia, kad naujasis produktas jau gaminamas masiškai ir diegiamas kompanijos įrenginiuose. Beje, „Microsoft“ nesunkiai galėtų artimiausiu metu įdiegti „neryškų režimą“ firminių platformų „Windows 8“ ir „Windows Phone 8“ atnaujinimuose, mat apie jokias aparatinės dalies modifikacijas patente nekalbama.

 

 

Šaltinis: 3dnews.ru
Kopijuoti, platinti, skelbti bet kokią portalo News.lt informaciją be raštiško redakcijos sutikimo draudžiama.

facebook komentarai

Naujas komentaras


Captcha

Virtualios realybės įrenginys „Samsung Gear VR“ jau Lietuvoje

Bendrovė „Samsung Electronics Baltics“ pranešė, kad virtualios realybės įrenginį Samsung Gear VR nuo šiol bus galima įsigyti ir Lietuvoje. skaityti »

Sausį išmanųjį telefoną „Samsung Galaxy A“ iš metalo ir stiklo galės įsigyti ir lietuviai

Bendrovė „Samsung Electronics Co., Ltd“ pristatė naujausius išmaniuosius telefonus „Samsung Galaxy A“. I skaityti »

Atnaujintas „Skype for Business“ leis vienu metu bendrauti su 10 tūkst. žmonių

„Microsoft“ pristatė pokalbių ir vaizdo konferencijų platformos „Skype for Business“ atnaujinimus: konferencinius pristatymus iki 10 tūkst. klausytojų, vidinių PBX telefonų stočių perkėlimą į debesį, galimybę skambinti ir priimti skambučius iš įprastų telefonų. skaityti »

Lietuvą pasiekė nauji „Microsoft“ išmanieji telefonai, galintys virsti kompiuteriais

Naujieji „Microsoft“ flagmanai „Lumia 950“ ir „950 XL“, turintys naujausią operacinę sistemą „Windows 10“, jau pasiekė Lietuvą ir prekybos vietose pasirodys šią savaitę. skaityti »

RRT skelbia išankstinius elektroninių ryšių rinkos 2015 m. III ketvirčio duomenis

Lietuvos Respublikos ryšių reguliavimo tarnyba (RRT) skelbia išankstinius 2015 m. III ketvirčio elektroninių ryšių rinkos duomenis. skaityti »

Nauji sprendimai didžiųjų duomenų sferoje – ar analizuoti juos taps paprasčiau?

„Dell“ pristatė naujus didžiųjų duomenų („Big Data“) ir analitikos sprendimus bei paslaugas, skirtas kompanijoms greitai ir saugiai didelius duomenų srautus apdoroti ir paversti paprastesnėmis įžvalgomis. skaityti »

Pasirodė kasmetis leidinys „Informacinės technologijos Lietuvoje 2015“

Lietuvos statistikos departamentas išleido kasmetinį leidinį „Informacinės technologijos Lietuvoje 2015“, kuriame pateikiama 2009–2015 m. statistinė informacija apie informacinės visuomenės plėtrą Lietuvoje. skaityti »

„Microsoft“ įkūrė kibernetinio saugumo operacijų centrą

Bendrovės „Microsoft“ vadovas Satya Nadella forumo „Microsoft Government Cloud“ metu pristatė kompanijos naujienų. skaityti »

Į Lietuvą atkeliavo net 12,9 colio įstrižainės planšetinis kompiuteris „iPad Pro“

Praėjus nuo pasaulinės prekybos pradžios vos keturioms dienoms naujasis planšetinis kompiuteris „iPad Pro“ oficialiai pasiekė ir Lietuvą bei kitas Baltijos šalis. skaityti »

„Cisco Systems Inc.“ pelnas ir akcijų vertė išaugo

„Cisco Systems Inc.“ vadovai prognozuoja, kad per šį ketvirtį įmonės pajamos sieks apie 12,2 mlrd. dolerių, o pakoreguotas pelnas už akciją turėtų sudaryti 53 - 55 centus. Per metus įmonės akcijų vertė pakilo dešimt procentų. skaityti »