Naujasis „HP Envy 14 Spectre“ kompiuteris sukurtas su išskirtine stiklo apdaila

Publikuota: 2012 m. sausio 18 d. trečiadienis

Dizaino entuziastams padarys įspūdį naujas HP pristatytas „Envy 14 Spectre“ itin plonas nešiojamasis kompiuteris su neprilygstama stiklo apdaila ir puikiomis veikimo charakteristikomis.

„Glotnus vidurnakčio tamsos stiklas išorėje ir visiškai kontrastingas sidabrinis vidus „Spectre“ paverčia ypatingu, nepaklūstančiu įprastam nešiojamųjų kompiuterių dizainui“, – sakė Louis Perrin, HP Kompiuterinių produktų grupės Europoje, Afrikoje ir Artimuosiuose Rytuose vartotojiškų gaminių skyriaus direktorius.

Inžinerijos ir dizaino meistriškumas

Būdamas vienas iš pažangiausių HP nešiojamųjų kompiuterių, „HP Envy 14 Spectre“ yra 20 milimetrų storio ir, priklausomai nuo konfigūracijos, sveria tik apie 1,8 kg. Jis gražus, bet ir patvarus tuo pačiu – naudojamas lengvas, atsparus subraižymams stiklas, kurį galima pamatyti ir ant išmaniųjų telefonų ekranų, nešiojamųjų muzikos grotuvų, LCD monitorių. Šiuo stiklu padengtas kompiuterio ekranas, jo nugarinė sienelė, vieta riešams padėti ir pati „HP ImagePad“ jutiklinė aikštelė.

Naudodama naujausius ekranų inžinerijos ir rėmo konstrukcijos metodus, HP į 33,78 cm įstrižainės „Spectre“ korpusą sugebėjo įtalpinti 35,56 cm didelės raiškos „HP Radiance“ ekraną, perteikiantį sodresnes spalvas, ryškesnį vaizdą platesniu nei įprasti nešiojamųjų kompiuterių ekranai kampu.

„HP Radiance Backlit“ klaviatūroje su pašvietimu iš apačios kiekvienam klavišui naudojamas atskiras diodas. Klaviatūroje esantys jutikliai pajunta priartėjusias rankas ir įjungia apšvietimą, o šioms nutolus – jį pritemdo.

Puikus garsas

„HP Envy 14 Spectre“ pasižymi puikiu garsu – tokį jį padeda atkurti kokybiškų garsiakalbių sistemos ir „Beats Audio“, aukšto lygio charakteristikų technologijos, sukurtos HP ir „Beats by Dr. Dre“, derinys. Kompiuterio priekyje esanti garsiakalbių sistema atkuria švarų ir neprislopintą garsą. Retro stiliaus įspūdį sukuria „Spectre“ įmontuotas išorinis aliumininis analoginis garsumo reguliatorius ir garso išjungimo bei įjungimo mygtukas, taip leidžiant garsą reguliuoti ir užvertus kompiuterio ekraną.

Įdiegta „HP Wireless Audio“ sistema gali belaidžiu būdu perduoti garsą į kelis garsiakalbius, 4 išorinius įtaisus ar tiesiogiai į bet kurį su „KleerNet“ susijusį įrenginį.

Našumas be kompromisų

Ne tik gražus, patvarus, gerai rodantis ir skambantis, bet ir greitas – „HP Envy 14 Spectre“ komplektuojamas su naujausiais „Intel Core“ procesoriais, kurie turi „Intel Rapid Start Technology“, juose yra 128 GB talpos standžiosios duomenų saugyklos (SSD) ir akumuliatoriais, iki 9 valandų gebančiais aprūpinti kompiuterį elektros energija.

Kad nereikėtų išorinių prievadų sistemų, „HP Spectre“ turi daug jų integruotų, tokių kaip, „Gigabit Ethernet“ kabelinio kompiuterių tinklo, USB 3.0, HDMI ir „Mini Displayport“. Be to, „HP ImagePad“ jutiklinė aikštelė atpažįsta ir leidžia preciziškai valdyti kompiuterį kelių pirštų kombinacijomis. Įmontuota „HP TrueVision HD“ internetinė kamera išgauna šviesius, švarius didelės raiškos vaizdus.

Kompiuteryje įdiegta aukštam našumui priderinta programinė įranga, „Adobe Photoshop“ ir „Premiere Element“ programos, „Norton Internet Security“ su 2 metų licencija.

Pasaulinio lygio dizainas užsitarnauja ir pasaulinio lygio aptarnavimo, todėl kompiuterio savininkams suteikiama galimybė naudotis tik „HP Envy“ naudotojams skirta techninės pagalbos telefono linija.

Kaina ir prekybos pradžia

Prekybą „HP Envy 14 Spectre“ Lietuvoje planuojama pradėti kovo pabaigoje, jo kaina sieks apie 4 480 litų.

Šaltinis: pranešimas spaudai
Kopijuoti, platinti, skelbti bet kokią portalo News.lt informaciją be raštiško redakcijos sutikimo draudžiama.

facebook komentarai

Naujas komentaras


Captcha

susiję straipsniai

Kino pramonė ar televizoriai – kas pirmesni?

Besirenkant naują televizorių, geresnei vaizdo kokybei skiriamas bene didžiausias dėmesys, todėl natūralu, kad šiuo metu rinkoje vis dažniau atsigręžiama ir į 4K raišką. skaityti »

Keičiasi įmonių požiūris į gamybos modernizaciją

Naujausia Lietuvos pramonininkų konfederacijos atlikta 150 didžiausių Lietuvos įmonių vadovų apklausa rodo, kad įmonių požiūris į gamybos modernizaciją keičiasi - pramonės įmonės vis dažniau investuoja į moderniąją pramonę. skaityti »

B. Geitsas neleido vaikams naudotis išmaniaisiais telefonais iki 14 metų

Ne vienas technologijų įmonių vadovas riboja išmaniųjų prietaisų naudojimą savo vaikams. skaityti »

Lietuvos įmonės investuoja į inovacijas

Per pastaruosius trejus metus inovacijas Lietuvoje diegė daugiau nei pusė, t.y. 53 proc. įmonių. skaityti »

Kibernetinis saugumas ir dirbtinis intelektas – ateities inovacija?

Ateis tokia diena, kai programuotojai galės perleisti savo darbą pačioms save mokančioms mašinoms, kompiuteriai gebės mokytis, naudotis tomis žiniomis, kurias sukaupė iš daugybės visų mūsų naudojamų įrenginių. skaityti »

Vilniuje bus pristatytas „Tesla Gigafactory“ gamykloje dirbantis robotas

Naujausi robotai niekuo neprimena žmogaus, o ekspertai aiškina, jog ateitis, kurioje jie padaro visus mūsų darbus, yra veikiau tik graži fantazija. skaityti »

Ar verslas pasirengęs dar vienai pramonės revoliucijai?

Ketvirtoji pramonės revoliucija, dar vadinama daiktų internetu, – tai ne ateitis, tai jau šių dienų realybė. Taip teigia ietuvos pramonininkų konfederacijos prezidentas Robertas Dargis. skaityti »

Lietuva siekia tapti Baltijos regiono informacinių technologijų kompetencijų centru

Lietuva laimėjo galimybę steigti pirmąjį Baltijos regione informacinių ir komunikacijos technologijų kompetencijų centrą. skaityti »

„Dell“ pirmoji rinkoje pakuotėms panaudojo iš vandenynų surinktą plastiką

Amerikiečių IT įmonė „Dell“ surado būdą taršai sumažinti: netrukus rinkoje pasirodys vieni naujausių bei pažangiausių kompiuterių – „XPS 13 2-in-1“, kurių pakuotės pagamintos iš vandenynuose surinkto plastiko. skaityti »

Besirenkantiems planšetę: svarbiausių parametrų ketvertukas

Norintiems nusipirkti iš tiesų gerą planšetę, ekspertai rekomenduoja nepatingėti ir atkreipti dėmesį į svarbiausius parametrus bei savybes. Kokios jos? skaityti »