Naujojo fotoaparato „Sony ɑ3000“ galimybės kur kas didesnės, nei atskleidžia išorė

Publikuota: 2013 m. rugpjūčio 29 d. ketvirtadienis

Dabar galima turėti viską viename – „Sony“ pristato profesionalų DSLR lygio fotoaparatą „ɑ3000“ su keičiamu objektyvu ir pažangiomis fotografavimo funkcijomis. Naujasis „Sony“ fotoaparatas tiks tiems, kurie siekia tobulėti fotografijos srityje ir daryti dar kokybiškesnes nuotraukas.

Naujasis „Sony“ fotoaparatas – tai kokybės revoliucija, palyginti su tradiciniais fotoaparatais be keičiamų objektyvų. Fotoaparatas „ɑ3000“ išsiskiria plataus formato 20,1 mln. taškų raiškos „Exmor APS HD CMOS“ vaizdo jutikliu. Pridėjus nuolatos augantį „E-mount“ tipo keičiamų objektyvų spektrą, šis fotoaparatas užtikrina nepriekaištingo detalumo nuotraukas įvairiose situacijose – pradedant portretais ar gatvės scenomis ir baigiant saulėtu kraštovaizdžiu.

Be to, ne ką mažiau įspūdingai atrodo ir „Full HD“ standartu nufilmuoti vaizdai. Juos galima įamžinti dviem formatais – 50i ir 25p, – kur pirmasis skirtas fiksuoti greitai besikeičiančiam vaizdui ir padeda išlaikyti jo ryškumą, o antrasis leidžia išgauti subtilesnį kinematografinį efektą.

Plataus formato vaizdo jutiklis taip pat geba užfiksuoti daugiau šviesos ir sumažinti vaizdinio triukšmo lygį. Tai padidina ypač prietemoje ar silpnai apšviestose patalpose užfiksuotų nuotraukų ar nufilmuotų vaizdų kokybę, kuriai negali prilygti joks telefonas ar kompaktiškas fotoaparatas.

Naujo dizaino „ɑ3000“ korpusas su ergonomiška rankena suteikia daugiau patogumo, patikimumo ir geresnį balansą, tai nevargina rankos fotoaparatą vienodoje padėtyje laikant ilgesnį laiką.

Tikras malonumas gaudyti kadrus per ryškų elektroninį vaizdo ieškiklį „Tru-Finder“ su 100 proc. padengiamu matymo kampu. Fotoaparato ieškiklyje taip pat atvaizduojama daug papildomos informacijos, tarp kurios – kadro linijos, padedančios parinkti tinkamesnę nuotraukos kompoziciją. Be to, realiuoju laiku matomos nuotraukų korekcijos leidžia fotografuoti be menkiausios abejonės būsimuoju rezultatu.

Tobulėjant įgūdžiams ir augant poreikiams galima pasitelkti įvairius priedus, kurie prie šio fotoaparato jungiami per „Multi Interface Shoe“ jungtį, ir taip išplėsti savo fotografavimo galimybes iki naujų aukštumų. Profesionaliai atrodantį apšvietimą nuotraukose padės pasiekti nauja galinga blykstė „HVL-F43M“, naudojanti unikalią šešėlių padedančią išvengti sistemą „Quick Shift Bounce“. Stereo garso mikrofonas „ECM-XYST1M Stereo Microphone“ leis užfiksuoti tikslesnį garsą ir aiškesnį dialogą, o filmuoti skirtas prožektorius su atskira baterija „HVL-LEIR1 Video IR“ pravers vakarėlių metu.

Fotografai su kūrybinėmis ambicijomis taip pat nepamiršti. „Picture Effects“ meniu galima pasirinkti iš 15 kūrybinių nustatymų, tarp kurių „Retro Photo“, „Miniature“ ir „Partial Colour“ efektai. O funkcija „Auto Object Framing“ sumaniai patobulina portretus, artimo atstumo kadrus ir judančių objektų nuotraukas iki profesionaliai atrodančio rezultato.

Kartu su naujuoju „ɑ3000“ galima rinktis iš 18 skirtingų „E-mount“ tipo objektyvų, tarp kurių yra 2 konversiniai objektyvai, portretinei fotografijai skirtas objektyvas „SEL50F18“, plačiakampiai, makro ir objektyvai su priartinimu kelionėms ir kasdienei fotografijai.

Naujasis „Sony“ fotoaparatas „ɑ3000“ su keičiamu objektyvu Europos šalių rinkose pasirodys nuo 2013 m. rugsėjo.

Produkto nuotraukos ir techninės specifikacijos >>>

 

Šaltinis: penki.lt
Kopijuoti, platinti, skelbti bet kokią portalo News.lt informaciją be raštiško redakcijos sutikimo draudžiama.

facebook komentarai

Naujas komentaras


Captcha

Kino pramonė ar televizoriai – kas pirmesni?

Besirenkant naują televizorių, geresnei vaizdo kokybei skiriamas bene didžiausias dėmesys, todėl natūralu, kad šiuo metu rinkoje vis dažniau atsigręžiama ir į 4K raišką. skaityti »

Keičiasi įmonių požiūris į gamybos modernizaciją

Naujausia Lietuvos pramonininkų konfederacijos atlikta 150 didžiausių Lietuvos įmonių vadovų apklausa rodo, kad įmonių požiūris į gamybos modernizaciją keičiasi - pramonės įmonės vis dažniau investuoja į moderniąją pramonę. skaityti »

B. Geitsas neleido vaikams naudotis išmaniaisiais telefonais iki 14 metų

Ne vienas technologijų įmonių vadovas riboja išmaniųjų prietaisų naudojimą savo vaikams. skaityti »

Lietuvos įmonės investuoja į inovacijas

Per pastaruosius trejus metus inovacijas Lietuvoje diegė daugiau nei pusė, t.y. 53 proc. įmonių. skaityti »

Kibernetinis saugumas ir dirbtinis intelektas – ateities inovacija?

Ateis tokia diena, kai programuotojai galės perleisti savo darbą pačioms save mokančioms mašinoms, kompiuteriai gebės mokytis, naudotis tomis žiniomis, kurias sukaupė iš daugybės visų mūsų naudojamų įrenginių. skaityti »

Vilniuje bus pristatytas „Tesla Gigafactory“ gamykloje dirbantis robotas

Naujausi robotai niekuo neprimena žmogaus, o ekspertai aiškina, jog ateitis, kurioje jie padaro visus mūsų darbus, yra veikiau tik graži fantazija. skaityti »

Ar verslas pasirengęs dar vienai pramonės revoliucijai?

Ketvirtoji pramonės revoliucija, dar vadinama daiktų internetu, – tai ne ateitis, tai jau šių dienų realybė. Taip teigia ietuvos pramonininkų konfederacijos prezidentas Robertas Dargis. skaityti »

Lietuva siekia tapti Baltijos regiono informacinių technologijų kompetencijų centru

Lietuva laimėjo galimybę steigti pirmąjį Baltijos regione informacinių ir komunikacijos technologijų kompetencijų centrą. skaityti »

„Dell“ pirmoji rinkoje pakuotėms panaudojo iš vandenynų surinktą plastiką

Amerikiečių IT įmonė „Dell“ surado būdą taršai sumažinti: netrukus rinkoje pasirodys vieni naujausių bei pažangiausių kompiuterių – „XPS 13 2-in-1“, kurių pakuotės pagamintos iš vandenynuose surinkto plastiko. skaityti »

Besirenkantiems planšetę: svarbiausių parametrų ketvertukas

Norintiems nusipirkti iš tiesų gerą planšetę, ekspertai rekomenduoja nepatingėti ir atkreipti dėmesį į svarbiausius parametrus bei savybes. Kokios jos? skaityti »