Naujųjų „Nokia Lumia 920“ ir „Lumia 820“ arsenale – belaidis įkrovimas ir papildytos tikrovės žemėlapiai

Publikuota: 2012 m. rugsėjo 6 d. ketvirtadienis

Suomijos bendrovė „Nokia“ pristatė pirmuosius telefonus su „Windows Phone 8“ operacine sistema „Lumia 920“ ir „Lumia 820“. Naujieji telefonai išsiskirs galimybe baterijas įkrauti belaidžiu būdu, o serijos flagmanas „Lumia 920“ bus aprūpintas fotokameroje integruota „Nokia PureView“ slankiojo objektyvo technologija.

Fotografuojant be blykstės naujasis „Lumia 920“ objektyvas sugeria iki penkių kartų daugiau šviesos nei kitų gamintojų išmanieji telefonai. Šviesos kiekis, patenkantis į objektyvą, yra svarbiausias kriterijus norint padaryti ryškias, kontrastingas ir šviesas nuotraukas ar vaizdo įrašus patalpose ar tamsiu paros metu.

„Su „Nokia PureView“ bus galima padaryti itin detalias nuotraukas, kurios paprastai išgaunamos veidrodiniais fotoaparatais. „Lumia 920“ įdiegta technologija leis fotografuojant ar filmuojant namuose, lauke, kavinėse ar netgi tamsią naktį išgauti profesionalius rezultatus“, – sakė „Nokia Smart Devices“ vykdomoji viceprezidentė Jo Harlow.

„Lumia 920“ telefonas išsiskirs ir papildytos realybės „Nokia City Lens“ funkcija, kuri bus susieta su „Nokia“ žemėlapių programa. Nukreipus telefono objektyvą į miesto gatvę, „City Lens“ matomą vaizdą ekrane papildys informacija apie toje gatvėje esančias parduotuves, kavines, viešbučius ar kitus pastatus. Kartu su patobulintomis „Drive“ ir „Transport“ programomis „Nokia“ vartotojams pasiūlys plačiausią vietos nustatymo paslaugų paketą.

„Lumia 820“ yra stilingas ir itin spartus vidutinės klasės išmanusis telefonas, turintis „microSD“ atminties kortelių lizdą. Jis turės įvairių spalvų keičiamus dangtelius, kurie bus gaminami iš tų pačių medžiagų kaip ir aukščiausios klasės „Lumia 920“ korpusas.

„Nokia Lumia 920“ telefono baterija bus galingiausia gamintojo istorijoje (2000 mAh) ir ją bus galima įkrauti specialiu krovikliu belaidžiu būdu. Tokiu būdu bus galima įkrauti ir „Lumia 820“ telefono bateriją pasirinkus tam pritaikytą korpuso dangtelį.

„Nokia“ telefonams sukurti du stilingi bevieliai krovikliai. „Fatboy Rechargeable Pillow“ kroviklis primins pagalvėlę, o viena iš pasaulio garso atkūrimo lyderių – kompanija JBL – sukūrė retro stiliaus bevielio įkrovimo kolonėles. Ant kolonėlės paguldytas telefonas ne tik įsikraus, bet per NFC jungtį tuo pačiu metu bus galima klausytis telefone įrašytos muzikos.

Abejuose telefonuose įdiegta „Windows Phone 8“ operacinė sistema leis telefonus dar labiau pritaikyti pagal asmeninius poreikius ir sekti aktualią informaciją tiesiog pagrindiniame telefono lange. Ši operacinė sistema turės iškart įrašytą „Microsoft Office“ programų paketą, kuris leis atidaryti visus reikiamus dokumentus, ir greitą bei saugią „Internet Explorer 10“ naršyklę.

„Nokia Lumia 920“ išmanusis telefonas prekyboje pasirodys geltonos, raudonos, pilkos, baltos ir juodos spalvų, o „Lumia 820“ dar turės žalsvai mėlynos ir violetinės spalvų korpusus. Smulkesnė informacija apie prekybos pradžią ir telefonų kainas bus paskelbta vėliau.

Telefonų techninės savybės

 

Nokia Lumia 920

Nokia Lumia 820

Ekranas

4,5 colių (11,43 cm) „Nokia PureMotion“ HD+ WXGA IPS LCD

„Super Sensitive touch“

„Nokia ClearBlack“ su aukšto ryškumo režimu ir „Sunlight Readability Enhancements“ (patobulinta technologija, užtikrinanti geresnį ekrano matomumą saulės atokaitoje)

4,3 colių (10,16 cm) „ClearBlack“ OLED WVGA 800x480

„Super Sensitive touch“

„Nokia ClearBlack“ su aukšto ryškumo režimu ir „Sunlight Readability Enhancements“ (patobulinta technologija, užtikrinanti geresnį ekrano matomumą saulės atokaitoje)

Baterija

2000 mAh su integruota Qi bevielio įkrovimo funkcija

1650 mAh su galimybe pakrauti Qi bevieliu būdu

Procesorius

1,5 GHz dviejų branduolių „Snapdragon S4“

1,5 GHz dviejų branduolių „Snapdragon S4“

Fotokamera

8,7 megapikselių kamera su „Nokia PureView“ optiniu vaizdo stabilizavimu ir „Carl Zeiss“ optika

Full 1080p HD kokybės vaizdo įrašymas 30 kadrų per sekundę greičiu

8 megapikselių kamera su „Carl Zeiss“ optika

Dviguba LED blykstė

Full 1080p HD kokybės vaizdo įrašymas 30 kadrų per sekundę greičiu

Priekinė Fotokamera

1,2 megapikselio su 720p HD kokybės video įrašymu

VGA

Atmintis

1 GB RAM

32 GB integruotos atminties ir 7 GB nemokamos vietos „SkyDrive“ debesų kompiuterijos paslaugoje

1 GB RAM

8 GB integruotos atminties su galimybe ją padidinti „microSD“ atminties kortele ir 7 GB nemokamos vietos „SkyDrive“ debesų kompiuterijos paslaugoje

 

Šaltinis: pranešimas spaudai
Kopijuoti, platinti, skelbti bet kokią portalo News.lt informaciją be raštiško redakcijos sutikimo draudžiama.

facebook komentarai

Naujas komentaras


Captcha

Kokią ateitį pranašauja „Microsoft“

„Microsoft“ Tyrimų skyriaus darbuotojai prognozuoja, kad per artimiausius dešimt metų išnyks paieškos laukelis, naudojamas interneto puslapiuose, o virtualioji realybė taps neatsiejama nuo realybės. skaityti »

„Cisco Systems Inc.“ pajamos iš paslaugų išaugo

Pajamos iš „Cisco Systems Inc.“ teikiamų paslaugų išaugo 7,5 proc. Daugiausia paslaugų sudarė tinklo įrangos atnaujinimo darbai, taip pat įsigytos įrangos priežiūra. skaityti »

IRT studentai Europos Sąjungos lyderiams įteikė „Skaitmeninės Europos manifestą“

74-ių informacinių ir technologijų studentų grupė iš visos Europos parengė ir Europos Sąjungos lyderiams pristatė „Rytojaus skaitmeninės Europos manifestą“ (angl. Manifesto for the Digital Europe of Tomorrow). skaityti »

Pasaulinėje informacinių technologijų ataskaitoje Lietuva užima 29-ą vietą

Pasaulio ekonomikos forumo parengtoje Pasaulinėje informacinių technologijų ataskaitoje, kurioje skelbiamas Įtinklinto pasirengimo indeksas, įvertinantis valstybių galimybes išnaudoti informacinių ir ryšių technologijų potencialą, 2016 m. Lietuva, surinkusi 4,9 taško iš 7 galimų, užima 29-ą vietą tarp 139 pasaulio valstybių. skaityti »

„Dell Technologies“ ištyrė įmonių pasirengimą skaitmeninei revoliucijai

Skaitmeninės technologijos ne tik negrįžtamai keičia visas veiklos sritis – kaip mes gyvename, dirbame ir bendraujame, bet ir diktuoja pokyčių kryptį verslui bei ištisiems pramonės sektoriams. skaityti »

E. sveikata – greita, patogu ir paprasta

Nuo 2016 m. Lietuvos sveikatos priežiūros įstaigos pradėjo naudoti sukurtus e. sveikatos sprendimus, t. y. įstaigų informacines sistemas kartu su centrine e. sveikatos informacine sistema (ESPBI IS). skaityti »

Lietuva – viena iš debesų kompiuterijos naudojimo lyderių

Lietuvos verslas itin sparčiai pritaiko debesų kompiuterijos sprendimus savo veiklai. Tarp 15 Centrinės ir Rytų Europos šalių Lietuvos bendrovės yra pirmajame trejetuke pagal tai, kokią dalį jų versle užima debesų kompiuterijos sprendimai. skaityti »

Lietuvos moksleiviai į virtualią realybę kels žymiausius Baltijos kaimynių objektus

Gebėjimas programuoti gali padėti ne tik profesinėje karjeroje, bet ir sprendžiant problemas bei ieškant sprendimų gyvenime. skaityti »

Kuo skiriamės nuo kaimynų, pirkdami naują išmanųjį?

Net 81 proc. Lietuvos gyventojų šiuo metu naudojamą išmanųjį telefoną įsigijo ne seniau nei prieš dvejus metus – rodo rinkos tyrimas. skaityti »

RRT skelbia išankstinius elektroninių ryšių rinkos 2016 m. III ketvirčio duomenis

Lietuvos Respublikos ryšių reguliavimo tarnyba (RRT) skelbia išankstinius 2016 m. III ketvirčio elektroninių ryšių rinkos duomenis. skaityti »