Oficialiai pristatytas išmanusis telefonas „Motorola Moto E“

Publikuota: 2014 m. gegužės 15 d. ketvirtadienis

Mobiliųjų įrenginių gamintoja kompanija „Motorola“, siekdama sumažinti išmaniųjų telefonų pirkėjų išlaidas, pristatė ekonominės klasės įrenginį „Motorola Moto E“. Kompanija paskelbė, kad prietaisą bus galima įsigyti be paslaugų sutarties ir už itin mažą kainą. Pavyzdžiui, 16 GB „iPhone 5s“ be sutarties kainuoja 649 dolerius, o „Moto E“ – 129 dolerius. „Mes stengiamės radikaliai pakeisti mobiliųjų telefonų industriją, kurdami kokybiškus ir visiems prieinamus išmaniuosius telefonus“, – teigė „Motorola“ atstovas savo tiklaraštyje.

Įrenginys yra analogiškas modeliui „Moto G“, tačiau turi plonesnį korpusą ir paprastesnę aparatinę įrangą. Produktas sveria 142 g, o korpuso storis siekia tik 6,2 mm. Telefone yra tik 4 GB duomenų kaupiklis ir 1 GB vidinės atminties, tačiau vartotojai gali praplėsti galimybes su „microSD“ kortele iki 32 GB. „Moto E“ turi „Android 4.4.2 KitKat“ operacinę sistemą, 1,2 Ghz dviejų branduolių „Qualcomm Snapdragon 200“ procesorių ir naujausią „Google“ programų versiją.

Telefone veikia 1,980 mAh talpos baterija. „Motorola“ teigia, kad įrenginio baterija vidutiniškai naudojant gali laikyti visą dieną. Svarbu paminėti, kad 4,3 colių ekranas yra atsparus vandeniui ir įstrižainės įbrėžimams, nes turi ploną ir lengvą „Corning Gorilla Glass 3“ apsaugą. Galinio vaizdo kamera – 5 megapikseliai. Be to, prietaise galima rasti solidų ryšio paketą: 3G, „Wi-Fi 802.11n“, „Bluetooth“, GPS, FM radijas. Čia yra ir „dual-SIM“ funkcija (GSM+GSM).

„Motorola Moto E“ pirkėjai gali pasirinkti norimą telefono spalvą: juodą, citrininę, mėlynai žalią (turkio). Taip pat yra galimybė pakeisti „Moto E“ galinį dangtelį.

Naujausias „Motorola“ įrenginys gegužės 13 d. pasirodė Indijoje, Jungtinėje Karalystėje, Brazilijoje, Meksikoje, Ispanijoje ir Kanadoje.

Šaltinis: penki.lt
Kopijuoti, platinti, skelbti bet kokią portalo News.lt informaciją be raštiško redakcijos sutikimo draudžiama.

facebook komentarai

Naujas komentaras


Captcha

susiję straipsniai

Lietuvoje informacinių ir ryšio technologijų plėtra išlieka stabili (170)

Tarptautinės telekomunikacijų sąjungos duomenimis, Lietuva užima 41 vietą pagal informacinių ir ryšio technologijų plėtrą šalyje. skaityti »

Lapkričio 21 d.– Pasaulinė televizijos diena

Pirmoji televizija atsirado dar 1884 m., o kaip ji pasikeitė iki šiol? skaityti »

Vilnius pateko į klestinčių išmaniųjų miestų 100-uką

Švedų IT bendrovė „Easypark“ ištyrė 500 pasaulio miestų, iš kurių atrinko 100, atitinkančių aukštą technologinį lygį pagal žmogaus potencialo plėtros indeksą. skaityti »

Po sunkių traumų ligoniams atsigauti padeda ir virtuali realybė (20)

Virtualiosios realybės technologija nebėra inovacija, skirta vien tik pramogauti, ją įvertino ir medikai. skaityti »

Kas sukūrė pirmąją kompiuterio programą?

Pirmoji programuotoja gyveno laikais, kai kompiuteriai dar net neegzistavo skaityti »

JAV kuriamas dronas, kuris įvykdęs užduotį tiesiog išnyksta

JAV kuriamas dronas, kuris po užduoties įvykdymo tiesiog išnyksta - mokslinei fantastikai prilyginami reikalavimai buvo išpildyti skaityti »

5 neįtikėtinos inovacijos, greitai tapsiančios mums prieinama realybe

Naujausi technologijų gamintojų išradimai kuriami siekiant ne tik palengvinti žmonių kasdienybę, bet ir praturtinti jų gyvenimus. skaityti »

Holografinis kompiuteris „Microsoft HoloLens“ atkeliavo į Lietuvos rinką

Holografinis kompiuteris „Microsoft HoloLens“ nuo šiol tapo prieinamas dar 29 naujose šalyse. Inovatyviu technologiniu įrenginiu nuo šiol galės džiaugtis ir lietuviai. skaityti »

Ar žinote, kam dar naudojamas šviesolaidinis kabelis?

Šiais laikais išgirdęs žodį „šviesolaidis“ arba „optinis kabelis“ iš karto pagalvoji apie internetą. Tačiau, pasirodo, šviesolaidinis kabelis naudojamas ne tik interneto ryšiui užtikrinti. skaityti »

Lietuviai kurs sistemą, užkertančią neteisėtus ir kenkėjiškus bepiločių orlaivių veiksmus

Nepaisant spartaus plėtros tempo, dronai vis dar laikoma nauja technologija, todėl Europos Sąjungos mastu bepiločių orlaivių naudojimas iki šiol nėra vieningai reglamentuotas. skaityti »