Oficialiai pristatytas išmanusis telefonas „Motorola Moto E“

Publikuota: 2014 m. gegužės 15 d. ketvirtadienis

Mobiliųjų įrenginių gamintoja kompanija „Motorola“, siekdama sumažinti išmaniųjų telefonų pirkėjų išlaidas, pristatė ekonominės klasės įrenginį „Motorola Moto E“. Kompanija paskelbė, kad prietaisą bus galima įsigyti be paslaugų sutarties ir už itin mažą kainą. Pavyzdžiui, 16 GB „iPhone 5s“ be sutarties kainuoja 649 dolerius, o „Moto E“ – 129 dolerius. „Mes stengiamės radikaliai pakeisti mobiliųjų telefonų industriją, kurdami kokybiškus ir visiems prieinamus išmaniuosius telefonus“, – teigė „Motorola“ atstovas savo tiklaraštyje.

Įrenginys yra analogiškas modeliui „Moto G“, tačiau turi plonesnį korpusą ir paprastesnę aparatinę įrangą. Produktas sveria 142 g, o korpuso storis siekia tik 6,2 mm. Telefone yra tik 4 GB duomenų kaupiklis ir 1 GB vidinės atminties, tačiau vartotojai gali praplėsti galimybes su „microSD“ kortele iki 32 GB. „Moto E“ turi „Android 4.4.2 KitKat“ operacinę sistemą, 1,2 Ghz dviejų branduolių „Qualcomm Snapdragon 200“ procesorių ir naujausią „Google“ programų versiją.

Telefone veikia 1,980 mAh talpos baterija. „Motorola“ teigia, kad įrenginio baterija vidutiniškai naudojant gali laikyti visą dieną. Svarbu paminėti, kad 4,3 colių ekranas yra atsparus vandeniui ir įstrižainės įbrėžimams, nes turi ploną ir lengvą „Corning Gorilla Glass 3“ apsaugą. Galinio vaizdo kamera – 5 megapikseliai. Be to, prietaise galima rasti solidų ryšio paketą: 3G, „Wi-Fi 802.11n“, „Bluetooth“, GPS, FM radijas. Čia yra ir „dual-SIM“ funkcija (GSM+GSM).

„Motorola Moto E“ pirkėjai gali pasirinkti norimą telefono spalvą: juodą, citrininę, mėlynai žalią (turkio). Taip pat yra galimybė pakeisti „Moto E“ galinį dangtelį.

Naujausias „Motorola“ įrenginys gegužės 13 d. pasirodė Indijoje, Jungtinėje Karalystėje, Brazilijoje, Meksikoje, Ispanijoje ir Kanadoje.

Šaltinis: penki.lt
Kopijuoti, platinti, skelbti bet kokią portalo News.lt informaciją be raštiško redakcijos sutikimo draudžiama.

facebook komentarai

Naujas komentaras


Captcha

susiję straipsniai

Artėja dabartinių išmaniųjų telefonų programėlių eros pabaiga

Žmonėms norisi, kad kažkas geriau už juos pačius žinotų, ko jiems reikia. skaityti »

Moterys – geresnės programuotojos!

Kaune vykusį renginį „GIRLS CAN CODE” kaitino diskusijos – tai kas vis dėlto geriau programuoja? skaityti »

Ekstremaliam pasinėrimui į žaidimą – 35 colių lenktas žaidimų monitorius

Vienas iš žymiausių pasaulyje monitorius gaminančių prekės ženklų AOC pristato savo naują 35-colių išlenktą ypač platų AGON žaidimų monitorių AG352QCX. skaityti »

„Microsoft“ ir „AI Group“ kartu dirbs prie dirbtinio intelekto projektų

Jungtinių Amerikos Valstijų technologijų bendrovė „Microsoft“ užmezgė partnerystę su dirbtinio intelekto srityje dirbančia „Open AI“. skaityti »

„Samsung“ susišlavė 35 prestižinius CES 2017 apdovanojimus

„Samsung Electronics“ šiemet buvo įvertinta 35 CES Inovacijų apdovanojimais. skaityti »

Atėjo šalčiai: kaip žiemą apsaugoti telefoną?

Žema oro temperatūra gali sulėtinti telefoną ar jį net sugadinti, todėl šiuo metų laiku įrenginiu reikia naudotis kiek kitaip nei įprastai. skaityti »

„Facebook“ pavers vaizdo įrašus meno kūriniais

Nauja programa naudos neuroninių tinklų technologiją, panašią kaip naudojama programoje „Prisma“, kuri meno kūriniais paverčia nuotraukas. skaityti »

Penktadalis lietuviškų el. knygų skaitytojų – emigrantai

Nuo šių metų rugpjūčio, kai lietuviška el. knygų platforma „Milžinas“ pasiūlė galimybę prenumeruoti turinį, vartotojų parsisiųstų knygų skaičius išaugo net 80 proc. ir peržengė 14 tūkst. ribą. skaityti »

Lietuvos nevyriausybinėms organizacijoms – nemokama debesų kompiuterija

Šią savaitę „Microsoft“ paskelbė, kad viso pasaulio, įskaitant ir Lietuvos, nevyriausybinės organizacijos (NVO) gali nemokamai naudotis debesų kompiuterijos platforma „Azure“. skaityti »

FinTech industrijos augimui – daugiau galimybių nustatyti klientus nuotoliniu būdu

Vyriausybė pritarė Finansų ministerijos siūlymui įteisinti daugiau priemonių, kurios leistų klientų tapatybę nustatyti nuotoliniu būdu. skaityti »