„Panasonic LUMIX GH3“ – naujos profesionalios fotografijos ir videografijos galimybės

Publikuota: 2012 m. rugsėjo 21 d. penktadienis

„Panasonic“ pristatė pranašiausią savo skaitmeninių keičiamo objektyvo fotoaparatų serijos narį – „LUMIX GH3“. Naujasis bendrovės fotoaparatas išsiskiria nepriekaištinga vaizdo ir nuotraukų kokybe bei patvariu ir kompaktiškos formos korpusu, sveriančiu vos 550 g (įskaitant bateriją ir atminties kortelę).

Siūlydamas profesionalias valdymo funkcijas tiek fotografuojant, tiek filmuojant, „LUMIX GH3“ leidžia gauti itin detalias nuotraukas ir filmuotus vaizdus panaudojant 16,05 mln. taškų raiškos „Live MOS“ tipo vaizdo jutiklį ir neįtikėtiną procesoriaus „Venus Engine“ vaizdų apdorojimo galią. Su ypatingai tiksliai ir sparčiai veikiančiu autofokusavimo režimu, užtikrinančiu profesionalius rezultatus bet kokioje situacijoje, visada galima užfiksuoti norimą akimirką nepraleidžiant nė menkiausių detalių.

„LUMIX G“ ekosistema nuolatos išplečia inovacijų ribas, o „LUMIX GH3“ yra dar vienas svarbus žingsnis į priekį šioje srityje. Funkcijų skaičius ir suteikiamos galimybės kartu su intuityvia valdymo patirtimi paverčia „LUMIX GH3“ galingu ir universaliu įrankiu, skirtu profesionalams ir rimtiems mėgėjams. Ieškantieji aukštos kokybės fotoaparato su keičiamais objektyvais neabejotinai įvertins „LUMIX GH3“. Jo siūlomos filmavimo ypatybės yra išskirtinės, o nuotraukų kokybė – nepriekaištinga. Didžiuojamės inovacijomis mūsų naujajame „LUMIX GH3“, – sako „Panasonic“ skaitmeninių fotoaparatų verslo vadovas ir vaizdo padalinio direktorius Ichiro Kitao.

Filmavimo funkcijos – maksimali kokybė

Naujasis „LUMIX GH3“ vaizdo, kai filmuojama su keičiamų objektyvų tipo fotoaparatu, kokybės standartus pakelia į naują lygį. Šio fotoaparato vaizdo jutiklio patobulinimai leidžia fiksuoti vaizdus pritrenkiančia „Full HD“ raiška: 1920x1080 taškų 60/50 kadrų per sekundę AVCHD formate (duomenų srautas sudaro iki 28 Mb/s) arba 1920x1080 taškų 30/25 kadrų per sekundę MOV formatu (duomenų srautas sudaro iki 72 Mb/s).

Todėl ar filmuotumėte statišką interviu, ar greitai besikeičiančią veiksmo sceną, galimybė rinktis iš trijų vaizdo failų tipų – MP4, MOV ir AVCHD, reiškia, kad visada turėsite atitinkamai užduočiai tinkančius įrankius. Naudojantis vaizdo medžiagos įrašymu be kompresijos nereikės leistis į kompromisus dėl jos kokybės.

Net ir prasto apšvietimo aplinkoje galima užfiksuoti visas detales ir išgauti kvapą gniaužiančią vaizdo kokybę dėl plataus ISO reikšmių spektro, siekiančio nuo ISO 200 iki ISO 12800 standartiniame režime arba nuo ISO 125 iki ISO 25600 išplėstiniame režime.

Be to, filmavimo režime palaikomos trijų tipų autofokusavimo funkcijos – nuolatinis autofokusavimo režimas, autofokusavimas sekant ir pagal veido atpažinimą, – užtikrina, kad pagrindinis objektas ar veidas kadre visuomet išliks ryškus net keičiantis jo buvimo vietai.

Profesionalios galimybės kelionėje

Naujasis „LUMIX GH3“ yra pasirengęs nuotykiams nuo atokaus kaimelio filmavimo iki vabzdžių džiunglių gilumoje fotografavimo. Šis lengvas ir kompaktiškas fotoaparatas yra pasiruošęs sutikti iššūkius kartu su jumis – jis yra atsparus oro sąlygomis, apsaugotas nuo dulkių ir drėgmės, patogiai priglunda delne. Be to, didelės raiškos 16,05 mln. taškų jutiklis su specialiomis triukšmo mažinimo technologijomis „3D Noise Reduction“ ir „Multi-process Noise Reduction“ fiksuojamuose kadruose leidžia išgauti autentiškas ir įstabias spalvas.

„LUMIX GH3“ taip pat turi itin sparčiai veikiančią ir tikslią autofokusavimo sistemą „Light Speed AF“, kuri suteikia galimybę užfiksuoti net ir labai greitai judančius objektus su aukščiausio ryškumo ir tikslumo lygiu. Sparčiojo fotografavimo režime galima fiksuoti nuotraukas iki 6 kadrų per sekundę sparta su maksimalia raiška ir 20 kadrų per sekundę sparta pasirinkus 4 mln. taškų raišką. Tai reiškia, kad profesionalūs fotografai gali padaryti idealų kadrą net tada, kai jie patys juda.

Parinkti nuotraukos kompoziciją galima dviem patogiais būdais – žvelgiant pro fotoaparato vaizdo 1744 tūkst. taškų raiškos OLED ieškiklį arba naudojantis 7,5 cm skersmens 614 tūkst. raiškos reguliuojamo kampo OLED ekranėliu. Be to, tylusis „LUMIX GH3“ užraktas reiškia, kad bandant užfiksuoti norimą kadrą tam nesutrukdys pašaliniai fotoaparato garsai.

Platus suderinamumas ir „Wi-Fi“ funkcijos

Galingas ir universalus fotoaparatas „LUMIX GH3“ taip pat yra suderinamas su plačiu papildomų įrenginių spektru. Fotoaparatas turi sinchroninę jungtį ir leidžia prijungti studijoje naudojamą šviesos šaltinį, prie jo galima prijungti kitus profesionalaus tipo priedus, pavyzdžiui, triukšmą mažinantį kryptinį mikrofoną prie 3,5 mm audio jungties. Ilgesniam darbo laikui ir didesniam lankstumui skirtas papildomas vertikalus „LUMIX GH3“ laikiklis su baterijomis leidžia fotografuoti ilgiau ir suteikia daugiau stabilumo.

Su „LUMIX G“ serijai priklausančiu „LUMIX GH3“ galima naudoti pasaulyje plačiausią „Micro Four Thirds“ tipo objektyvų ir kitų priedų pasirinkimą, kuris užtikrins, kad turėsite visą reikalingą įrangą užfiksuoti kiekvienam momentui. Tarp jų yra ir naujieji „Panasonic“ aukštos kokybės oro sąlygoms atsparūs „LUMIX G X“ serijos 12-35 mm ir 35-100 mm objektyvai.

Integruotos belaidžio ryšio „Wi-Fi“ galimybės suteikia daugiau laisvės ir užtikrina naujas galimybes profesionalios fotografijos ir filmavimo srityje. Speciali programėlė „LUMIX Link“, skirta išmaniajam telefonui ar planšetiniam kompiuteriui su „iOS“ ar „Android“ operacinėmis sistemomis leidžia nuotoliniu būdu valdyti tokias fotoaparato funkcijas kaip užrakto paleidimo mechanizmą ir daryti nuotraukas neprisilietus prie fotoaparato.

Be to, daugiau nebereikia nešiotis duomenų perkėlimo kabelių, nes visą vaizdo medžiagą greitai ir lengvai galima  perkelti į nuotolinius serverius naudojantis paslauga „LUMIX CLUB Cloud Sync“. Taupydamas laiką ir leisdamas išvengti papildomų rūpesčių „LUMIX GH3“ atpažįsta patikimus interneto tinklus, pavyzdžiui, namų tinklą, ir gali automatiškai atnaujinti nuotoliniuose serveriuose saugomą nuotraukų archyvą

Šaltinis: pranešimas spaudai
Kopijuoti, platinti, skelbti bet kokią portalo News.lt informaciją be raštiško redakcijos sutikimo draudžiama.

facebook komentarai

Naujas komentaras


Captcha

susiję straipsniai

„Canon“ papildė IXUS ir „PowerShot“ fotoaparatų serijas

Atnaujintą kompaktinių skaitmeninių fotoaparatų kategoriją „Canon“ papildo nauja kolekcija – trimis daug kartų vaizdą artinančiais fotoaparatais IXUS ir naujuoju „PowerShot“ modeliu. skaityti »

Lietuvoje informacinių ir ryšio technologijų plėtra išlieka stabili (170)

Tarptautinės telekomunikacijų sąjungos duomenimis, Lietuva užima 41 vietą pagal informacinių ir ryšio technologijų plėtrą šalyje. skaityti »

Lapkričio 21 d.– Pasaulinė televizijos diena

Pirmoji televizija atsirado dar 1884 m., o kaip ji pasikeitė iki šiol? skaityti »

Vilnius pateko į klestinčių išmaniųjų miestų 100-uką

Švedų IT bendrovė „Easypark“ ištyrė 500 pasaulio miestų, iš kurių atrinko 100, atitinkančių aukštą technologinį lygį pagal žmogaus potencialo plėtros indeksą. skaityti »

Po sunkių traumų ligoniams atsigauti padeda ir virtuali realybė (20)

Virtualiosios realybės technologija nebėra inovacija, skirta vien tik pramogauti, ją įvertino ir medikai. skaityti »

Kas sukūrė pirmąją kompiuterio programą?

Pirmoji programuotoja gyveno laikais, kai kompiuteriai dar net neegzistavo skaityti »

JAV kuriamas dronas, kuris įvykdęs užduotį tiesiog išnyksta

JAV kuriamas dronas, kuris po užduoties įvykdymo tiesiog išnyksta - mokslinei fantastikai prilyginami reikalavimai buvo išpildyti skaityti »

5 neįtikėtinos inovacijos, greitai tapsiančios mums prieinama realybe

Naujausi technologijų gamintojų išradimai kuriami siekiant ne tik palengvinti žmonių kasdienybę, bet ir praturtinti jų gyvenimus. skaityti »

Holografinis kompiuteris „Microsoft HoloLens“ atkeliavo į Lietuvos rinką

Holografinis kompiuteris „Microsoft HoloLens“ nuo šiol tapo prieinamas dar 29 naujose šalyse. Inovatyviu technologiniu įrenginiu nuo šiol galės džiaugtis ir lietuviai. skaityti »

Ar žinote, kam dar naudojamas šviesolaidinis kabelis?

Šiais laikais išgirdęs žodį „šviesolaidis“ arba „optinis kabelis“ iš karto pagalvoji apie internetą. Tačiau, pasirodo, šviesolaidinis kabelis naudojamas ne tik interneto ryšiui užtikrinti. skaityti »

Lietuviai kurs sistemą, užkertančią neteisėtus ir kenkėjiškus bepiločių orlaivių veiksmus

Nepaisant spartaus plėtros tempo, dronai vis dar laikoma nauja technologija, todėl Europos Sąjungos mastu bepiločių orlaivių naudojimas iki šiol nėra vieningai reglamentuotas. skaityti »