Pristatytas naujasis LG flagmanas „G2“

Publikuota: 2013 m. rugpjūčio 8 d. ketvirtadienis

Niujorke „LG Electronics“ (LG) oficialiai pristatė naują flagmaną – išmanųjį telefoną „LG G2“. Tai pirmasis aukštos klasės telefonų serijos „G“ atstovas. Jis buvo kuriamas atsižvelgiant į vartotojų laisvalaikio ir elgesio tyrimą, todėl išsiskiria ergonomišku dizainu, didesniu kiekiu praktiškų funkcijų ir intuityvia vartotojo sąsaja. 

„Šiandien inovacijas apibrėžiame kaip vartotojams pritaikytą technologiją. Plėtodami inovacijas visuomet atsižvelgiame į vartotojų poreikius. Ne išimtis ir „LG G2“. Kurdami šį telefoną atlikome vartotojų tyrimą – tai padėjo sukurti kol kas geriausią telefoną LG istorijoje“, – sakė Jong-seok Park, „LG Electronics Mobile Communications Company“ prezidentas ir vykdomasis direktorius.

„LG G2“ yra pirmasis rinkoje išmanusis telefonas, neturintis šonuose mygtukų – jie išdėstyti korpuso gale. Ši dizaino koncepcija kilo, atsižvelgiant į vartotojų tyrimą, kuris parodė, kad kuo platesnis tampa telefonas, tuo sudėtingiau pasiekti šoninius mygtukus. Tuo tarpu laikant telefoną delne, pirštai natūraliai laikomi gale. Perkelti garso reguliavimo mygtuką paskatino ir faktas, kad kalbėdami ir tuo pačiu reguliuodami šone  įmontuotą mygtuką vartotojai dažnai išmeta telefoną.

Gale esantis mygtukas skirtas ne tik reguliuoti garso stiprumą. Ilgiau palaikius mygtuką atveriama funkcija „QuickMemo“ ir kamera. Jei telefonas guli ant paviršiaus ekranu į viršų, nebūtina jo apversti, kad paspausti mygtuką gale. Specialios funkcijos „KnockON“ dėka užtenka bakstelėti dukart per ekraną.

„LG G2“ turi 5,2 colių Full HD ekraną, pritaikytą patogiai valdyti jį viena ranka. Technologija „Dual Routing“ sumažina ekrano rėmelio plotį iki 2,65 mm šonuose. Ekranui naudojama IPS matrica atkuria aukštos kokybės grafiką, tikslias spalvas ir ryškų vaizdą be iškraipymo.

„LG G2“ grafikos procesoriaus atmintis (GRAM) sumažina ekrano energijos sunaudojimą iki 26 proc. ir padidina bendrą įrenginio naudojimo laiką apie 10 proc. 3000 mAh baterija leidžia pilnai naudotis telefonu visą dieną.

„LG G2“ kamera turi optinį vaizdo stabilizatorių (OIS), kuris užtikrina ryškų ir aiškų vaizdą net ir fiksuojant judesį ar prietemoje. Daugelis dabartinių telefonų kamerų su OIS siūlo nuo 4 iki 8 megapikselių rezoliuciją. „G2“ turi 13 megapikselių rezoliucijos kamerą. Funkcijos „Super Resolution“ ir „Multi-point AF“ padeda išlaikyti vaizdą sufokusuotą.

Telefonams siūlant vis daugiau galimybių naudotis daugialypės terpės turiniu, didėja vartotojų poreikis kokybiškam garsui. Jie tikisi, kad siūlomos pramogos – televizijos laidos, filmai ar žaidimai – pasiūlys tiek pat kokybišką garsą, kaip ir vaizdą. „LG G2“ pirmasis rinkoje turės kokybišką 24 bit/192 kHz „Hi-Fi“ garso sistemą.

Praktiška vartotojo sąsaja LG atlikta vartotojų tyrimas atskleidė, kad dažniausiai naudojamos telefonų savybės yra bazinės, praktiškiausios. Tai galimybė skambinti, rašyti SMS, naudotis socialiniais tinklais ar žemėlapiais. Atsižvelgiant į praktiškų funkcijų poreikį, „LG G2“ telefonas pasipildė naujomis funkcijomis: - „Answer Me“ – leidžia automatiškai atsakyti į skambučius vos tik pridėjus telefoną prie ausies tais atvejais, kai nustatytas tylus telefono garsas. - „Plug & Pop“ – prijungus ausines ar USB jungtį automatiškai rekomenduoja susijusius nustatymus ar savybes. - „Text Link“ – leidžia tam tikrą tekstinės žinutės dalį perkelti ir išsaugoti užrašinėje ar kalendoriuje, pagal ją vykdyti paiešką žemėlapyje ar internete. - „QuickRemote“ – ji leidžia telefoną panaudoti kaip nuotolinio valdymo pultelį, jį prisitaikyti valdyti kelius įrenginius priderinant kiekvienam jam reikalingą valdiklių išdėstymą ekrane. - „Slide Aside“ – leidžia lengvai naudotis keliomis programomis vienu metu, jų „langus“ keisti tiesiog nuslenkant atidarytą programėlę į šoną bakstelėjus ekraną pirštu. - „Guest Mode“ – apsaugo savininko privatumą, nes leidžia jam nustatyti prieigą tik prie tam tikrų programų, kai telefonu naudojasi kitas žmogus. 

Naujasis telefonas veikia su „Qualcomm Snapdragon 800“ procesoriumi, kuris suteikia spartų veikimą, turtingą grafiką ir efektyvų baterijos naudojimą.

„LG G2“ bus pristatyta įvairiose pasaulio šalyse per sekančias aštuonias savaites, pradedant Pietų Korėja, Šiaurės Amerika ir Europa.

Šaltinis: pranešimas spaudai
Kopijuoti, platinti, skelbti bet kokią portalo News.lt informaciją be raštiško redakcijos sutikimo draudžiama.

facebook komentarai

Naujas komentaras


Captcha

Kokią ateitį pranašauja „Microsoft“

„Microsoft“ Tyrimų skyriaus darbuotojai prognozuoja, kad per artimiausius dešimt metų išnyks paieškos laukelis, naudojamas interneto puslapiuose, o virtualioji realybė taps neatsiejama nuo realybės. skaityti »

„Cisco Systems Inc.“ pajamos iš paslaugų išaugo

Pajamos iš „Cisco Systems Inc.“ teikiamų paslaugų išaugo 7,5 proc. Daugiausia paslaugų sudarė tinklo įrangos atnaujinimo darbai, taip pat įsigytos įrangos priežiūra. skaityti »

IRT studentai Europos Sąjungos lyderiams įteikė „Skaitmeninės Europos manifestą“

74-ių informacinių ir technologijų studentų grupė iš visos Europos parengė ir Europos Sąjungos lyderiams pristatė „Rytojaus skaitmeninės Europos manifestą“ (angl. Manifesto for the Digital Europe of Tomorrow). skaityti »

Pasaulinėje informacinių technologijų ataskaitoje Lietuva užima 29-ą vietą

Pasaulio ekonomikos forumo parengtoje Pasaulinėje informacinių technologijų ataskaitoje, kurioje skelbiamas Įtinklinto pasirengimo indeksas, įvertinantis valstybių galimybes išnaudoti informacinių ir ryšių technologijų potencialą, 2016 m. Lietuva, surinkusi 4,9 taško iš 7 galimų, užima 29-ą vietą tarp 139 pasaulio valstybių. skaityti »

„Dell Technologies“ ištyrė įmonių pasirengimą skaitmeninei revoliucijai

Skaitmeninės technologijos ne tik negrįžtamai keičia visas veiklos sritis – kaip mes gyvename, dirbame ir bendraujame, bet ir diktuoja pokyčių kryptį verslui bei ištisiems pramonės sektoriams. skaityti »

E. sveikata – greita, patogu ir paprasta

Nuo 2016 m. Lietuvos sveikatos priežiūros įstaigos pradėjo naudoti sukurtus e. sveikatos sprendimus, t. y. įstaigų informacines sistemas kartu su centrine e. sveikatos informacine sistema (ESPBI IS). skaityti »

Lietuva – viena iš debesų kompiuterijos naudojimo lyderių

Lietuvos verslas itin sparčiai pritaiko debesų kompiuterijos sprendimus savo veiklai. Tarp 15 Centrinės ir Rytų Europos šalių Lietuvos bendrovės yra pirmajame trejetuke pagal tai, kokią dalį jų versle užima debesų kompiuterijos sprendimai. skaityti »

Lietuvos moksleiviai į virtualią realybę kels žymiausius Baltijos kaimynių objektus

Gebėjimas programuoti gali padėti ne tik profesinėje karjeroje, bet ir sprendžiant problemas bei ieškant sprendimų gyvenime. skaityti »

Kuo skiriamės nuo kaimynų, pirkdami naują išmanųjį?

Net 81 proc. Lietuvos gyventojų šiuo metu naudojamą išmanųjį telefoną įsigijo ne seniau nei prieš dvejus metus – rodo rinkos tyrimas. skaityti »

RRT skelbia išankstinius elektroninių ryšių rinkos 2016 m. III ketvirčio duomenis

Lietuvos Respublikos ryšių reguliavimo tarnyba (RRT) skelbia išankstinius 2016 m. III ketvirčio elektroninių ryšių rinkos duomenis. skaityti »