Rinkoje pristatomas LG flagmanas „Optimus G“

Publikuota: 2012 m. rugsėjo 18 d. antradienis

Pietų Korėjoje įvyko pasaulinis „LG Electronics“ (LG) flagmano „LG Optimus G“ pristatymas. Tai sparčiausias rinkoje telefonas su galingu keturių branduolių procesoriumi „Snapdragon S4 Pro“, unikalia vartotojo sąsaja (UX) ir pailgintu baterijos veikimo laiku.

„Optimus G savo funkcijomis ir techninėmis savybėmis yra galingiausias ir greičiausias telefonas tiek LG istorijoje, tiek ir šiuo metu rinkoje. Telefonas leis sparčiai ir sklandžiai atlikti įvairias užduotis, naudotis keliomis funkcijomis ar programomis vienu metu“, – sakė Dr. Jong–seok Park, „LG Electronics Mobile Communications Company“ prezidentas ir vykdomasis direktorius.

„LG Optimus G“ turi savybę, vadinamą „cross–tasking“, kuri leidžia vienu metu ne tik įjungti kelias funkcijas, bet ir sklandžiai atlikti kompleksines sudėtingas užduotis. Keletas naujos „LG Optimus G“ funkcijų, kurioms pilnai atlikti reikalinga „cross–tasking“ savybė:

• „QSlide Function“ – rodo du skirtingus pilnus ekranus vienu metu pagrindiniame ekrane, todėl leidžia tolygiai naudotis keliomis funkcijomis, pvz.: rašyti SMS žinutę ir ieškoti vaizdo įrašų internete.

• „Live Zooming“ – leidžia priartinti vaizdą penkis kartus.

• „Dual Screen Dual Play“ – atvaizduoja telefono ekraną televizoriuje, taip pat gali rodyti skirtingus vaizdus kiekviename iš ekranų. Pvz.: televizoriaus ekrane galima peržiūrėti prezentaciją iš telefono, o tuo pačiu metu telefono ekrane žymėtis pastabas.

• „QuickMemo“ – leidžia rašyti, piešti, žymėtis pastabas tiesiai telefono ekrane, akimirksniu pasidalinti jomis internete ar išsaugoti kaip paveikslėlį. „QuickMemo“ funkcija leidžia užrašyti telefono numerį tiesiai ekrane, o jį paspaudus įjungti numerio rinkimo funkciją.

• „Screen Zooming“ – leidžia priartinti ar nutolinti vaizdą naudojantis muzikos grotuvu, el. paštu, rašant pranešimus ar peržiūrint nuotraukų galerijos aplankus. Jis taip pat leidžia keisti teksto dydį ir užsklandas.

• „Application Link“ – tai funkcija visiems skubantiems. Ji ekrane atveria iš anksto įjungtas funkcijas (el. paštą, kalendorių, orus ir t.t.) vos tik išjungiamas žadintuvas ryte.

• „Icon Personalizer“ – leidžia pritaikyti piktogramų dydį, pridėti paveikslėlį, taip greičiau surasti dažniausiai naudojamos programas.

„LG Optimus G“ turi 13 MP kamerą, kuri išsiskiria išmaniosiomis savybėmis. Viena jų – „Time Catch Shot“. Ji leidžia vartotojams pasirinkti geriausią kadrą tarp visų dar prieš nuspaudžiant fiksavimo mygtuką. „Cheese Shutter“ įjungia fotografavimo funkciją pagal balso komandas: „cheese“, LG arba „smile“. „Smart Shutter“ priderina vaizdą pagal kameros vibraciją ar objektų judėjimą, todėl garantuoja kokybiškus, „neišplaukiančius“ vaizdus. O funkcija „Low Light Shot Noise Reduction“ turi šviesos stebėjimo sistemą, kuri aktyvuojama tuomet, kai prastas apšvietimas ar yra daug triukšmo vaizde.

„LG Optimus G“ turi juodos spalvos monobloko korpusą, kuris vizualiai atrodo kaip stiklas su metalinėmis detalėmis. Poliarizuotas paviršius sukuria trijų dimensijų iliuziją. Toks korpusas atspindi skirtingus paviršius, atsižvelgiant į žiūrėjimo kampą ir apšvietimą.

„LG Optimus G“ išsiskiria kaip sparčiausias rinkoje telefonas su galingu „Qualcomm Snapdragon S4 Pro“ keturių branduolių procesoriumi. Pažangiausios technologijos, kaip „Zerogap Touch“ ir „True HD IPS“ ekranas, pagamintas „LG Innotek“ ir „LG Display“ rodo labai ryškų ir aiškų vaizdą. „LG Chem“ sukurta baterija turi 800 įkrovimo ciklų, net 80 proc. daugiau nei įprastose baterijose.

Jau kitą savaitę „LG Optimus G“ prekyba bus pradėta Pietų Korėjoje, o nuo spalio mėnesio – ir didžiosiose pasaulio rinkose.

„LG Optimus G“ techninės charakteristikos:

– mikroschemų rinkinys: Qualcomm Snapdragon S4 Pro, 1,5 GHz keturių branduolių procesorius, 4G LTE ryšys;

– operacinė sistema: „Android 4.0 Ice Cream Sandwich“;

– tinklai: 2G / 3G / 4G LTE;

– ekranas: 4,7 colių WXGA True HD IPS+ (1280x768 taškai)/ 15:9 ekrano santykis;

– atmintis: 32 GB;

– RAM: 2 GB DDR;

– kamera: 13 MP arba 8 MP galinė/ 1,3 MP priekinė;

– baterija: 2100 mAh (570Wh/L)/ kalbėjimo laikas: 15 val./ budėjimo laikas: 334 val.

– dydis: 131,9 x 68,9 x 8,45 mm;

– svoris: 145 g;

– kiti duomenys: Bluetooth 4.0, Wi–Fim USB 2.0 HS, A–GPS, MHL, DLNA, NFC.

Šaltinis: pranešimas spaudai
Kopijuoti, platinti, skelbti bet kokią portalo News.lt informaciją be raštiško redakcijos sutikimo draudžiama.

facebook komentarai

Naujas komentaras


Captcha

Lietuvoje informacinių ir ryšio technologijų plėtra išlieka stabili (170)

Tarptautinės telekomunikacijų sąjungos duomenimis, Lietuva užima 41 vietą pagal informacinių ir ryšio technologijų plėtrą šalyje. skaityti »

Lapkričio 21 d.– Pasaulinė televizijos diena

Pirmoji televizija atsirado dar 1884 m., o kaip ji pasikeitė iki šiol? skaityti »

Vilnius pateko į klestinčių išmaniųjų miestų 100-uką

Švedų IT bendrovė „Easypark“ ištyrė 500 pasaulio miestų, iš kurių atrinko 100, atitinkančių aukštą technologinį lygį pagal žmogaus potencialo plėtros indeksą. skaityti »

Po sunkių traumų ligoniams atsigauti padeda ir virtuali realybė (20)

Virtualiosios realybės technologija nebėra inovacija, skirta vien tik pramogauti, ją įvertino ir medikai. skaityti »

Kas sukūrė pirmąją kompiuterio programą?

Pirmoji programuotoja gyveno laikais, kai kompiuteriai dar net neegzistavo skaityti »

JAV kuriamas dronas, kuris įvykdęs užduotį tiesiog išnyksta

JAV kuriamas dronas, kuris po užduoties įvykdymo tiesiog išnyksta - mokslinei fantastikai prilyginami reikalavimai buvo išpildyti skaityti »

5 neįtikėtinos inovacijos, greitai tapsiančios mums prieinama realybe

Naujausi technologijų gamintojų išradimai kuriami siekiant ne tik palengvinti žmonių kasdienybę, bet ir praturtinti jų gyvenimus. skaityti »

Holografinis kompiuteris „Microsoft HoloLens“ atkeliavo į Lietuvos rinką

Holografinis kompiuteris „Microsoft HoloLens“ nuo šiol tapo prieinamas dar 29 naujose šalyse. Inovatyviu technologiniu įrenginiu nuo šiol galės džiaugtis ir lietuviai. skaityti »

Ar žinote, kam dar naudojamas šviesolaidinis kabelis?

Šiais laikais išgirdęs žodį „šviesolaidis“ arba „optinis kabelis“ iš karto pagalvoji apie internetą. Tačiau, pasirodo, šviesolaidinis kabelis naudojamas ne tik interneto ryšiui užtikrinti. skaityti »

Lietuviai kurs sistemą, užkertančią neteisėtus ir kenkėjiškus bepiločių orlaivių veiksmus

Nepaisant spartaus plėtros tempo, dronai vis dar laikoma nauja technologija, todėl Europos Sąjungos mastu bepiločių orlaivių naudojimas iki šiol nėra vieningai reglamentuotas. skaityti »