„Samsung Galaxy Camera“ – fotoaparatas su išmaniojo telefono funkcijomis

Publikuota: 2012 m. gruodžio 13 d. ketvirtadienis

„Samsung Galaxy Camera“ – mobiliųjų įrenginių ir fotoaparatų technologijas sujungęs prietaisas, kuriame įdiegta „Android 4.1“ („Jelly Bean“) operacinė sistema, 16 mln. vaizdo elementų BSI CMOS vaizdo jutiklis ir objektyvas su 21 karto optinio priartinimo funkcija. Šiuo išmaniuoju fotoaparatu tuo pat metu galima fiksuoti nuotraukas ir naudotis šiuolaikinio išmaniojo telefono funkcijomis. Užfiksuotus vaizdus galima redaguoti fotoaparate ir, prisijungus prie interneto per „Wi–Fi“ ar 3G ryšį, siųsti nuotraukas elektroniniu paštu, kelti į socialinius tinklus. Fotoaparato kaina Lietuvoje – apie 1480 Lt.

Pasak fotoaparatą testuojančio profesionalaus mados ir įžymybių fotografo Gedmanto Kropio, tai prietaisas, naudingas mėgėjui ir puikiai praverčiantis profesionalui: „Galaxy Camera“ – kompaktiškas ir greitas fotoaparatas, todėl jį patogu nešiotis kasdien ir prireikus bet kada fiksuoti tai, ką įdomaus matai aplinkui. Labiau įgudusiems fotografams galimybę eksperimentuoti suteikia rankinio nustatymo režimai, o objektyvo 21 karto optinio priartinimo funkcija daro įspūdį ir profesionalui„. Ne mažiau naudinga Gedmantui atrodo išmanioji fotoaparato galimybių pusė – “Vos keliais mygtukų paspaudimais prisijungus prie interneto nuotraukas patogu persiųsti elektroniniu paštu, kelti į „Facebook“, todėl galiu taupyti laiką ir daugiau jo skirti inspiracijų paieškai, idėjos kūrimui".

Visi „Galaxy Camera“ naudotojai gauna galimybę užfiksuotus vaizdus kelti ir saugoti „Debesies“ serveryje „Dropbox“ (iki 50 GB talpos). Įdiegtos vaizdo atkūrimo funkcijos, drauge su „Smart Pro modes“, leidžia gauti profesionalios kokybės nuotraukas ir vaizdo įrašus. Jos efektyviai veikia su fotoaparate įdiegta naujausia operacine sistema „Android 4.1“ („Jelly Bean“), kuri leidžia naudotis daugybe nuotraukų redagavimo ir kitų programų, kurios parsisiunčiamos taip pat, kaip ir naudojant išmanųjį telefoną.

Fotoaparate įrengtas 4,8 colio (12 cm) įstrižainės „HD Super Clear“ lietimui jautrus ekranas. Įdiegta valdymo balsu funkcija, todėl daugybę funkcijų, pavyzdžiui, vaizdo artinimo ir fotografavimo, galima valdyti balsu. Fotoaparato nuotraukos: http://www.samsung.com/lv/promotions/galaxycamera/#tnGallery.

Nuo gruodžio 13 iki sausio 3 d. vyksta „Samsung Galaxy Camera“ nuotraukų konkursas, kurio nugalėtoją mados ir įžymybių fotografas Gedmantas Kropis pakvies tapti jo fotosesijos veidu. Daugiau informacijos apie konkursą: http://www.musustilius.lt/mano–zvaigzdes–akimirka.

Šaltinis: pranešimas spaudai
Kopijuoti, platinti, skelbti bet kokią portalo News.lt informaciją be raštiško redakcijos sutikimo draudžiama.

facebook komentarai

Naujas komentaras


Captcha

susiję straipsniai

„Samsung“ fotoaparatui ir vaizdo atkūrimo įrenginiams – keturi TIPA apdovanojimai

„Samsung Electronics“ pelnė 2013 m. Vaizdo ir fototechnikos spaudos asociacijos („Technical Image Press Association“) apdovanojimus keturiose kategorijose: „Geriausio pažangaus CSC fotoaparato“ (NX300 modelis), „Geriausio mobiliojo vaizdo atkūrimo įrenginio“ („Galaxy Camera“ mode... skaityti »

Kino pramonė ar televizoriai – kas pirmesni?

Besirenkant naują televizorių, geresnei vaizdo kokybei skiriamas bene didžiausias dėmesys, todėl natūralu, kad šiuo metu rinkoje vis dažniau atsigręžiama ir į 4K raišką. skaityti »

Keičiasi įmonių požiūris į gamybos modernizaciją

Naujausia Lietuvos pramonininkų konfederacijos atlikta 150 didžiausių Lietuvos įmonių vadovų apklausa rodo, kad įmonių požiūris į gamybos modernizaciją keičiasi - pramonės įmonės vis dažniau investuoja į moderniąją pramonę. skaityti »

B. Geitsas neleido vaikams naudotis išmaniaisiais telefonais iki 14 metų

Ne vienas technologijų įmonių vadovas riboja išmaniųjų prietaisų naudojimą savo vaikams. skaityti »

Lietuvos įmonės investuoja į inovacijas

Per pastaruosius trejus metus inovacijas Lietuvoje diegė daugiau nei pusė, t.y. 53 proc. įmonių. skaityti »

Kibernetinis saugumas ir dirbtinis intelektas – ateities inovacija?

Ateis tokia diena, kai programuotojai galės perleisti savo darbą pačioms save mokančioms mašinoms, kompiuteriai gebės mokytis, naudotis tomis žiniomis, kurias sukaupė iš daugybės visų mūsų naudojamų įrenginių. skaityti »

Vilniuje bus pristatytas „Tesla Gigafactory“ gamykloje dirbantis robotas

Naujausi robotai niekuo neprimena žmogaus, o ekspertai aiškina, jog ateitis, kurioje jie padaro visus mūsų darbus, yra veikiau tik graži fantazija. skaityti »

Ar verslas pasirengęs dar vienai pramonės revoliucijai?

Ketvirtoji pramonės revoliucija, dar vadinama daiktų internetu, – tai ne ateitis, tai jau šių dienų realybė. Taip teigia ietuvos pramonininkų konfederacijos prezidentas Robertas Dargis. skaityti »

Lietuva siekia tapti Baltijos regiono informacinių technologijų kompetencijų centru

Lietuva laimėjo galimybę steigti pirmąjį Baltijos regione informacinių ir komunikacijos technologijų kompetencijų centrą. skaityti »

„Dell“ pirmoji rinkoje pakuotėms panaudojo iš vandenynų surinktą plastiką

Amerikiečių IT įmonė „Dell“ surado būdą taršai sumažinti: netrukus rinkoje pasirodys vieni naujausių bei pažangiausių kompiuterių – „XPS 13 2-in-1“, kurių pakuotės pagamintos iš vandenynuose surinkto plastiko. skaityti »

Besirenkantiems planšetę: svarbiausių parametrų ketvertukas

Norintiems nusipirkti iš tiesų gerą planšetę, ekspertai rekomenduoja nepatingėti ir atkreipti dėmesį į svarbiausius parametrus bei savybes. Kokios jos? skaityti »