„Samsung Galaxy Note“ – oficialus mados savaičių telefonas

Publikuota: 2012 m. vasario 9 d. ketvirtadienis

Mados savaitės sugeba prikaustyti žmonių, neabejingų šiai kūrybos sričiai, dėmesį visame pasaulyje. Nors žiūrovams paprastai pasiekiama tik išorinė – šviesų nutvieksta pusė, ne ką mažiau intriguoja ir kolekcijų pristatymų užkulisiai. Šiais metais technologijų kompanija „Samsung“, bendradarbiaujanti su „Next Model Management“ agentūra, pasirūpino, kad mados entuziastai turėtų galimybę stebėti kolekcijų pristatymo užkulisius. Išmanusis „Samsung“ telefonas „Galaxy Note“ leidžia išvysti tai, ką mato garsiausi pasaulio modeliai.

„Galaxy Note“ mados redaktoriui Derekui Blasbergui (Style.com, V ir VMAN, Harper’s Bazaar) ir tokioms modelių pasaulio įžymybėms kaip Kendra Spears, Anja Rubik, Karlie Kloss, Arizona Muse, Abbey Lee Kershaw, Aline Weber, Ruby Aldridge ir Shanina Shaik padeda planuoti dienotvarkę, susiekti ir be vargo dalintis įspūdžiais iš mados savaičių renginių su mados entuziastais visame pasaulyje.

Niujorke, Londone, Milane ir Paryžiuje su šiuo kompaktišku, bet labai funkcionaliu įrenginiu modeliai fiksuos pikantiškas nuotraukas bei vaizdo įrašus iš kolekcijų pristatymų, jų užkulisių ar vakarėlių ir jais dalinsis su „Twitter“, „Facebook“ ir kt. socialinių tinklų lankytojais visame pasaulyje. „Galaxy Note“, kaip nė vienas kitas išmanusis telefonas, turi specialų rašiklį ir įdiegtą „S–Pen“ funkciją, kurie leidžia piešti, rašyti tiesiai ant telefono ekrano, taip pat iškirpti atskiras detales iš nuotraukų, jas kopijuoti ir pan. Dėl šių funkcijų įrenginys puikiai pakeičia popierinį bloknotą – juo galima greitai ir patogiai persiųsti ir koreguoti eskizus.


Šaltinis: pranešimas spaudai
Kopijuoti, platinti, skelbti bet kokią portalo News.lt informaciją be raštiško redakcijos sutikimo draudžiama.

facebook komentarai

Naujas komentaras


Captcha

Šauniausi vaizdo žaidimai žiemos atostogoms

Šiuolaikiniai žaidimai gali prisidėti prie kasdieniam gyvenimui reikalingų įgūdžių formavimo: atsakomybės jausmo, loginio mąstymo, sprendimų priėmimo, reakcijos, kūrybiškumo ir greitos orientacijos. skaityti »

M. Zuckerbergas sukūrė dirbtinio intelekto sistemą

„Facebook“ vadovas pristatė dirbtinio intelekto sistemą, padedančią tvarkytis namuose. skaityti »

Japonai sužymės senjorus QR kodu

Japonijos kompanija „Iruma“ sukūrė nemokamą QR kodu pagrįstų žymių sistemą, kuri padės rasti atminties sutrikimais sergančius pasiklydusius žmones. skaityti »

Lietuvių studentų sukurta programėlė kamšys raštingumo spragas?

Šiaulių universiteto studentai trečiakursiai sukūrė mobiliesiems telefonams pritaikytą išmaniąją programėlę „Pažink ABC“. skaityti »

Kiek įmonėms kainuoja netinkamas IT ūkio valdymas?

IT infrastruktūros valdymo procesų optimizavimas suteikia daugybę privalumų – gali sumažinti veiklos sąnaudas ir padidinti bendrą įmonės kibernetinės apsaugos lygį. skaityti »

Tyrimas, kaip tautiečiai renkasi naują telefoną

Pagal kokius kriterijus tautiečiai renkasi naują telefoną? Kokioms techninės savybės svarbiausios? Kiek svarbi įrenginio spalva? skaityti »

Lietuviai žaidimų kūrėjai turi visus įgūdžius sėkmei pasiekti

Pasaulinės žaidimų rinkos augimas stebimas jau ne vienerius metus. Šiuo metu yra apie 2 milijardus žaidėjų ir prognozuojama, kad iki šių metų pabaigos žaidimų rinka atneš daugiau nei 90 milijardų JAV dolerių pajamų. skaityti »

„Dell EMC“ Baltijos šalyse vadovaus Pavol Varga

„Dell EMC“ bendrovės vadovu Šiaurės ir Rytų Europos šalyse buvo paskirtas Pavol Varga. skaityti »

Šiuolaikinė darbo vieta: Y kartai reikia pažangiausių technologijų

Sparčiai tobulėjant technologijoms, keičiasi ir darbuotojų poreikiai – moderniausia įranga aprūpinta darbo vieta šiandien tampa neatsiejamu patrauklaus darbdavio atributu. skaityti »

Įvertinti Vyriausybės planai informacinių technologijų srityje

Lietuvos verslo konfederacija (LVK) palankiai įvertino naujosios Vyriausybės, vadovaujamos Sauliaus Skvernelio, planus orientuotis į aukštųjų technologijų sritį, spartinti mokslo ir technologijų plėtros politiką, kurti naujas inovatyvias technologijas bei skatinti mokslo ir verslo bendradarbiavimą. skaityti »