„Samsung Galaxy Note 10.1“ – su kelių ekranų funkcija

Publikuota: 2012 m. rugpjūčio 10 d. penktadienis

„Samsung“ pristatė planšetę „Galaxy Note 10.1“. Dėl 10,1 colio (25,7 cm) ekrano prietaisą bus galima naudoti kaip rašiklį ir popieriaus lapą.

Įdiegtas 1.4 GHz keturių branduolių procesorius ir 2 GB darbinė atmintis (RAM) užtikrina prietaiso spartą naudojantis programomis ir naršant internete, „Galaxy Note 10.1“ leidžia paprasčiau, patogiau ir sparčiau gauti ir fiksuoti informaciją, spręsti įvairius uždavinius pasitelkiant ne tik pirštus, bet ir kartu su modeliu parduodamą specialų itin didelį tikslumą užtikrinantį „S Pen“ pieštuką.

Naujasis planšetės modelis suteikia galimybes vartotojams spręsti įvairius sudėtingus uždavinius pasitelkiant įrenginyje įdiegtą 10,1 colio ekraną. Unikali „Samsung“ technologija „S Pen“ leidžia naudoti „S Note“ šablonus ir produktyvius įrankius: „Shape Match“ (Formos kūrimas) ir „Formula Match“ (Formulės kūrimas). Paslauga „Mokymosi centras“ (Learning Hub) suteikia prieigą prie mokymosi turinio ir išskirtinės kūrybinės kompanijos „Adobe“ programos „Photoshop® Touch“. Šiuo metu, deja, šia paslauga Lietuvoje negalima naudotis.

Įdomu ir tai, kad „Galaxy Note 10.1“ planšetė siūlo įdiegtą kelių ekranų funkciją, leidžiančią vartotojui vienu metu taikyti dvi skirtingas programas ir spręsti kelis uždavinius padalijant planšetės ekraną į atskiras dalis – rašant arba su „S Pen“ funkcija kuriant eskizą, galima naršyti internete ir peržiūrėti vaizdo įrašus bei taikyti kitas programas. Be to, įmanoma be vargo fotografuoti ir redaguoti nuotraukas, jas atkurti antrajame ekrane bei kurti asmenines žinutes. Kelių ekranų naudojimo funkcija didina darbo produktyvumą ir efektyvumą, vartotojai gali susirašinėti ir tuo pačiu metu rašyti žinutes viename ekrane.

 




 

Šaltinis: 3dnews.ru
Kopijuoti, platinti, skelbti bet kokią portalo News.lt informaciją be raštiško redakcijos sutikimo draudžiama.

facebook komentarai

Naujas komentaras


Captcha

Lietuvoje informacinių ir ryšio technologijų plėtra išlieka stabili (170)

Tarptautinės telekomunikacijų sąjungos duomenimis, Lietuva užima 41 vietą pagal informacinių ir ryšio technologijų plėtrą šalyje. skaityti »

Lapkričio 21 d.– Pasaulinė televizijos diena

Pirmoji televizija atsirado dar 1884 m., o kaip ji pasikeitė iki šiol? skaityti »

Vilnius pateko į klestinčių išmaniųjų miestų 100-uką

Švedų IT bendrovė „Easypark“ ištyrė 500 pasaulio miestų, iš kurių atrinko 100, atitinkančių aukštą technologinį lygį pagal žmogaus potencialo plėtros indeksą. skaityti »

Po sunkių traumų ligoniams atsigauti padeda ir virtuali realybė (20)

Virtualiosios realybės technologija nebėra inovacija, skirta vien tik pramogauti, ją įvertino ir medikai. skaityti »

Kas sukūrė pirmąją kompiuterio programą?

Pirmoji programuotoja gyveno laikais, kai kompiuteriai dar net neegzistavo skaityti »

JAV kuriamas dronas, kuris įvykdęs užduotį tiesiog išnyksta

JAV kuriamas dronas, kuris po užduoties įvykdymo tiesiog išnyksta - mokslinei fantastikai prilyginami reikalavimai buvo išpildyti skaityti »

5 neįtikėtinos inovacijos, greitai tapsiančios mums prieinama realybe

Naujausi technologijų gamintojų išradimai kuriami siekiant ne tik palengvinti žmonių kasdienybę, bet ir praturtinti jų gyvenimus. skaityti »

Holografinis kompiuteris „Microsoft HoloLens“ atkeliavo į Lietuvos rinką

Holografinis kompiuteris „Microsoft HoloLens“ nuo šiol tapo prieinamas dar 29 naujose šalyse. Inovatyviu technologiniu įrenginiu nuo šiol galės džiaugtis ir lietuviai. skaityti »

Ar žinote, kam dar naudojamas šviesolaidinis kabelis?

Šiais laikais išgirdęs žodį „šviesolaidis“ arba „optinis kabelis“ iš karto pagalvoji apie internetą. Tačiau, pasirodo, šviesolaidinis kabelis naudojamas ne tik interneto ryšiui užtikrinti. skaityti »

Lietuviai kurs sistemą, užkertančią neteisėtus ir kenkėjiškus bepiločių orlaivių veiksmus

Nepaisant spartaus plėtros tempo, dronai vis dar laikoma nauja technologija, todėl Europos Sąjungos mastu bepiločių orlaivių naudojimas iki šiol nėra vieningai reglamentuotas. skaityti »