„Samsung Galaxy Note 10.1“ – su kelių ekranų funkcija

Publikuota: 2012 m. rugpjūčio 10 d. penktadienis

„Samsung“ pristatė planšetę „Galaxy Note 10.1“. Dėl 10,1 colio (25,7 cm) ekrano prietaisą bus galima naudoti kaip rašiklį ir popieriaus lapą.

Įdiegtas 1.4 GHz keturių branduolių procesorius ir 2 GB darbinė atmintis (RAM) užtikrina prietaiso spartą naudojantis programomis ir naršant internete, „Galaxy Note 10.1“ leidžia paprasčiau, patogiau ir sparčiau gauti ir fiksuoti informaciją, spręsti įvairius uždavinius pasitelkiant ne tik pirštus, bet ir kartu su modeliu parduodamą specialų itin didelį tikslumą užtikrinantį „S Pen“ pieštuką.

Naujasis planšetės modelis suteikia galimybes vartotojams spręsti įvairius sudėtingus uždavinius pasitelkiant įrenginyje įdiegtą 10,1 colio ekraną. Unikali „Samsung“ technologija „S Pen“ leidžia naudoti „S Note“ šablonus ir produktyvius įrankius: „Shape Match“ (Formos kūrimas) ir „Formula Match“ (Formulės kūrimas). Paslauga „Mokymosi centras“ (Learning Hub) suteikia prieigą prie mokymosi turinio ir išskirtinės kūrybinės kompanijos „Adobe“ programos „Photoshop® Touch“. Šiuo metu, deja, šia paslauga Lietuvoje negalima naudotis.

Įdomu ir tai, kad „Galaxy Note 10.1“ planšetė siūlo įdiegtą kelių ekranų funkciją, leidžiančią vartotojui vienu metu taikyti dvi skirtingas programas ir spręsti kelis uždavinius padalijant planšetės ekraną į atskiras dalis – rašant arba su „S Pen“ funkcija kuriant eskizą, galima naršyti internete ir peržiūrėti vaizdo įrašus bei taikyti kitas programas. Be to, įmanoma be vargo fotografuoti ir redaguoti nuotraukas, jas atkurti antrajame ekrane bei kurti asmenines žinutes. Kelių ekranų naudojimo funkcija didina darbo produktyvumą ir efektyvumą, vartotojai gali susirašinėti ir tuo pačiu metu rašyti žinutes viename ekrane.

 




 

Šaltinis: 3dnews.ru
Kopijuoti, platinti, skelbti bet kokią portalo News.lt informaciją be raštiško redakcijos sutikimo draudžiama.

facebook komentarai

Naujas komentaras


Captcha

Lietuviai bandys kurti dirbtinį intelektą

Balandį į „AI Camp“ hakatoną Vilniuje susiburs inovatyviausių technologijų kūrėjai, duomenų analitikai, programuotojai, mokslininkai ir inžinieriai. skaityti »

Merginų susidomėjimas technologijomis susilpnėja paauglystės metu

Merginų trūkumas IT rinkoje – problema ne tik pasaulyje, bet ir Lietuvoje. Kaip rodo technologijų bendrovės „Microsoft“ atliktas tyrimas, dauguma merginų susidomi technologijomis nuo 11,5 metų, o sulaukus 15 metų ši sritis joms ima darytis ne tokia įdomi. skaityti »

Kad piniginė neplonėtų: programėlės, padėsiančios sutaupyti

Išmaniosios programėlės gali pagelbėti atidžiau stebėti situaciją parduotuvėse bei savo piniginėje. skaityti »

Dešimtadalis Lietuvos gyventojų rizikuoja gaisru įkraudami telefoną

Nors šiuolaikinės technologijos užtikrina maksimalų ličio jonų baterijų saugumą, tačiau ilgai ar nesaugiai įkraunamos jos gali įkaisti, o maždaug kas dešimtas lietuvis linkęs savo mobilųjį telefoną laikyti ant minkštų baldų ar net lovos, kai prietaisas įjungiamas į elektros tinklą. skaityti »

Žaidimų entuziastų laukia neramus kovas

Užkietėjusiems žaidėjams šių metų kovas – metas, kai teks patuštinti savo kišenes, mat pirmąją pavasario savaitę numatomos net kelių žaidimų premjeros. skaityti »

„Samsung“ pristatė savo naująją planšetę „Galaxy Tab S3“

Barselonoje vykstančioje tarptautinėje mobiliųjų technologijų parodoje „Mobile World Congress”, bendrovė „Samsung” pristatė savo naująją planšetę „Samsung Galaxy Tab S3”. skaityti »

Lietuviai nori vis brangesnių kompiuterių, o planšetes išmaino į didesnius telefonus

2016 m. sumažėjo parduodamų kompiuterių, tačiau jų įsigijimui pirkėjai nusprendžia išleisti vis didesnes vidutines pinigų sumas. skaityti »

Kinijos fabrikas 90 proc. darbuotojų pakeitė robotais

Pakeitus darbuotojus robotais Kinijos bendrovės „Changying Precision Technology“ produktyvumas išaugo 250 proc., o broko atvejų sumažėjo 80 proc. skaityti »

„Apple“ investuoja į biometrijos technologijas

„Apple“ paskelbė įsigijusi Izraelio pradedančiąją įmonę „RealFace“, kurios specializacija – veidų atpažinimo technologijų kūrimas. skaityti »

Žiemos olimpinėse žaidynėse dirbs robotai vertėjai

Kitose žiemos olimpinėse žaidynėse, kurių pradžia numatyta 2018 m. vasario 25 d., pirmą kartą dirbs robotai vertėjai. skaityti »