„Samsung“ oficialiai pristatė „Galaxy S IV Active“, telefonas galės fotografuoti po vandeniu

Publikuota: 2013 m. birželio 8 d. šeštadienis

Po daugybės gandų apie ekstremaliam laisvalaikiui skirtą „Samsung Galaxy S IV Active“ išmanųjį telefoną, Pietų Korėjos elektronikos gigantas įrenginį pristatė oficialiai. Ir nors kai kas manė, jog šis telefonas bus labai „apkarpyta“ versija pagal apartinę įrangą, taip nenutiks.

Visų pirmiausia reikėtų pasakyti, kad didžiausia šio išmaniojo telefono naujovė - „IP67” sertifikatas, kuris reiškia, jog įrenginys atsparus dulkėms, žemėms ir vandeniui. Vis dėlto visa tai dėka šiek tiek pakeisto dizaino. Jis, be jokios abejonės, primena „Galaxy S IV“, bet čia mes turime fizinius mygtukus, vietoje liečiamų, kurie yra naudojami įprastoje telefono versijoje.

Prakalbus apie aparatinę įrangą, ši iš esmės „neapkarpyta“. Gandai pasitvirtino tik vienu atveju, nes „Galaxy S IV Active“ turės ne 13MP raiškos, tačiau 8MP raiškos kamera. Tačiau ši 8MP raiškos kamera turės „Aqua Mode“ režimą, kuris leis padaryti geresnes fotografijas ir video po vandeniu. Tai savotiškas pliusas šiam telefonui, nors fotografuoti po vandeniu bus galima ir be šio režimo.

„Samsung“ šiuo atveju naudoja ir LCD ekraną vietoje „Super AMOLED“, bet jis čia yra tokio pat dydžio, 5 colių, ir pasižymi ta pačia raiška - „Full HD“. Procesorius išlieka tas pats, „Qualcomm Snapdragon 600”, kaip ir 2GB darbinės atminties bei „microSD“ kortelių skaitytuvas.

Dėl šiek tiek pakeisto dizaino, kuris turėjo atitikti „IP67” sertifikatą, „Galaxy S IV Active“ yra šiek tiek didesnis, už įprastą variantą. Tai yra 139.7x71.3x9.1mm vietoje 136.6x69.8x7.9mm. Padidėjus dydžiui, padidėjo ir svoris 21 gramais iki bendrai 151 gramų. Telefonas, tuo tarpu, pasirodys šią vasarą.

Šaltinis: technologijos.lt
Kopijuoti, platinti, skelbti bet kokią portalo News.lt informaciją be raštiško redakcijos sutikimo draudžiama.

facebook komentarai

Naujas komentaras


Captcha

Lietuvoje informacinių ir ryšio technologijų plėtra išlieka stabili (170)

Tarptautinės telekomunikacijų sąjungos duomenimis, Lietuva užima 41 vietą pagal informacinių ir ryšio technologijų plėtrą šalyje. skaityti »

Lapkričio 21 d.– Pasaulinė televizijos diena

Pirmoji televizija atsirado dar 1884 m., o kaip ji pasikeitė iki šiol? skaityti »

Vilnius pateko į klestinčių išmaniųjų miestų 100-uką

Švedų IT bendrovė „Easypark“ ištyrė 500 pasaulio miestų, iš kurių atrinko 100, atitinkančių aukštą technologinį lygį pagal žmogaus potencialo plėtros indeksą. skaityti »

Po sunkių traumų ligoniams atsigauti padeda ir virtuali realybė (20)

Virtualiosios realybės technologija nebėra inovacija, skirta vien tik pramogauti, ją įvertino ir medikai. skaityti »

Kas sukūrė pirmąją kompiuterio programą?

Pirmoji programuotoja gyveno laikais, kai kompiuteriai dar net neegzistavo skaityti »

JAV kuriamas dronas, kuris įvykdęs užduotį tiesiog išnyksta

JAV kuriamas dronas, kuris po užduoties įvykdymo tiesiog išnyksta - mokslinei fantastikai prilyginami reikalavimai buvo išpildyti skaityti »

5 neįtikėtinos inovacijos, greitai tapsiančios mums prieinama realybe

Naujausi technologijų gamintojų išradimai kuriami siekiant ne tik palengvinti žmonių kasdienybę, bet ir praturtinti jų gyvenimus. skaityti »

Holografinis kompiuteris „Microsoft HoloLens“ atkeliavo į Lietuvos rinką

Holografinis kompiuteris „Microsoft HoloLens“ nuo šiol tapo prieinamas dar 29 naujose šalyse. Inovatyviu technologiniu įrenginiu nuo šiol galės džiaugtis ir lietuviai. skaityti »

Ar žinote, kam dar naudojamas šviesolaidinis kabelis?

Šiais laikais išgirdęs žodį „šviesolaidis“ arba „optinis kabelis“ iš karto pagalvoji apie internetą. Tačiau, pasirodo, šviesolaidinis kabelis naudojamas ne tik interneto ryšiui užtikrinti. skaityti »

Lietuviai kurs sistemą, užkertančią neteisėtus ir kenkėjiškus bepiločių orlaivių veiksmus

Nepaisant spartaus plėtros tempo, dronai vis dar laikoma nauja technologija, todėl Europos Sąjungos mastu bepiločių orlaivių naudojimas iki šiol nėra vieningai reglamentuotas. skaityti »