„Samsung“ oficialiai pristatė „Galaxy S IV Active“, telefonas galės fotografuoti po vandeniu

Publikuota: 2013 m. birželio 8 d. šeštadienis

Po daugybės gandų apie ekstremaliam laisvalaikiui skirtą „Samsung Galaxy S IV Active“ išmanųjį telefoną, Pietų Korėjos elektronikos gigantas įrenginį pristatė oficialiai. Ir nors kai kas manė, jog šis telefonas bus labai „apkarpyta“ versija pagal apartinę įrangą, taip nenutiks.

Visų pirmiausia reikėtų pasakyti, kad didžiausia šio išmaniojo telefono naujovė - „IP67” sertifikatas, kuris reiškia, jog įrenginys atsparus dulkėms, žemėms ir vandeniui. Vis dėlto visa tai dėka šiek tiek pakeisto dizaino. Jis, be jokios abejonės, primena „Galaxy S IV“, bet čia mes turime fizinius mygtukus, vietoje liečiamų, kurie yra naudojami įprastoje telefono versijoje.

Prakalbus apie aparatinę įrangą, ši iš esmės „neapkarpyta“. Gandai pasitvirtino tik vienu atveju, nes „Galaxy S IV Active“ turės ne 13MP raiškos, tačiau 8MP raiškos kamera. Tačiau ši 8MP raiškos kamera turės „Aqua Mode“ režimą, kuris leis padaryti geresnes fotografijas ir video po vandeniu. Tai savotiškas pliusas šiam telefonui, nors fotografuoti po vandeniu bus galima ir be šio režimo.

„Samsung“ šiuo atveju naudoja ir LCD ekraną vietoje „Super AMOLED“, bet jis čia yra tokio pat dydžio, 5 colių, ir pasižymi ta pačia raiška - „Full HD“. Procesorius išlieka tas pats, „Qualcomm Snapdragon 600”, kaip ir 2GB darbinės atminties bei „microSD“ kortelių skaitytuvas.

Dėl šiek tiek pakeisto dizaino, kuris turėjo atitikti „IP67” sertifikatą, „Galaxy S IV Active“ yra šiek tiek didesnis, už įprastą variantą. Tai yra 139.7x71.3x9.1mm vietoje 136.6x69.8x7.9mm. Padidėjus dydžiui, padidėjo ir svoris 21 gramais iki bendrai 151 gramų. Telefonas, tuo tarpu, pasirodys šią vasarą.

Šaltinis: technologijos.lt
Kopijuoti, platinti, skelbti bet kokią portalo News.lt informaciją be raštiško redakcijos sutikimo draudžiama.

facebook komentarai

Naujas komentaras


Captcha

Šauniausi vaizdo žaidimai žiemos atostogoms

Šiuolaikiniai žaidimai gali prisidėti prie kasdieniam gyvenimui reikalingų įgūdžių formavimo: atsakomybės jausmo, loginio mąstymo, sprendimų priėmimo, reakcijos, kūrybiškumo ir greitos orientacijos. skaityti »

M. Zuckerbergas sukūrė dirbtinio intelekto sistemą

„Facebook“ vadovas pristatė dirbtinio intelekto sistemą, padedančią tvarkytis namuose. skaityti »

Japonai sužymės senjorus QR kodu

Japonijos kompanija „Iruma“ sukūrė nemokamą QR kodu pagrįstų žymių sistemą, kuri padės rasti atminties sutrikimais sergančius pasiklydusius žmones. skaityti »

Lietuvių studentų sukurta programėlė kamšys raštingumo spragas?

Šiaulių universiteto studentai trečiakursiai sukūrė mobiliesiems telefonams pritaikytą išmaniąją programėlę „Pažink ABC“. skaityti »

Kiek įmonėms kainuoja netinkamas IT ūkio valdymas?

IT infrastruktūros valdymo procesų optimizavimas suteikia daugybę privalumų – gali sumažinti veiklos sąnaudas ir padidinti bendrą įmonės kibernetinės apsaugos lygį. skaityti »

Tyrimas, kaip tautiečiai renkasi naują telefoną

Pagal kokius kriterijus tautiečiai renkasi naują telefoną? Kokioms techninės savybės svarbiausios? Kiek svarbi įrenginio spalva? skaityti »

Lietuviai žaidimų kūrėjai turi visus įgūdžius sėkmei pasiekti

Pasaulinės žaidimų rinkos augimas stebimas jau ne vienerius metus. Šiuo metu yra apie 2 milijardus žaidėjų ir prognozuojama, kad iki šių metų pabaigos žaidimų rinka atneš daugiau nei 90 milijardų JAV dolerių pajamų. skaityti »

„Dell EMC“ Baltijos šalyse vadovaus Pavol Varga

„Dell EMC“ bendrovės vadovu Šiaurės ir Rytų Europos šalyse buvo paskirtas Pavol Varga. skaityti »

Šiuolaikinė darbo vieta: Y kartai reikia pažangiausių technologijų

Sparčiai tobulėjant technologijoms, keičiasi ir darbuotojų poreikiai – moderniausia įranga aprūpinta darbo vieta šiandien tampa neatsiejamu patrauklaus darbdavio atributu. skaityti »

Įvertinti Vyriausybės planai informacinių technologijų srityje

Lietuvos verslo konfederacija (LVK) palankiai įvertino naujosios Vyriausybės, vadovaujamos Sauliaus Skvernelio, planus orientuotis į aukštųjų technologijų sritį, spartinti mokslo ir technologijų plėtros politiką, kurti naujas inovatyvias technologijas bei skatinti mokslo ir verslo bendradarbiavimą. skaityti »