„Samsung“ oficialiai pristatė „Galaxy S IV Active“, telefonas galės fotografuoti po vandeniu

Publikuota: 2013 m. birželio 8 d. šeštadienis

Po daugybės gandų apie ekstremaliam laisvalaikiui skirtą „Samsung Galaxy S IV Active“ išmanųjį telefoną, Pietų Korėjos elektronikos gigantas įrenginį pristatė oficialiai. Ir nors kai kas manė, jog šis telefonas bus labai „apkarpyta“ versija pagal apartinę įrangą, taip nenutiks.

Visų pirmiausia reikėtų pasakyti, kad didžiausia šio išmaniojo telefono naujovė - „IP67” sertifikatas, kuris reiškia, jog įrenginys atsparus dulkėms, žemėms ir vandeniui. Vis dėlto visa tai dėka šiek tiek pakeisto dizaino. Jis, be jokios abejonės, primena „Galaxy S IV“, bet čia mes turime fizinius mygtukus, vietoje liečiamų, kurie yra naudojami įprastoje telefono versijoje.

Prakalbus apie aparatinę įrangą, ši iš esmės „neapkarpyta“. Gandai pasitvirtino tik vienu atveju, nes „Galaxy S IV Active“ turės ne 13MP raiškos, tačiau 8MP raiškos kamera. Tačiau ši 8MP raiškos kamera turės „Aqua Mode“ režimą, kuris leis padaryti geresnes fotografijas ir video po vandeniu. Tai savotiškas pliusas šiam telefonui, nors fotografuoti po vandeniu bus galima ir be šio režimo.

„Samsung“ šiuo atveju naudoja ir LCD ekraną vietoje „Super AMOLED“, bet jis čia yra tokio pat dydžio, 5 colių, ir pasižymi ta pačia raiška - „Full HD“. Procesorius išlieka tas pats, „Qualcomm Snapdragon 600”, kaip ir 2GB darbinės atminties bei „microSD“ kortelių skaitytuvas.

Dėl šiek tiek pakeisto dizaino, kuris turėjo atitikti „IP67” sertifikatą, „Galaxy S IV Active“ yra šiek tiek didesnis, už įprastą variantą. Tai yra 139.7x71.3x9.1mm vietoje 136.6x69.8x7.9mm. Padidėjus dydžiui, padidėjo ir svoris 21 gramais iki bendrai 151 gramų. Telefonas, tuo tarpu, pasirodys šią vasarą.

Šaltinis: technologijos.lt
Kopijuoti, platinti, skelbti bet kokią portalo News.lt informaciją be raštiško redakcijos sutikimo draudžiama.

facebook komentarai

Naujas komentaras


Captcha

Lietuviai bandys kurti dirbtinį intelektą

Balandį į „AI Camp“ hakatoną Vilniuje susiburs inovatyviausių technologijų kūrėjai, duomenų analitikai, programuotojai, mokslininkai ir inžinieriai. skaityti »

Merginų susidomėjimas technologijomis susilpnėja paauglystės metu

Merginų trūkumas IT rinkoje – problema ne tik pasaulyje, bet ir Lietuvoje. Kaip rodo technologijų bendrovės „Microsoft“ atliktas tyrimas, dauguma merginų susidomi technologijomis nuo 11,5 metų, o sulaukus 15 metų ši sritis joms ima darytis ne tokia įdomi. skaityti »

Kad piniginė neplonėtų: programėlės, padėsiančios sutaupyti

Išmaniosios programėlės gali pagelbėti atidžiau stebėti situaciją parduotuvėse bei savo piniginėje. skaityti »

Dešimtadalis Lietuvos gyventojų rizikuoja gaisru įkraudami telefoną

Nors šiuolaikinės technologijos užtikrina maksimalų ličio jonų baterijų saugumą, tačiau ilgai ar nesaugiai įkraunamos jos gali įkaisti, o maždaug kas dešimtas lietuvis linkęs savo mobilųjį telefoną laikyti ant minkštų baldų ar net lovos, kai prietaisas įjungiamas į elektros tinklą. skaityti »

Žaidimų entuziastų laukia neramus kovas

Užkietėjusiems žaidėjams šių metų kovas – metas, kai teks patuštinti savo kišenes, mat pirmąją pavasario savaitę numatomos net kelių žaidimų premjeros. skaityti »

„Samsung“ pristatė savo naująją planšetę „Galaxy Tab S3“

Barselonoje vykstančioje tarptautinėje mobiliųjų technologijų parodoje „Mobile World Congress”, bendrovė „Samsung” pristatė savo naująją planšetę „Samsung Galaxy Tab S3”. skaityti »

Lietuviai nori vis brangesnių kompiuterių, o planšetes išmaino į didesnius telefonus

2016 m. sumažėjo parduodamų kompiuterių, tačiau jų įsigijimui pirkėjai nusprendžia išleisti vis didesnes vidutines pinigų sumas. skaityti »

Kinijos fabrikas 90 proc. darbuotojų pakeitė robotais

Pakeitus darbuotojus robotais Kinijos bendrovės „Changying Precision Technology“ produktyvumas išaugo 250 proc., o broko atvejų sumažėjo 80 proc. skaityti »

„Apple“ investuoja į biometrijos technologijas

„Apple“ paskelbė įsigijusi Izraelio pradedančiąją įmonę „RealFace“, kurios specializacija – veidų atpažinimo technologijų kūrimas. skaityti »

Žiemos olimpinėse žaidynėse dirbs robotai vertėjai

Kitose žiemos olimpinėse žaidynėse, kurių pradžia numatyta 2018 m. vasario 25 d., pirmą kartą dirbs robotai vertėjai. skaityti »