„Samsung“ pristatė „Galaxy S4 Active“

Publikuota: 2013 m. birželio 5 d. trečiadienis

„Samsung Electronics“ pristatė „Samsung Galaxy S4 Active“ – aplinkos poveikiui atsparų išmanųjį telefoną.

„Galaxy S4 Active“ – naujausias „Galaxy“ serijos išmanusis telefonas, specialiai sukurtas aktyviems naudotojams, kurie daug laiko praleidžia lauke, – teigė JK Shinas, „Samsung Electronics“ IT ir mobiliųjų komunikacijų padalinio vadovas. – Telefone įdiegtos pažangiosios „Galaxy S4“ funkcijos, patobulinta korpuso konstrukcija su apsaugos elementais.“

Didžiausias atsparumas                                                                                    

„Galaxy S4 Active“ įdiegta patikima apsaugos nuo dulkių ir vandens sistema (IP67*). Puikiai apsaugotas korpusas neleidžia prasiskverbti mažiausioms dulkių dalelėms, užtikrinama apsauga nuo vandens iki 1 m gylyje, iki 30 minučių po vandeniu. Įrengus vandeniui atsparią ausinių jungtį, „Galaxy S4 Active“ leidžia naudoti ausines įvairiausiomis aplinkos sąlygomis. Dėl sandarios telefono konstrukcijos fotografuoti galima ir po vandeniu, kitaip nei su ankstesniaisiais išmaniaisiais telefonais.

Spartus ir ištvermingas

„Galaxy S4 Active“ turi 1,9 GHZ keturių branduolių procesorių, todėl įrenginys veikia sparčiai ir sklandžiai, įrengta 2 600 mAh baterija. Kokybiškai vaizdą atkuriančiame 5 colių (13 cm) įstrižainės „Full HD“ TFT skystųjų kristalų (LCD) ekrane (443 PPI) patogu žaisti žaidimus, peržiūrėti vaizdo įrašus, nuotraukas. Dėl pritaikytos technologijos „Glove Touch“,  telefoną galima valdyti ir mūvint pirštines.

Telefone įrengta 8 mln. taškų galinė kamera. Pritaikyta unikali „S4 Galaxy Active“ kamerų sistema turi „Aqua Mode“ režimą, kuris naudojamas pagerinti po vandeniu fiksuojamų nuotraukų bei vaizdo įrašų kokybę ir raišką. Telefono korpuso šone įrengtas garso nustatymo mygtukas taip pat gali būti naudojamas fotoaparatui valdyti. Be to, ilgiau nuspaudus šį mygtuką, įjungiama galinga LED lempa.

Išmaniosios funkcijos

„Galaxy S4 Active“ įdiegta „S Travel“ sistema naudotojui suteikia kelionėje reikalingą informaciją. „S Translator“ į vieną iš pasirinktų kalbų sparčiai verčia elektroninius laiškus, tekstines žinutes.

Fotografuojant galima rinktis įvairiausius režimus – „Drama Shot“ vienoje nuotraukoje užfiksuoja seriją kadrų, „Sound & Shot“ kartu su nuotrauka išsaugo ir garsą. Naudojant „Story Album“, fiksuojamos nuotraukos automatiškai grupuojamos ir išsaugomos, atsižvelgiant į laiko juostą bei geografinę informaciją, o įamžinti įvykiai sudedami į fotografijų albumą. Keitimąsi duomenimis palengvina funkcija „Group Play“, leidžianti dalintis muzika, nuotraukomis, dokumentais bei žaidimais į vieną tinklą sujungtiems įrenginiams: „Galaxy S4“, „Galaxy S4 mini“, „Galaxy Mega 6.3“ bei „Galaxy Mega 5.8“.

„Samsung Smart Pause“ suteikia galimybę telefoną valdyti akimis. Žiūrint filmą, įrašas stabdomas, žvilgsnį nukreipus į šalį, ir vėl tęsiamas, pažvelgus į ekraną: taip taupomi baterijos resursai ir laikas. Funkcija „Air View“ leidžia peržiūrėti elektroninio laiško turinį pirštus judinant virš ekrano. Naudojant „Air Gesture“, rankos mostu galima keisti muzikos įrašą, naršyti interneto puslapyje arba atsiliepti į skambutį. „S Health“ sistema padeda stebėti sveikatos būseną ir savijautą. Kartu naudojant „S Health Accessory“, galima stebėti širdies darbą ir kūno svorį, sekti miego režimą ir kitus fizinės būklės duomenis. 

Turinys ir paslaugos

„Galaxy S4 Active“ naudojant „Samsung Hub“, suteikiama prieiga prie muzikos ir vaizdo įrašų, knygų, žaidimų ir kt. Naudotojas gali naršyti įvairiose turinio ir paslaugų teikimo sistemose, be to, įdiegta galimybė turinį įsigyti ir valdyti naudojant įprastą „Samsung“ paskyrą.

Naudojant „Samsung WatchON“ IR nuotolinio valdymo sistemą, telefonu taip pat galima valdyti televizorių, TV imtuvą arba DVD grotuvą. Taip pat ši sistema suteikia prieigą prie įvairaus turinio, pavyzdžiui, „Live TV“, kabelinės televizijos bei užsakomųjų vaizdo įrašų („video on demand“), kuriuos įmanoma rinktis vadovaujantis elektroninio programų gido (EPG) informacija.

„ChatON“ sistema leidžia bendrauti su grupe žmonių ir patogiai keistis vaizdo ir garso įrašais, ranka kurtais piešiniais, brėžiniais ir kt. Naudojant „Samsung Link“ taip pat galima turinį siųsti į kitus skaitmeninius „Samsung“ įrenginius.

Priklausomai nuo rinkos, „Galaxy S4 Active“ bus galima įsigyti su trijų spalvų korpusu: pilkos, mėlynos ir ryškiai oranžinės.

Daugiau informacijos ir multimedijos turinio: www.samsungmobilepress.com.

Šaltinis: penki.lt
Kopijuoti, platinti, skelbti bet kokią portalo News.lt informaciją be raštiško redakcijos sutikimo draudžiama.

facebook komentarai

Naujas komentaras


Captcha

Kokią ateitį pranašauja „Microsoft“

„Microsoft“ Tyrimų skyriaus darbuotojai prognozuoja, kad per artimiausius dešimt metų išnyks paieškos laukelis, naudojamas interneto puslapiuose, o virtualioji realybė taps neatsiejama nuo realybės. skaityti »

„Cisco Systems Inc.“ pajamos iš paslaugų išaugo

Pajamos iš „Cisco Systems Inc.“ teikiamų paslaugų išaugo 7,5 proc. Daugiausia paslaugų sudarė tinklo įrangos atnaujinimo darbai, taip pat įsigytos įrangos priežiūra. skaityti »

IRT studentai Europos Sąjungos lyderiams įteikė „Skaitmeninės Europos manifestą“

74-ių informacinių ir technologijų studentų grupė iš visos Europos parengė ir Europos Sąjungos lyderiams pristatė „Rytojaus skaitmeninės Europos manifestą“ (angl. Manifesto for the Digital Europe of Tomorrow). skaityti »

Pasaulinėje informacinių technologijų ataskaitoje Lietuva užima 29-ą vietą

Pasaulio ekonomikos forumo parengtoje Pasaulinėje informacinių technologijų ataskaitoje, kurioje skelbiamas Įtinklinto pasirengimo indeksas, įvertinantis valstybių galimybes išnaudoti informacinių ir ryšių technologijų potencialą, 2016 m. Lietuva, surinkusi 4,9 taško iš 7 galimų, užima 29-ą vietą tarp 139 pasaulio valstybių. skaityti »

„Dell Technologies“ ištyrė įmonių pasirengimą skaitmeninei revoliucijai

Skaitmeninės technologijos ne tik negrįžtamai keičia visas veiklos sritis – kaip mes gyvename, dirbame ir bendraujame, bet ir diktuoja pokyčių kryptį verslui bei ištisiems pramonės sektoriams. skaityti »

E. sveikata – greita, patogu ir paprasta

Nuo 2016 m. Lietuvos sveikatos priežiūros įstaigos pradėjo naudoti sukurtus e. sveikatos sprendimus, t. y. įstaigų informacines sistemas kartu su centrine e. sveikatos informacine sistema (ESPBI IS). skaityti »

Lietuva – viena iš debesų kompiuterijos naudojimo lyderių

Lietuvos verslas itin sparčiai pritaiko debesų kompiuterijos sprendimus savo veiklai. Tarp 15 Centrinės ir Rytų Europos šalių Lietuvos bendrovės yra pirmajame trejetuke pagal tai, kokią dalį jų versle užima debesų kompiuterijos sprendimai. skaityti »

Lietuvos moksleiviai į virtualią realybę kels žymiausius Baltijos kaimynių objektus

Gebėjimas programuoti gali padėti ne tik profesinėje karjeroje, bet ir sprendžiant problemas bei ieškant sprendimų gyvenime. skaityti »

Kuo skiriamės nuo kaimynų, pirkdami naują išmanųjį?

Net 81 proc. Lietuvos gyventojų šiuo metu naudojamą išmanųjį telefoną įsigijo ne seniau nei prieš dvejus metus – rodo rinkos tyrimas. skaityti »

RRT skelbia išankstinius elektroninių ryšių rinkos 2016 m. III ketvirčio duomenis

Lietuvos Respublikos ryšių reguliavimo tarnyba (RRT) skelbia išankstinius 2016 m. III ketvirčio elektroninių ryšių rinkos duomenis. skaityti »