„Samsung” pristatė „Samsung Galaxy Note 4“

Publikuota: 2014 m. rugsėjo 4 d. ketvirtadienis

„Samsung Electronics“ pristatė naujausią „Note“ serijos telefoną „Samsung Galaxy Note 4“.

„Samsung Galaxy Note 4“ išmaniajame telefone įdiegtas 5,7 colio „Quad HD Super AMOLED“ ekranas. Didelis ekranas ir „Multi Window“ funkcija leidžia vartotojui sparčiai pereiti iš vienos programos į kitą, neuždarant naudojamo lango ir neatidarant naujo puslapio. Taip užtikrinamas didesnis produktyvumas, suteikiant galimybę patogiai naudotis keliomis programomis.

Be to, įrenginyje įdiegtos naujausios vaizdo kameros sistemos, leidžiančios atskleisti ryškesnius ir aiškesnius vaizdus. Įrenginio galinėje dalyje įdiegta 16 megapikselių kamera, turinti išmanųjį optinio vaizdo stabilizatorių, kuris apsaugo vaizdo kokybę, jei filmuojama drebančia ranka. Išmaniojo telefono priekyje esanti 3,7 megapikselio kamera užtikrina 90 laipsnių fotografavimo kampą ir 120 laipsnių pločio kampą, todėl nekils problemų norint nusifotografuoti su dideliu būriu draugų.

Jei dažnai ir daug kalbate telefonu, nepakeičiama „Galaxy Note 4“ savybė – greito įkrovimo funkcija ir energijos taupymo režimas, dėl kurio išmanusis telefonas gali veikti ilgiau nei įprastai. Naujajame telefone įdiegti keli mikrofonai ir patobulintas garsiakalbis, todėl nebekils problemų kalbant triukšmingoje aplinkoje. Įdiegtas diktofonas atskiria net aštuonis skirtingus balsus, todėl dalyvaujant grupinėje diskusijoje bus paprasta išskirti ir klausytis tam tikro kalbėtojo.

„Samsung Galaxy Note 4“ siūlo patobulintą piršto antspaudų skaitytuvą ir ultravioletinių spindulių jutiklį, siekiant apsaugoti asmeninius duomenis.

Siekiant kasdienes užduotis atlikti greičiau ir lengviau, buvo patobulintas „S Pen“ rašiklis – funkcionali ryšių tarp telefono ir vartotojo tvarkyklė, leidžianti patogiau įvesti informaciją ir valdyti įrenginį . Rašiklį vedžiojant virš ekrano, atsiveria „Air Command“ – funkcijų rinkinys, tokių kaip „Action Memo“, „Screen Write“, „Image Clip“ ir „Smart Select“, dėl kurių nebereikia blaškytis tarp ekranų, įsiminti komandų ir peržiūrėti skirtingų meniu.

Siekiant dar efektyviau žymėti pastabas, telefone įdiegta „S Note“ sistema. Naudodami ją vartotojai gali ne tik spausdinti ir rašyti, bet pasitelkdami „Snap Note“ funkciją fotografuoti popieriaus lape ar klasės lentoje esantį tekstą, kuris greitai ir lengvai konvertuojamas į „S Note“ sistemą. Vartotojai taip pat gali greitai įrašyti savo mintis naudodami „Voice Memo“ funkciją.

Naujasis „Samsung Galaxy Note 4“ – aptakių formų ir stilingo dizaino. Įrenginio briauna dengta metalo rėmeliu, kuris susilieja su ekranu. Galinis dangtelis – minkštos tekstūros.

Naująjį modelį pirkėjai galės rinktis su 3 skirtingų spalvų korpusais: medžio anglies juodumo, šalnos baltumo ir bronzinės aukso spalvos.

Lietuvoje įrenginys pasirodys spalio pradžioje. Jo kaina bus apie 750 eurų (2590 Lt).

Šaltinis: pranešimas spaudai
Kopijuoti, platinti, skelbti bet kokią portalo News.lt informaciją be raštiško redakcijos sutikimo draudžiama.

facebook komentarai

Naujas komentaras


Captcha

Kokią ateitį pranašauja „Microsoft“

„Microsoft“ Tyrimų skyriaus darbuotojai prognozuoja, kad per artimiausius dešimt metų išnyks paieškos laukelis, naudojamas interneto puslapiuose, o virtualioji realybė taps neatsiejama nuo realybės. skaityti »

„Cisco Systems Inc.“ pajamos iš paslaugų išaugo

Pajamos iš „Cisco Systems Inc.“ teikiamų paslaugų išaugo 7,5 proc. Daugiausia paslaugų sudarė tinklo įrangos atnaujinimo darbai, taip pat įsigytos įrangos priežiūra. skaityti »

IRT studentai Europos Sąjungos lyderiams įteikė „Skaitmeninės Europos manifestą“

74-ių informacinių ir technologijų studentų grupė iš visos Europos parengė ir Europos Sąjungos lyderiams pristatė „Rytojaus skaitmeninės Europos manifestą“ (angl. Manifesto for the Digital Europe of Tomorrow). skaityti »

Pasaulinėje informacinių technologijų ataskaitoje Lietuva užima 29-ą vietą

Pasaulio ekonomikos forumo parengtoje Pasaulinėje informacinių technologijų ataskaitoje, kurioje skelbiamas Įtinklinto pasirengimo indeksas, įvertinantis valstybių galimybes išnaudoti informacinių ir ryšių technologijų potencialą, 2016 m. Lietuva, surinkusi 4,9 taško iš 7 galimų, užima 29-ą vietą tarp 139 pasaulio valstybių. skaityti »

„Dell Technologies“ ištyrė įmonių pasirengimą skaitmeninei revoliucijai

Skaitmeninės technologijos ne tik negrįžtamai keičia visas veiklos sritis – kaip mes gyvename, dirbame ir bendraujame, bet ir diktuoja pokyčių kryptį verslui bei ištisiems pramonės sektoriams. skaityti »

E. sveikata – greita, patogu ir paprasta

Nuo 2016 m. Lietuvos sveikatos priežiūros įstaigos pradėjo naudoti sukurtus e. sveikatos sprendimus, t. y. įstaigų informacines sistemas kartu su centrine e. sveikatos informacine sistema (ESPBI IS). skaityti »

Lietuva – viena iš debesų kompiuterijos naudojimo lyderių

Lietuvos verslas itin sparčiai pritaiko debesų kompiuterijos sprendimus savo veiklai. Tarp 15 Centrinės ir Rytų Europos šalių Lietuvos bendrovės yra pirmajame trejetuke pagal tai, kokią dalį jų versle užima debesų kompiuterijos sprendimai. skaityti »

Lietuvos moksleiviai į virtualią realybę kels žymiausius Baltijos kaimynių objektus

Gebėjimas programuoti gali padėti ne tik profesinėje karjeroje, bet ir sprendžiant problemas bei ieškant sprendimų gyvenime. skaityti »

Kuo skiriamės nuo kaimynų, pirkdami naują išmanųjį?

Net 81 proc. Lietuvos gyventojų šiuo metu naudojamą išmanųjį telefoną įsigijo ne seniau nei prieš dvejus metus – rodo rinkos tyrimas. skaityti »

RRT skelbia išankstinius elektroninių ryšių rinkos 2016 m. III ketvirčio duomenis

Lietuvos Respublikos ryšių reguliavimo tarnyba (RRT) skelbia išankstinius 2016 m. III ketvirčio elektroninių ryšių rinkos duomenis. skaityti »