„Samsung“ siūlo neprilygstamą laisvę ir stilių su naujos kartos „Gear“ įrenginiais

Publikuota: 2014 m. vasario 24 d. pirmadienis

„Samsung Electronics Co., Ltd.“ šiandien pristatė „Gear 2“ ir „Gear 2 Neo“ įrenginius, kurie sukurti siekiant pakelti išmaniųjų nešiojamųjų įrenginių patogumą ir stilių į aukštesnį lygį.

„Ant rankos riešo nešiojamų išmaniųjų įrenginių rinkoje „Samsung“ tęsia inovacijų plėtrą, kurdama įrenginius, kurie dėl didesnės galimybės prisijungti, asmeninio pritaikymo galimybių ir stiprios programų ekosistemos gali būti visiškai integruoti į vartotojų gyvenimus, – sakė J. K. Shinas, „Samsung Electronics“ IT ir Mobiliųjų įrenginių padalinio vykdomasis direktorius ir prezidentas. – Su „Samsung Gear 2“ ir „Samsung Gear 2 Neo“ mes pagerinome viską, ką vartotojai mėgsta, ir jiems siūlome neprilygstamą išmaniąją laisvę kasdieniame gyvenime.“

Nauja mobiliosios laisvės karta

Būdama viena pirmaujančių išmaniųjų nešiojamųjų įrenginių tiekėja, kompanija kurdama šiuos įrenginius reikšmingai pagerino pasiekimus. Abu siūlomi įrenginiai yra lengvi, stilingi, su aukščiausios kokybės apdaila, atspindinčia šiuolaikines tendencijas.

Pagrindiniame korpuse įrengta kamera paverčia „Samsung Gear 2“ elegantišku ir ryškiu išmaniuoju pagalbininku. Nuo šiol vartotojai turi galimybę išreikši savo nuotaiką ir derinti savo aprangą prie modernių ir rafinuotų skirtingų spalvų apyrankių – medžio anglies juodumo, auksinės rudos ar laukinės oranžinės spalvos „Gear 2“ ir medžio anglies juodos, moka pilkos ar laukinės oranžinės spalvos „Gear 2 Neo“. Pagrindinio ekrano fonas, laikrodžio vaizdas ir šriftas pritaikyti taip, kad atspindėtų asmeninį skonį.

„Gear 2“ ir „Gear 2 Neo“ – įrenginiai pagalbininkai, praneša apie gaunamus pranešimus, įskaitant skambučius, tekstines žinutes, elektroninius laiškus, taip pat šiuos pranešimus atkuria ekrane ir suteikia galimybę juos priimti arba diskretiškai ignoruoti.

Abu įrenginiai siūlo vartotojams daugiau galimybių kontroliuoti savo veiklą su funkcijomis „Standalone“, tokiomis kaip elektroninių produktų, pavyzdžiui, televizorių ar jų priedėlių valdymas namuose, naudojant „WatchON Remote“ programėlę su įrengtu infraraudonųjų diodų jutikliu. Naudodamiesi  muzikinio grotuvo „Standalone“ priedu su „Bluetooth“ ausinėmis, vartotojai gali palikti savo išmaniuosius telefonus namuose ir mėgautis muzika kelyje.

Abu įrenginiai taip pat siūlo asmeninių sporto rezultatų kontroliavimą realiu laiku, kuris vartotojui leidžia formuoti poreikius atitinkantį sporto režimą ir kontroliuoti širdies ritmą, siekiant pagerinti savo sveikatos būklę.

Galiausiai „Samsung Gear 2“ ir „Samsung Gear 2 Neo“ leidžia vartotojams prisijungti prie plačios bendrovės įrenginių įvairovės ir naudotis patobulinta programų ekosistema, nes tai pirmasis nešiojamasis įrenginys sukurtas „Tizen“ programų platformos pagrindu. „Samsung Gear 2“ ir „Samsung Gear 2 Neo“ suderinami su daugiau nei tuzinu „Samsung Galaxy“ išmaniųjų telefonų.

„Samsung Gear 2“ kainuos apie 1000 Lt., o „Samsung Gear 2 Neo“ apie 700 Lt. Įrenginius bus galima įsigyti Lietuvoje nuo balandžio mėnesio.

Šaltinis: pranešimas spaudai
Kopijuoti, platinti, skelbti bet kokią portalo News.lt informaciją be raštiško redakcijos sutikimo draudžiama.

facebook komentarai

Naujas komentaras


Captcha

Kokią ateitį pranašauja „Microsoft“

„Microsoft“ Tyrimų skyriaus darbuotojai prognozuoja, kad per artimiausius dešimt metų išnyks paieškos laukelis, naudojamas interneto puslapiuose, o virtualioji realybė taps neatsiejama nuo realybės. skaityti »

„Cisco Systems Inc.“ pajamos iš paslaugų išaugo

Pajamos iš „Cisco Systems Inc.“ teikiamų paslaugų išaugo 7,5 proc. Daugiausia paslaugų sudarė tinklo įrangos atnaujinimo darbai, taip pat įsigytos įrangos priežiūra. skaityti »

IRT studentai Europos Sąjungos lyderiams įteikė „Skaitmeninės Europos manifestą“

74-ių informacinių ir technologijų studentų grupė iš visos Europos parengė ir Europos Sąjungos lyderiams pristatė „Rytojaus skaitmeninės Europos manifestą“ (angl. Manifesto for the Digital Europe of Tomorrow). skaityti »

Pasaulinėje informacinių technologijų ataskaitoje Lietuva užima 29-ą vietą

Pasaulio ekonomikos forumo parengtoje Pasaulinėje informacinių technologijų ataskaitoje, kurioje skelbiamas Įtinklinto pasirengimo indeksas, įvertinantis valstybių galimybes išnaudoti informacinių ir ryšių technologijų potencialą, 2016 m. Lietuva, surinkusi 4,9 taško iš 7 galimų, užima 29-ą vietą tarp 139 pasaulio valstybių. skaityti »

„Dell Technologies“ ištyrė įmonių pasirengimą skaitmeninei revoliucijai

Skaitmeninės technologijos ne tik negrįžtamai keičia visas veiklos sritis – kaip mes gyvename, dirbame ir bendraujame, bet ir diktuoja pokyčių kryptį verslui bei ištisiems pramonės sektoriams. skaityti »

E. sveikata – greita, patogu ir paprasta

Nuo 2016 m. Lietuvos sveikatos priežiūros įstaigos pradėjo naudoti sukurtus e. sveikatos sprendimus, t. y. įstaigų informacines sistemas kartu su centrine e. sveikatos informacine sistema (ESPBI IS). skaityti »

Lietuva – viena iš debesų kompiuterijos naudojimo lyderių

Lietuvos verslas itin sparčiai pritaiko debesų kompiuterijos sprendimus savo veiklai. Tarp 15 Centrinės ir Rytų Europos šalių Lietuvos bendrovės yra pirmajame trejetuke pagal tai, kokią dalį jų versle užima debesų kompiuterijos sprendimai. skaityti »

Lietuvos moksleiviai į virtualią realybę kels žymiausius Baltijos kaimynių objektus

Gebėjimas programuoti gali padėti ne tik profesinėje karjeroje, bet ir sprendžiant problemas bei ieškant sprendimų gyvenime. skaityti »

Kuo skiriamės nuo kaimynų, pirkdami naują išmanųjį?

Net 81 proc. Lietuvos gyventojų šiuo metu naudojamą išmanųjį telefoną įsigijo ne seniau nei prieš dvejus metus – rodo rinkos tyrimas. skaityti »

RRT skelbia išankstinius elektroninių ryšių rinkos 2016 m. III ketvirčio duomenis

Lietuvos Respublikos ryšių reguliavimo tarnyba (RRT) skelbia išankstinius 2016 m. III ketvirčio elektroninių ryšių rinkos duomenis. skaityti »