„Samsung“ siūlo neprilygstamą laisvę ir stilių su naujos kartos „Gear“ įrenginiais

Publikuota: 2014 m. vasario 24 d. pirmadienis

„Samsung Electronics Co., Ltd.“ šiandien pristatė „Gear 2“ ir „Gear 2 Neo“ įrenginius, kurie sukurti siekiant pakelti išmaniųjų nešiojamųjų įrenginių patogumą ir stilių į aukštesnį lygį.

„Ant rankos riešo nešiojamų išmaniųjų įrenginių rinkoje „Samsung“ tęsia inovacijų plėtrą, kurdama įrenginius, kurie dėl didesnės galimybės prisijungti, asmeninio pritaikymo galimybių ir stiprios programų ekosistemos gali būti visiškai integruoti į vartotojų gyvenimus, – sakė J. K. Shinas, „Samsung Electronics“ IT ir Mobiliųjų įrenginių padalinio vykdomasis direktorius ir prezidentas. – Su „Samsung Gear 2“ ir „Samsung Gear 2 Neo“ mes pagerinome viską, ką vartotojai mėgsta, ir jiems siūlome neprilygstamą išmaniąją laisvę kasdieniame gyvenime.“

Nauja mobiliosios laisvės karta

Būdama viena pirmaujančių išmaniųjų nešiojamųjų įrenginių tiekėja, kompanija kurdama šiuos įrenginius reikšmingai pagerino pasiekimus. Abu siūlomi įrenginiai yra lengvi, stilingi, su aukščiausios kokybės apdaila, atspindinčia šiuolaikines tendencijas.

Pagrindiniame korpuse įrengta kamera paverčia „Samsung Gear 2“ elegantišku ir ryškiu išmaniuoju pagalbininku. Nuo šiol vartotojai turi galimybę išreikši savo nuotaiką ir derinti savo aprangą prie modernių ir rafinuotų skirtingų spalvų apyrankių – medžio anglies juodumo, auksinės rudos ar laukinės oranžinės spalvos „Gear 2“ ir medžio anglies juodos, moka pilkos ar laukinės oranžinės spalvos „Gear 2 Neo“. Pagrindinio ekrano fonas, laikrodžio vaizdas ir šriftas pritaikyti taip, kad atspindėtų asmeninį skonį.

„Gear 2“ ir „Gear 2 Neo“ – įrenginiai pagalbininkai, praneša apie gaunamus pranešimus, įskaitant skambučius, tekstines žinutes, elektroninius laiškus, taip pat šiuos pranešimus atkuria ekrane ir suteikia galimybę juos priimti arba diskretiškai ignoruoti.

Abu įrenginiai siūlo vartotojams daugiau galimybių kontroliuoti savo veiklą su funkcijomis „Standalone“, tokiomis kaip elektroninių produktų, pavyzdžiui, televizorių ar jų priedėlių valdymas namuose, naudojant „WatchON Remote“ programėlę su įrengtu infraraudonųjų diodų jutikliu. Naudodamiesi  muzikinio grotuvo „Standalone“ priedu su „Bluetooth“ ausinėmis, vartotojai gali palikti savo išmaniuosius telefonus namuose ir mėgautis muzika kelyje.

Abu įrenginiai taip pat siūlo asmeninių sporto rezultatų kontroliavimą realiu laiku, kuris vartotojui leidžia formuoti poreikius atitinkantį sporto režimą ir kontroliuoti širdies ritmą, siekiant pagerinti savo sveikatos būklę.

Galiausiai „Samsung Gear 2“ ir „Samsung Gear 2 Neo“ leidžia vartotojams prisijungti prie plačios bendrovės įrenginių įvairovės ir naudotis patobulinta programų ekosistema, nes tai pirmasis nešiojamasis įrenginys sukurtas „Tizen“ programų platformos pagrindu. „Samsung Gear 2“ ir „Samsung Gear 2 Neo“ suderinami su daugiau nei tuzinu „Samsung Galaxy“ išmaniųjų telefonų.

„Samsung Gear 2“ kainuos apie 1000 Lt., o „Samsung Gear 2 Neo“ apie 700 Lt. Įrenginius bus galima įsigyti Lietuvoje nuo balandžio mėnesio.

Šaltinis: pranešimas spaudai
Kopijuoti, platinti, skelbti bet kokią portalo News.lt informaciją be raštiško redakcijos sutikimo draudžiama.

facebook komentarai

Naujas komentaras


Captcha

Kam dažniausiai žmonės naudoja išmaniuosius telefonus?

Šiuo metu pasaulyje yra 2,32 milijardai išmaniųjų telefonų vartotojų, o iki 2020-ųjų šis skaičius paaugs dar iki 500 milijonų. skaityti »

Per 2017 m. III ketv. Lietuvoje įregistruotas 13 281 incidentas kibernetinėje erdvėje (3)

CERT-LT duomenimis, apie penktadalį visų incidentų sudarė kenkimo programinė įranga: virusai (įskaitant išpirkos reikalaujančias kenkimo programas „ransomware“), Trojos arkliai ir pan. skaityti »

Atšalus telefonus sugadiname dažniau: 5 patarimai, kaip išmaniuoju naudotis saugiai

Beveik 60 proc. Lietuvos gyventojų labiausiai jaudinasi dėl mobilaus telefono vagystės, tačiau daug dažniau telefonus iš žmonių atima neatsakingas jų pačių elgesys. skaityti »

Vandeniui atspari išmanioji apyrankė „Samsung Gear Fit2 Pro“ jau Lietuvoje

Naujas įrenginys atitinka 5 atmosferų atsparumo vandeniui standartą, tačiau yra skirtas ne tik plaukiojimui, bet ir kitai fizinei veiklai bei sveiko gyvenimo būdo stebėsenai. skaityti »

„Dell Technologies“ įkūrė Daiktų interneto skyrių

„Dell Technologies“ neatsilieka nuo šios evoliucijos ir kuria naujas vizijas bei strategijas, kad padėtų klientams pasiekti skaitmeninę ateitį saugiai valdant sudėtingą ir dažnai fragmentuotą daiktų interneto struktūrą. skaityti »

Dirbtinis intelektas vaizduotės spąstuose – jis bus kitoks nei tikimės

Dirbtinis intelektas ne atkeliauja – jis jau čia. Ir nors iki mokslinėje fantastikoje matomo superproto liko dar mažiausiai keli dešimtmečiai, kasdien susiduriame su elementaresnėmis jo formomis. skaityti »

Galimybės, kurias verslui atveria didieji duomenys: pamatyti daugiau, įžvelgti tiksliau

Pirkėjų elgsenos realiuoju laiku stebėjimas. Naršymo internete sekimas. Tai tik nedidelė kasdien verslo renkamų duomenų dalis, toli gražu neatspindinti didžiųjų duomenų aprėpčių ir potencialo. skaityti »

ABC tėveliams: programėlės, kurias reikia įdiegti vaiko išmaniajame

Remiantis „Influence Central“ vykdyto tyrimo duomenimis, 10 metų – tai amžius, kuomet vaikai paprastai gauna savo pirmąjį išmanųjį telefoną. skaityti »

Lietuviai vis dažniau perka internetu

Interneto naudotojų Lietuvoje pirkimo įpročiai rodo, kad pusė elektroninių parduotuvių klientų pinigines internetiniam pirkiniui atveria bent kartą per 3 mėnesius. skaityti »

Kaip pasirinkti monitorių, jei daug laiko praleidžiate prie kompiuterio

Šiais laikais siūloma monitorių įvairovė reiškia, kad beveik kiekvienas gali atrasti tai, ko jam reikia. skaityti »