„Samsung“ siūlo neprilygstamą laisvę ir stilių su naujos kartos „Gear“ įrenginiais

Publikuota: 2014 m. vasario 24 d. pirmadienis

„Samsung Electronics Co., Ltd.“ šiandien pristatė „Gear 2“ ir „Gear 2 Neo“ įrenginius, kurie sukurti siekiant pakelti išmaniųjų nešiojamųjų įrenginių patogumą ir stilių į aukštesnį lygį.

„Ant rankos riešo nešiojamų išmaniųjų įrenginių rinkoje „Samsung“ tęsia inovacijų plėtrą, kurdama įrenginius, kurie dėl didesnės galimybės prisijungti, asmeninio pritaikymo galimybių ir stiprios programų ekosistemos gali būti visiškai integruoti į vartotojų gyvenimus, – sakė J. K. Shinas, „Samsung Electronics“ IT ir Mobiliųjų įrenginių padalinio vykdomasis direktorius ir prezidentas. – Su „Samsung Gear 2“ ir „Samsung Gear 2 Neo“ mes pagerinome viską, ką vartotojai mėgsta, ir jiems siūlome neprilygstamą išmaniąją laisvę kasdieniame gyvenime.“

Nauja mobiliosios laisvės karta

Būdama viena pirmaujančių išmaniųjų nešiojamųjų įrenginių tiekėja, kompanija kurdama šiuos įrenginius reikšmingai pagerino pasiekimus. Abu siūlomi įrenginiai yra lengvi, stilingi, su aukščiausios kokybės apdaila, atspindinčia šiuolaikines tendencijas.

Pagrindiniame korpuse įrengta kamera paverčia „Samsung Gear 2“ elegantišku ir ryškiu išmaniuoju pagalbininku. Nuo šiol vartotojai turi galimybę išreikši savo nuotaiką ir derinti savo aprangą prie modernių ir rafinuotų skirtingų spalvų apyrankių – medžio anglies juodumo, auksinės rudos ar laukinės oranžinės spalvos „Gear 2“ ir medžio anglies juodos, moka pilkos ar laukinės oranžinės spalvos „Gear 2 Neo“. Pagrindinio ekrano fonas, laikrodžio vaizdas ir šriftas pritaikyti taip, kad atspindėtų asmeninį skonį.

„Gear 2“ ir „Gear 2 Neo“ – įrenginiai pagalbininkai, praneša apie gaunamus pranešimus, įskaitant skambučius, tekstines žinutes, elektroninius laiškus, taip pat šiuos pranešimus atkuria ekrane ir suteikia galimybę juos priimti arba diskretiškai ignoruoti.

Abu įrenginiai siūlo vartotojams daugiau galimybių kontroliuoti savo veiklą su funkcijomis „Standalone“, tokiomis kaip elektroninių produktų, pavyzdžiui, televizorių ar jų priedėlių valdymas namuose, naudojant „WatchON Remote“ programėlę su įrengtu infraraudonųjų diodų jutikliu. Naudodamiesi  muzikinio grotuvo „Standalone“ priedu su „Bluetooth“ ausinėmis, vartotojai gali palikti savo išmaniuosius telefonus namuose ir mėgautis muzika kelyje.

Abu įrenginiai taip pat siūlo asmeninių sporto rezultatų kontroliavimą realiu laiku, kuris vartotojui leidžia formuoti poreikius atitinkantį sporto režimą ir kontroliuoti širdies ritmą, siekiant pagerinti savo sveikatos būklę.

Galiausiai „Samsung Gear 2“ ir „Samsung Gear 2 Neo“ leidžia vartotojams prisijungti prie plačios bendrovės įrenginių įvairovės ir naudotis patobulinta programų ekosistema, nes tai pirmasis nešiojamasis įrenginys sukurtas „Tizen“ programų platformos pagrindu. „Samsung Gear 2“ ir „Samsung Gear 2 Neo“ suderinami su daugiau nei tuzinu „Samsung Galaxy“ išmaniųjų telefonų.

„Samsung Gear 2“ kainuos apie 1000 Lt., o „Samsung Gear 2 Neo“ apie 700 Lt. Įrenginius bus galima įsigyti Lietuvoje nuo balandžio mėnesio.

Šaltinis: pranešimas spaudai
Kopijuoti, platinti, skelbti bet kokią portalo News.lt informaciją be raštiško redakcijos sutikimo draudžiama.

facebook komentarai

Naujas komentaras


Captcha

Kino pramonė ar televizoriai – kas pirmesni?

Besirenkant naują televizorių, geresnei vaizdo kokybei skiriamas bene didžiausias dėmesys, todėl natūralu, kad šiuo metu rinkoje vis dažniau atsigręžiama ir į 4K raišką. skaityti »

Keičiasi įmonių požiūris į gamybos modernizaciją

Naujausia Lietuvos pramonininkų konfederacijos atlikta 150 didžiausių Lietuvos įmonių vadovų apklausa rodo, kad įmonių požiūris į gamybos modernizaciją keičiasi - pramonės įmonės vis dažniau investuoja į moderniąją pramonę. skaityti »

B. Geitsas neleido vaikams naudotis išmaniaisiais telefonais iki 14 metų

Ne vienas technologijų įmonių vadovas riboja išmaniųjų prietaisų naudojimą savo vaikams. skaityti »

Lietuvos įmonės investuoja į inovacijas

Per pastaruosius trejus metus inovacijas Lietuvoje diegė daugiau nei pusė, t.y. 53 proc. įmonių. skaityti »

Kibernetinis saugumas ir dirbtinis intelektas – ateities inovacija?

Ateis tokia diena, kai programuotojai galės perleisti savo darbą pačioms save mokančioms mašinoms, kompiuteriai gebės mokytis, naudotis tomis žiniomis, kurias sukaupė iš daugybės visų mūsų naudojamų įrenginių. skaityti »

Vilniuje bus pristatytas „Tesla Gigafactory“ gamykloje dirbantis robotas

Naujausi robotai niekuo neprimena žmogaus, o ekspertai aiškina, jog ateitis, kurioje jie padaro visus mūsų darbus, yra veikiau tik graži fantazija. skaityti »

Ar verslas pasirengęs dar vienai pramonės revoliucijai?

Ketvirtoji pramonės revoliucija, dar vadinama daiktų internetu, – tai ne ateitis, tai jau šių dienų realybė. Taip teigia ietuvos pramonininkų konfederacijos prezidentas Robertas Dargis. skaityti »

Lietuva siekia tapti Baltijos regiono informacinių technologijų kompetencijų centru

Lietuva laimėjo galimybę steigti pirmąjį Baltijos regione informacinių ir komunikacijos technologijų kompetencijų centrą. skaityti »

„Dell“ pirmoji rinkoje pakuotėms panaudojo iš vandenynų surinktą plastiką

Amerikiečių IT įmonė „Dell“ surado būdą taršai sumažinti: netrukus rinkoje pasirodys vieni naujausių bei pažangiausių kompiuterių – „XPS 13 2-in-1“, kurių pakuotės pagamintos iš vandenynuose surinkto plastiko. skaityti »

Besirenkantiems planšetę: svarbiausių parametrų ketvertukas

Norintiems nusipirkti iš tiesų gerą planšetę, ekspertai rekomenduoja nepatingėti ir atkreipti dėmesį į svarbiausius parametrus bei savybes. Kokios jos? skaityti »