„Samsung“ siūlo neprilygstamą laisvę ir stilių su naujos kartos „Gear“ įrenginiais

Publikuota: 2014 m. vasario 24 d. pirmadienis

„Samsung Electronics Co., Ltd.“ šiandien pristatė „Gear 2“ ir „Gear 2 Neo“ įrenginius, kurie sukurti siekiant pakelti išmaniųjų nešiojamųjų įrenginių patogumą ir stilių į aukštesnį lygį.

„Ant rankos riešo nešiojamų išmaniųjų įrenginių rinkoje „Samsung“ tęsia inovacijų plėtrą, kurdama įrenginius, kurie dėl didesnės galimybės prisijungti, asmeninio pritaikymo galimybių ir stiprios programų ekosistemos gali būti visiškai integruoti į vartotojų gyvenimus, – sakė J. K. Shinas, „Samsung Electronics“ IT ir Mobiliųjų įrenginių padalinio vykdomasis direktorius ir prezidentas. – Su „Samsung Gear 2“ ir „Samsung Gear 2 Neo“ mes pagerinome viską, ką vartotojai mėgsta, ir jiems siūlome neprilygstamą išmaniąją laisvę kasdieniame gyvenime.“

Nauja mobiliosios laisvės karta

Būdama viena pirmaujančių išmaniųjų nešiojamųjų įrenginių tiekėja, kompanija kurdama šiuos įrenginius reikšmingai pagerino pasiekimus. Abu siūlomi įrenginiai yra lengvi, stilingi, su aukščiausios kokybės apdaila, atspindinčia šiuolaikines tendencijas.

Pagrindiniame korpuse įrengta kamera paverčia „Samsung Gear 2“ elegantišku ir ryškiu išmaniuoju pagalbininku. Nuo šiol vartotojai turi galimybę išreikši savo nuotaiką ir derinti savo aprangą prie modernių ir rafinuotų skirtingų spalvų apyrankių – medžio anglies juodumo, auksinės rudos ar laukinės oranžinės spalvos „Gear 2“ ir medžio anglies juodos, moka pilkos ar laukinės oranžinės spalvos „Gear 2 Neo“. Pagrindinio ekrano fonas, laikrodžio vaizdas ir šriftas pritaikyti taip, kad atspindėtų asmeninį skonį.

„Gear 2“ ir „Gear 2 Neo“ – įrenginiai pagalbininkai, praneša apie gaunamus pranešimus, įskaitant skambučius, tekstines žinutes, elektroninius laiškus, taip pat šiuos pranešimus atkuria ekrane ir suteikia galimybę juos priimti arba diskretiškai ignoruoti.

Abu įrenginiai siūlo vartotojams daugiau galimybių kontroliuoti savo veiklą su funkcijomis „Standalone“, tokiomis kaip elektroninių produktų, pavyzdžiui, televizorių ar jų priedėlių valdymas namuose, naudojant „WatchON Remote“ programėlę su įrengtu infraraudonųjų diodų jutikliu. Naudodamiesi  muzikinio grotuvo „Standalone“ priedu su „Bluetooth“ ausinėmis, vartotojai gali palikti savo išmaniuosius telefonus namuose ir mėgautis muzika kelyje.

Abu įrenginiai taip pat siūlo asmeninių sporto rezultatų kontroliavimą realiu laiku, kuris vartotojui leidžia formuoti poreikius atitinkantį sporto režimą ir kontroliuoti širdies ritmą, siekiant pagerinti savo sveikatos būklę.

Galiausiai „Samsung Gear 2“ ir „Samsung Gear 2 Neo“ leidžia vartotojams prisijungti prie plačios bendrovės įrenginių įvairovės ir naudotis patobulinta programų ekosistema, nes tai pirmasis nešiojamasis įrenginys sukurtas „Tizen“ programų platformos pagrindu. „Samsung Gear 2“ ir „Samsung Gear 2 Neo“ suderinami su daugiau nei tuzinu „Samsung Galaxy“ išmaniųjų telefonų.

„Samsung Gear 2“ kainuos apie 1000 Lt., o „Samsung Gear 2 Neo“ apie 700 Lt. Įrenginius bus galima įsigyti Lietuvoje nuo balandžio mėnesio.

Šaltinis: pranešimas spaudai
Kopijuoti, platinti, skelbti bet kokią portalo News.lt informaciją be raštiško redakcijos sutikimo draudžiama.

facebook komentarai

Naujas komentaras


Captcha

Žaidimų konsolės siekia naujo statuso

Prieš dešimtį metų daugelis kompiuterinius žaidimus kritikavo dėl jų neigiamos įtakos laikysenai, socialinės izoliacijos ar net sukeliamos drepresijos. Šiandien naujosios kartos konsolė nebėra tik žaidimų kompiuteris, prijungtas prie televizoriaus, bet išsikovoja virtualaus sporto trenerio ir šeimos „laisvalaikio centro“ statusą. skaityti »

Muziejuose – naujos elektroninės paslaugos

Šiemet, užsukus į daugelio nacionalinių ir respublikinių muziejų ekspozicijas, žvilgsnį jau patraukia eksponatus žymintys QR kodų ženklai. skaityti »

Kuriamos elektroninės lietuvių kalbos paslaugos

Nuo 2012 metų Vytauto Didžiojo universitetas su partneriu Kauno technologijos universitetu įgyvendina projektą „Lietuvių kalbos sintaksinės-semantinės analizės sistema tekstynui, lietuviškam internetui ir viešojo sektoriaus taikymams“. skaityti »

Finansiniai 2013 metai „LG Electronics“ buvo sėkmingi

„LG Electronics“ (LG) paskelbė apie išaugusius 2013 m. rezultatus – kompanijos pajamos siekė 53,10 mlrd., o grynasis pelnas – 203,65 mln. JAV dolerių skaityti »

Ateitis priklauso programų inžinieriams

Vilniaus Gedimino technikos universitetas (VGTU), reaguodamas į kintančius rinkos poreikius bei sparčiai didėjantį atotrūkį tarp kvalifikuotų informacinių technologijų (IT) specialistų paklausos ir pasiūlos, jau šiemet stojantiesiems pasiūlys programų inžinerijos studijas. skaityti »

Kaip gimsta garsas: „Samsung“ garsų laboratorija

Sulaukėte žinutės? Įsijungėte telefoną ar jį išjungėte? Visa tai atpažįstate iš pyptelėjimų – ilgesnių ar trumpesnių garsų junginių. skaityti »

„LG G Flex“ lenktu ekranu į Lietuvą atkeliaus kitą mėnesį

Jau kitą mėnesį Europos rinkoje bus pristatytas „LG Electronics“ (LG) unikalus telefonas „G Flex“, pirmasis pasaulyje lenktu korpusu ir ekranu. skaityti »

„Huawei“ pardavimo apimtys 2013 m. augo 11,6 proc.

Pasaulinė informacinių ir ryšio technologijų sprendimų tiekėja „Huawei“ šią savaitę paskelbė neaudituotus 2013 metų finansinės veiklos rezultatus. skaityti »

„Deloitte“ prognozės technologijų ir telekomunikacijų sektoriui 2014-iems metams

Sausio viduryje audito ir konsultacijų bendrovė „Deloitte“ jau tryliktą kartą paskelbė pasaulines technologijų, žiniasklaidos ir telekomunikacijų prognozes. skaityti »

„CES 2014“: vyriausybėms taupyti ir padidinti pajamas gali padėti „visa apimantis internetas“

Naujajame „Cisco“ tyrime atskleidžiama, kad vyriausybės, pasinaudojusios „visa apimančio interneto“ (angl. Internet of Everything, toliau - IoE) teikiamomis galimybėmis, uždirbs 4,6 trilijonus dolerių – vien miestuose įdiegus išmaniąsias technologijas per dešimt metų galima uždirbti 1,9 trilijonus dolerių. skaityti »